9308 посетителей онлайн

Есть такие громады, где крупнейшим плательщиком налога на доходы является Нацполиция, - и.о. председателя ГПСУ Карнаух

Налоги в общинах: полиция иногда платит больше всех

Государство и сотрудники государственных учреждений во многих общинах являются достаточно крупными налогоплательщиками.

Об этом заявила и.о. главы ГПСУ Леся Карнаух в интервью Цензор.НЕТ.

Подробности

"Во многих громадах, я смотрю отчеты, особенно ближе к линии фронта, налог на доходы физических лиц от работников правоохранительных и бюджетных сфер является основой поступлений в бюджеты всех уровней. Потому что есть такие центральные громады (например, в Кировоградской области), где крупнейший налогоплательщик по доходам - это Национальная полиция", - отметила она.

По словам Карнаух, Национальная полиция и работники образования – это львиная доля поступлений от НДФЛ.

"Государство, работники государственных учреждений во многих громадах – достаточно значительный налогоплательщик. Мы даже проводили для себя интересную аналитику: сколько мы в каждой громаде платим НДФЛ, сколько в области, сколько платим налога на землю. Ведь Государственная налоговая служба так же платит налоги.

Некоторые громады предоставили нам льготную нулевую ставку, а в некоторых общинах мы платим за земельные участки, которые находятся в пользовании Государственной налоговой службы, на равных условиях со всеми плательщиками. И поскольку Государственная налоговая служба – это не маленький государственный орган, во многих общинах мы возвращаем громаде значительные суммы через ПДФЛ. Также мы платим военный сбор, ЕСВ", – добавила она.

Полный текст интервью с и.о. главы ГНСУ Лесей Карнаух для Цензор.НЕТ читайте здесь.

Топ комментарии
+16
Цікаво що поліція такого виробляє корисного що з них аж он скільки податків? Наскільки я знаю зарплати поліції платяться з платників податків, як працюють в різних фірмах, чи виробництвах які виробляють товар якийсь чи надають послуги, виходить що податки йдуть з податків?
показать весь комментарий
11.05.2026 12:40 Ответить
+9
Е - ефективність використання державних коштів.
Навіщо в кировоградській обл стільки поліції?
Людей на фронті не вистачає.
Чи там просто свої люди працюють, щоб забронювати?!
показать весь комментарий
11.05.2026 12:36 Ответить
+8
**********!
Людина, як ОТРИМУЄ доходи з ПОДАТКУ, Бо ж джерелом утримання поліції є ПОДАТКИ, сплачує найвищі податки з того доходу. Тобто, його доходи перевищують доходи тих, хто ЗАРОБЛЯЄ, а не просто ПРОЖИРАЄ, бо ж утримується на кимось зароблене.
То вже звіздець, а чи далі буде?
Ще в давні совіцькі часи мав розмову з мєнтом. Ви б бачили його обуренні і здивування, коли я йому сказав, що то я його утримую, що його зарплата з моєї кишені.
Та ти що, то ж йому держава платить, а не хтось там...
показать весь комментарий
11.05.2026 12:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Е - ефективність використання державних коштів.
Навіщо в кировоградській обл стільки поліції?
Людей на фронті не вистачає.
Чи там просто свої люди працюють, щоб забронювати?!
показать весь комментарий
11.05.2026 12:36 Ответить
Чоловіків, крім поліціянтів, податківців, тцкашників, суддів та депутатів в громадах більше не залишилось, а жінки за кордоном!
показать весь комментарий
11.05.2026 12:39 Ответить
в тимчасово окупованій Луганській област, де 99,9% - окуповано, рахується приблизно до 5 000 чиновників, які заброньовані. Це державні, військові адміністрації; обласні, місцеві, комунальні підприємства. І вони там отримують гроші. Ми не розуміємо, що вони роблять, де вони знаходяться і яка їхня ефективність у відсічі збройної агресії Росії». Ось такі і отримують зарплатню, нічого не роблячи. Але вони як гніди, який тільки можуть кров смоктати і так обезкровленої. І що думаєте в них сором є, піти і сказати, що не буду отримувати зарплатню, бо нічого не роблю? Гнида вона хоч в вишиванці, хоч без- усюди буде гнидою.
показать весь комментарий
11.05.2026 14:14 Ответить
це вони ще не всі заначки від бабусі в гаражі знайшли
показать весь комментарий
11.05.2026 12:37 Ответить
Прожиратели бюджета крупные налогоплательщики - это абсурд,гоняют бюджетные грошики по кругу выплачивая жирным банкирам жирные проценты.
показать весь комментарий
11.05.2026 12:40 Ответить
Цікаво що поліція такого виробляє корисного що з них аж он скільки податків? Наскільки я знаю зарплати поліції платяться з платників податків, як працюють в різних фірмах, чи виробництвах які виробляють товар якийсь чи надають послуги, виходить що податки йдуть з податків?
показать весь комментарий
11.05.2026 12:40 Ответить
Мадам не розуміє що ті податки сплачуються із зарплатні яка, в свою чергу, сплачується виключно, на 100%, із бюджету.
показать весь комментарий
11.05.2026 12:46 Ответить
Чого тільки не придумають ненавчені, аби не .......😡
показать весь комментарий
11.05.2026 12:47 Ответить
Поцікавтеся розміром захмарних зарплат голів тергромад, Атщо такого суперважкого вони роблять? А....інтенсивність, оздоровлення
показать весь комментарий
11.05.2026 12:47 Ответить
Вони аргументують це високим рівнем відповідальності.
А на той випадок, коли все ж доводиться відповідати, у них завжди знайдуться адвокати.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:27 Ответить
А де поліція бере ці кошти? Вони щось виробляють?
показать весь комментарий
11.05.2026 12:48 Ответить
Поліція створює ілюзію безпеки. Ну, ще купу дрібних і не дуже проблем для звичайних громадян (типу бабусь, що продають пучок петрушки). Більше поліція нічого не створює.
показать весь комментарий
11.05.2026 12:52 Ответить
Вони ще непогано аналізи здають коли небезпека.
показать весь комментарий
11.05.2026 12:55 Ответить
А бігають - олімпійські чемпіони позаздрять.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:28 Ответить
Біда країні, де такий в.о. голови ДПСУ. Усі отримувачі фінансування з бюджету України, по суті є платниками податків, з податків. Від перекладання грошей з однієї кишені в іншу - їх більше не стає. А в тих громадах, де основними платниками податків є бюджетні установи, швидше за все, реальний сектор економіки задушений представниками ДПСУ.
показать весь комментарий
11.05.2026 12:49 Ответить
Годувальники Ви наші... (сарказм сарказміще).
показать весь комментарий
11.05.2026 12:50 Ответить
Вони платять податки з наших податків, паразити ще ті.
показать весь комментарий
11.05.2026 12:50 Ответить
люся в інстітуті погано вчила уроки, хто її призначив на цю посаду? податки нацполіція і держава не платять, податки платять підприємці. а держава ці кошти витрачає на в т.ч. поліцію, і краде, краде, краде...
показать весь комментарий
11.05.2026 12:51 Ответить
Поліція прогрес економіки, ура товарищі! Пі...да, якщо чесно.
показать весь комментарий
11.05.2026 12:54 Ответить
**********!
Людина, як ОТРИМУЄ доходи з ПОДАТКУ, Бо ж джерелом утримання поліції є ПОДАТКИ, сплачує найвищі податки з того доходу. Тобто, його доходи перевищують доходи тих, хто ЗАРОБЛЯЄ, а не просто ПРОЖИРАЄ, бо ж утримується на кимось зароблене.
То вже звіздець, а чи далі буде?
Ще в давні совіцькі часи мав розмову з мєнтом. Ви б бачили його обуренні і здивування, коли я йому сказав, що то я його утримую, що його зарплата з моєї кишені.
Та ти що, то ж йому держава платить, а не хтось там...
показать весь комментарий
11.05.2026 12:55 Ответить
Біда країні яку покидають люди...
це як медленний рак який дішов до буби.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:02 Ответить
Що несуть ці довбограї?? В дурдомі день відчинених дверей? верніть цих "розумників" назад в дурку !
Як поліція, яка отримує кошти від тих платників податків, які створюють додану вартість може бути найбільшим платником податків???
Фірма "А" , "Б" , "С" та тисячі інших платників податків заплатили в бюджет умовні 1000 грн, десять відділків поліції отримали на своє існування по 100 грн кожен. З цих 100 грн поліціянти заплатили податки і стали "найбільшими платниками податків у себе на районі.....ну це якийсь сюррррр!!!
Пісі:
Приклад "дитячий"...насправді все складніше організовано, але самої суті це не міняє....
З таким підходом, як зараз у нашій державі, то поліція зараз стає "найбільшим" платником податків......також поліція стає "лідером" по працевлаштуванню осіб призовного віку. Коли вигребли всіх зварювальників, пекарів, комбайнерів та інших....То і трутні виявились десь "найефективнішими" трутнями.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:06 Ответить
І найбільший збирач поборів.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:09 Ответить
Звучит странно. Бюджетники хвастаются, что получая зарплату за счёт граждан платят большие налоги. Т.е сами подтверждают, что получают несоизмеримо много, относительно граждан, за чей счёт они живут.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:15 Ответить
У мене чудова пропозиція - а давайте всі одночасно станемо поліцаями. Перестанемо плавити метал, вирощувати хліб, будувати житло і виробляти різноманітні товари...
Ото ми тоді податків заплатимо в казну. Уявляєте???
показать весь комментарий
11.05.2026 13:21 Ответить
Тобто схема ідеальна, відбераемо в любий спосіб гроші у громадян,потім ділемося відібраним з системою яка допомагае віджиманню, і частину відібраного знову пускаемо по колу)))))
показать весь комментарий
11.05.2026 13:22 Ответить
давайте всі переселемося в Канаду?
в мене таке враження, шо ми заважаємо зеленським *******.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:24 Ответить
ну чи в Австралію?
показать весь комментарий
11.05.2026 13:26 Ответить
там теж наших, тільки в церву піди....
показать весь комментарий
11.05.2026 13:28 Ответить
без 3х баранів не вийдеш.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:31 Ответить
Срані дармоїди. Вполовинити кількість. Су...ки!
показать весь комментарий
11.05.2026 13:28 Ответить
Половинити потрібно, це точно. Причому одну половину залишити і примусити працювати, а другу - на фронт. Можна навіть на ВЛК не відправляти, в поліцію хворих не беруть. А через пів року-рік міняти їх місцями.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:36 Ответить
А давайте ДПСУ закриємо на місяць і подивимось, яка в країні буде ситуація з податками. Моя думка - податки зростуть.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:36 Ответить
ШІ з задоволенням замінить цю шарашкіну контору
показать весь комментарий
11.05.2026 13:38 Ответить
штука грівней, це $25 і це наша ціна?
ви хоч розумієте за що вас зелена потвора покупає, за три лотка яєць!
показать весь комментарий
11.05.2026 13:40 Ответить
Я вірно зрозумів,що мусорів в країні стає більше за цивільних?Але воювати сміття не йде.
показать весь комментарий
11.05.2026 13:50 Ответить
мамка голоснула за Австралію!
але шо би всі і подаліше - подонків не беремо на борт!
заїбався чюти за загиблих українців і зелені перемоги...
показать весь комментарий
11.05.2026 14:08 Ответить
хтось і справді вірить, що це малесеньке зелене понтовіте полухуйло перегавкає мого Сірка?
показать весь комментарий
11.05.2026 14:14 Ответить
Це ж скільки нечесті просрочене прилаштувало що люди уже не можуть працювати, крім мусорів прокурорчиків і шобли
показать весь комментарий
11.05.2026 14:23 Ответить
73 ржуть, їм по кайфу і саме вони втикають
ножі тцкашникам хочя і там перероблено все на зелене...
показать весь комментарий
11.05.2026 14:29 Ответить
слава яйцям я не буду вчити новітню історію України...
який історік така і історія.
показать весь комментарий
11.05.2026 14:34 Ответить
Це піздец!!!!
показать весь комментарий
11.05.2026 14:41 Ответить
Це тому що держава піднімає середні зарплати держслужбовцям до 58т.грн. це гроші наших донорів!!!
показать весь комментарий
11.05.2026 14:43 Ответить
Це просто ДНО!!! Воно тупе, недолуге чи лукаве? Яку додану вартість ви створили отримуючи кошти з яких сплачуєте НАЙБІЛЬШІ податки? Це ж треба так сцяти людям в очі при цьому будучи одним з основних генераторів інфляції. Держава надрукувала кольорові фантики і дала їх багато вам, *****, ви сплатили великі податки з них, ваше его виросло, а що можна купити за них? А, да, вам - пох, у вас фантіків багато, ви і втричі переплатите за те, що вподобали. А решті народу що робити? Що робити ~10,05 млн. пенсіонерів з середньою пенсією в ~7 236 грн.?
Виродки! Просто моральні виродки.
показать весь комментарий
11.05.2026 15:14 Ответить
Питань немає, воно дійсно тупе:
"Леся Аркадіївна Карнаух - український юрист і державний службовець. Заступник голови Київської обласної військової адміністрації, в.о голови Державної податкової служби України, має III ранг державного службовця. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%83%D1%85_%D0%9B%D0%B5%D1%81%D1%8F_%D0%90%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0 Вікіпедія

Народження26 лютого 1983 р. (43 роки)

Освітаhttps://www.google.com/search?***=1&biw=1920&bih=945&sca_esv=4aca8a2a76a3a4c2&sxsrf=ANbL-n6-QrAyv8YPRpOI3MUK3yp13cBKzg:1778501713180&q=%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9+%D1%83%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82+%C2%AB%D0%9E%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D1%8E%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D1%96%D1%8F%C2%BB&si=AL3DRZGDMkmBg1SB5TH8o8Xeh03tgmwpgZCgiYi5BFB_ELNOTFoeQ9qknsI22VUdZrdOVXYcBgZSO38B3gzcrFHv435wb5YuHJ9jFcjsNjLUUT5zl4SGTVt-5Xpeo_1Api4gRglFeV6QLIdcJvaNSyCQt3TvSsK3E6rR4J4KH8riroDjleokwaxikM30lgxMQXq4BjpQvm31AveCMc7yZPYHLGLPyyj5Hy2pxYdhZ3kkB3XHW-UYlR-fVcX_gM7A7nADrxur6VC_l3YrDMOUuYGNDpIjymnJdYPYxuNZPxceATkSaQ9d8UUDNsIiGlQ89yzY0P2UOxp-&sa=X&sqi=2&ved=2ahUKEwjctOKWm7GUAxXVA9sEHTI4CqUQmxN6BAgeEAI Одеська юридична академія (2004)"
Послідовниця ківалова, соратниця тимура ткаченка.
показать весь комментарий
11.05.2026 15:21 Ответить