5754 відвідувача онлайн

Конфлікт у Запоріжжі завершився стріляниною: одна людина загинула

Господар будинку в Запоріжжі вистрелив у чоловіка, який знімав у нього житло. Як наслідок, той помер.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління Нацполіції в Запорізькій області, в одному з будинків по вул. Сікорського виник конфлікт між власником житла і потерпілим, котрий винаймав половину будинка. Останній вивозив свої речі у зв'язку з переїздом. Коли він повернувся за черговою частиною майна, господар відмовився впустити його у будинок. Тоді 36-річний чоловік спробував потрапити у приміщення через вікно. 40-річний господар відреагував пострілом із мисливської рушниці, завдавши опонентові поранення грудної клітини та черевної порожнини.

Постраждалого госпіталізували, але чоловік помер у лікарні.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство).

Дивіться також: Трьох чоловіків травмовано від розриву снаряда на Полтавщині, - поліція. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+10
Очевидно сьёмщик дома не рассчитался с хозяином . Печальная история !
показати весь коментар
01.08.2016 15:07 Відповісти
+10
ну запрещены щас короткостволы. это сильно помогло потерпевшему?
показати весь коментар
01.08.2016 15:14 Відповісти
+9
Че там непонятного... Мой дом - моя крепость...Не фиг быковать в чужом дому - приходи с судебными исполнителями, участковым на худой конец... В общем одним быком стало меньше...
показати весь коментар
01.08.2016 15:15 Відповісти

Завантаження...