5056 відвідувачів онлайн

Суддів-зрадників із Криму засудять заочно, - ГПУ

Печерський районний суд м. Києва задовольнив клопотання процесуальних керівників управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України про надання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування щодо 3-х колишніх суддів судів АР Крим.

Зазначені судові рішення дають змогу завершити досудове розслідування щодо "зрадників у мантії", передати обвинувальні акти стосовно них до суду і провести "заочне" засудження, - повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, що слідчий відділ управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України розслідує кримінальне провадження за фактом вчинення суддями судів АР Крим і міста Севастополя злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада, тобто надання іноземній державі та її представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України).

Читайте також: 5,2 тис. мешканців окупованого Криму не можуть виїжджати з Росії через борги

Зокрема, встановлено, що вказані судді всупереч вимогам законодавства України, порушуючи Присягу судді, після анексії Російською Федерацією півострова Крим із березня 2014 року почали чинити "правосуддя" у так званих судах Республіки Крим і протиправно ухвалювати судові рішення. У листопаді - грудні 2014 року вони відповідно до указів президента країни-агресора "Про призначення суддів федеральних судів" перейшли на службу до цих незаконно створених судів.
Довідково: санкція статті 111 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 15 років із конфіскацією майна.

Також читайте: Російський правозахисник Пономарьов: "Деякі люди з Криму вже кажуть: приєднання до Росії, мабуть, було помилкою"
Топ коментарі
+5
Главное - выдвинуть финансовые претензии этим судьям, а потом право взыскания перепродать российским банкирам.
показати весь коментар
01.08.2016 10:54 Відповісти
+4
А после возвращения Крыма...кто не успеет сбежать...получит уже реальный срок....
показати весь коментар
01.08.2016 11:03 Відповісти
+3
со скольких у вас работа начинаеться? и сколько к примеру за день отборнейшего сранья вам платят?
показати весь коментар
01.08.2016 10:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
со скольких у вас работа начинаеться? и сколько к примеру за день отборнейшего сранья вам платят?
показати весь коментар
01.08.2016 10:53 Відповісти
Главное - выдвинуть финансовые претензии этим судьям, а потом право взыскания перепродать российским банкирам.
показати весь коментар
01.08.2016 10:54 Відповісти
Хорошо, что будут судить; плохо, что заочно.
показати весь коментар
01.08.2016 10:55 Відповісти
А кто тебе винторогому сказал что в пустую..??? Имущество наверняка есть у этих казлов и на территории Украины....да и далее паРаши они тоже уже выехать не смогут....
показати весь коментар
01.08.2016 11:01 Відповісти
А после возвращения Крыма...кто не успеет сбежать...получит уже реальный срок....
показати весь коментар
01.08.2016 11:03 Відповісти
Уже сегодня необходимо всех предателей взять на обязательный учет. Чтобы при освобождении Крыма, каждому отдать должное, чтобы никто не сбежал. Так же будет спрос со всех, кто оказался на оккупированной территории, что они сделали для освобождения Украины, чем помогали. Никто не уйдет от наказания.
показати весь коментар
01.08.2016 11:04 Відповісти
Ты что ли его остановишь, кокошечный испанец?????
показати весь коментар
01.08.2016 11:18 Відповісти
тебя что ли "асвабаждать"???? Бу-га-га... Та нах ты кому нужен. Сиди в своей резервации и жри рюзьге мир пока ушами не полезет, ванька))) хюсе оно! Чмо ты гнилозубое, а хосе))))))
показати весь коментар
01.08.2016 11:21 Відповісти
К большому сожалению, в той жизни при союзе, я считал россиян братьями и СССР своей родиной и делал все для обороны. Теперь я другого мнения и все сделаю для освобождения Украины и для развала страны агрессора и оккупанта РФ
показати весь коментар
01.08.2016 11:22 Відповісти
Мнение кацапа =>
показати весь коментар
01.08.2016 11:46 Відповісти
Еще одно унылое кацапское говно с рассказом как все в Украине плохо , наивные воришки кремлевские .
показати весь коментар
01.08.2016 12:00 Відповісти
считал россиян братьями и СССР своей родиной и делал все для обороны.

тебя надо срочно декоммунизировать!
показати весь коментар
01.08.2016 12:14 Відповісти
нато приде
крым у рашки отбере!
показати весь коментар
01.08.2016 12:13 Відповісти
І шо, вони дуже злякаються, чи ні?
показати весь коментар
01.08.2016 11:07 Відповісти
Заочно осудить и конфисковать имущество наворованное у народа Украины за сфальсифицированные решениях от имени Украины. Сделки по продаже имущества судьями Крыма на территории Украины начиная с 2014 г. признать недействительными.
показати весь коментар
01.08.2016 11:18 Відповісти
Ясно ,що це відбудеться не за каденціі Вальцмана.
Бо бізнес головне у"ефективних менеджерів",а не Україна і справедливі покарання колаборантів...
показати весь коментар
01.08.2016 11:21 Відповісти
Надіюсь,що хоч зарплату ми їм не платимо вже...
показати весь коментар
01.08.2016 11:29 Відповісти
Как так не платить? онижыдети, тамжынашилюди.
показати весь коментар
01.08.2016 14:16 Відповісти
В старом "кабачке 13 стульев" был такой "спортсмен-заочник" .
У нас "власть-заочник".
показати весь коментар
01.08.2016 11:36 Відповісти
Та да - весь дерибан заочно и происходит!
показати весь коментар
01.08.2016 11:42 Відповісти