9268 відвідувачів онлайн

Є такі громади, де найбільший платник податків на доходи - це Нацполіція, - в.о. голови ДПСУ Карнаух

Податки у громадах: поліція іноді платить найбільше

Держава, працівники державних інституцій в багатьох громадах - достатньо значний платник податків.

Про це заявила в.о. голови ДПСУ Леся Карнаух в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Подробиці

"В багатьох громадах, я дивлюся звіти, особливо ближче до лінії фронту податок на доходи фізичних осіб від працівників правоохоронних і бюджетних сфер є основою надходжень до бюджетів усіх рівнів. Бо є такі центральні громади (наприклад, в Кіровоградській області), де найбільший платник податків на доходи, – це Національна поліція", - зазначила вона.

За словами Карнаух, Нацпол, освітяни – це левова частина надходжень з ПДФО.

"Держава, працівники державних інституцій в багатьох громадах - достатньо значний платник податків. Ми навіть проводили для себе цікаву аналітику: скільки ми в кожній громаді сплачуємо ПДФО, скільки в області, скільки сплачуємо податку за землю. Адже Державна податкова служба так само платить податки.

Деякі громади нам надали пільгову нульову ставку, а в деяких громадах ми платимо за земельні ділянки, які є у користуванні Державної податкової служби, на рівних умовах з усіма платниками. І оскільки Державна податкова служба – це не маленький державний орган, у багатьох громадах ми багато повертаємо через ПДФО громаді. Так само ми платимо військовий збір, ЄСВ", - додала вона.

Повний текст інтерв'ю із в.о. голови ДПСУ Лесею Карнаух для Цензор.НЕТ читайте тут.

Топ коментарі
+19
Цікаво що поліція такого виробляє корисного що з них аж он скільки податків? Наскільки я знаю зарплати поліції платяться з платників податків, як працюють в різних фірмах, чи виробництвах які виробляють товар якийсь чи надають послуги, виходить що податки йдуть з податків?
показати весь коментар
11.05.2026 12:40 Відповісти
+11
**********!
Людина, як ОТРИМУЄ доходи з ПОДАТКУ, Бо ж джерелом утримання поліції є ПОДАТКИ, сплачує найвищі податки з того доходу. Тобто, його доходи перевищують доходи тих, хто ЗАРОБЛЯЄ, а не просто ПРОЖИРАЄ, бо ж утримується на кимось зароблене.
То вже звіздець, а чи далі буде?
Ще в давні совіцькі часи мав розмову з мєнтом. Ви б бачили його обуренні і здивування, коли я йому сказав, що то я його утримую, що його зарплата з моєї кишені.
Та ти що, то ж йому держава платить, а не хтось там...
показати весь коментар
11.05.2026 12:55 Відповісти
+10
Е - ефективність використання державних коштів.
Навіщо в кировоградській обл стільки поліції?
Людей на фронті не вистачає.
Чи там просто свої люди працюють, щоб забронювати?!
показати весь коментар
11.05.2026 12:36 Відповісти

Завантаження...