6531 відвідувач онлайн

До 2030 року уряд планує працевлаштувати 100 тисяч ветеранів,- Свириденко

уряд разом із бізнесом працевлаштує 100 тисяч ветеранів до 2030 року

Кабінет Міністрів разом із бізнесом працює над програмами навчання, перекваліфікації, підтримкою ветеранського підприємництва та грантовими програмами. У планах до 2030 року працевлаштувати 100 тисяч ветеранів і ветеранок.

Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко за підсумками зустрічі з ветеранами, інформує Цензор.НЕТ.

Працевлаштування ветеранів 

"Україна формує ветеранську політику просто під час війни. Для нас важливо зробити державну підтримку простою, доступною й ефективною саме там, де вона потрібна ветеранам. Працюємо над цим разом", - заявила Свириденко.

Вона зазначила, що завдання уряду - не лише допомогти з працевлаштуванням, а й створити можливості для професійного розвитку після служби.

"До 2030 року хочемо працевлаштувати 100 тисяч ветеранів і ветеранок. Разом із бізнесом працюємо над програмами навчання, перекваліфікації, підтримкою ветеранського підприємництва та грантовими програмами", - розповіла прем'єрка.

Супровід ветеранів

Крім того, Свириденко розповіла, що громадах уже працюють понад 2600 фахівців із супроводу ветеранів та їхніх родин. Вони допомагають із доступом до послуг, реабілітації та підтримки.

За словами прем'єрки, у планах уряду збільшити кількість таких фахівців до 3400, особливо у прифронтових регіонах.

Топ коментарі
+14
попередніх, запланованих 500 000, навіть не ветеранів, вже працевлаштували ))
показати весь коментар
20.05.2026 22:02 Відповісти
+12
а до 2040 видати ключі від квартир на Марсі

який ниций кіздьож від стюрардеси дєрьмака свиридні
показати весь коментар
20.05.2026 22:03 Відповісти
+12
Сподіваюсь, до 2030, забути про Зе-уряд...
показати весь коментар
20.05.2026 22:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
попередніх, запланованих 500 000, навіть не ветеранів, вже працевлаштували ))
показати весь коментар
20.05.2026 22:02 Відповісти
а до 2040 видати ключі від квартир на Марсі

який ниций кіздьож від стюрардеси дєрьмака свиридні
показати весь коментар
20.05.2026 22:03 Відповісти
Сподіваюсь, до 2030, забути про Зе-уряд...
показати весь коментар
20.05.2026 22:04 Відповісти
ну вже ніколи не забудемо ..

а от щоб здихатись - так да ..і бажано щоб zельоні гниди конали на палях, суки
показати весь коментар
20.05.2026 22:05 Відповісти
А Ви оптиміст
показати весь коментар
20.05.2026 22:05 Відповісти
не переживайте цей уряд забудете, але простий і мудрий нарід на виборах приведе до влади не гірше - якогось таксиста із мігрантів з Бангладеш - буде зовсім нове обличчя нової команди
показати весь коментар
20.05.2026 22:12 Відповісти
Спочатку, дієва люстрація вірьовкою або простим дроном, цієї поторочі з Урядового кварталу, що мафію та корупцію розвела з2020 року, а потім будемо бачить, як без них Україну розвивати без кабміндічів зеленського з єрмаком оманським!!
показати весь коментар
20.05.2026 22:20 Відповісти
А там и правительство Свириденко (сколько их уже было) сменится. Ну как обычно- на@во. Все збс.
показати весь коментар
20.05.2026 22:10 Відповісти
" працюють понад 2600 фахівців" - це що, нова схема для ухилянтів та розпилу бабла ?
показати весь коментар
20.05.2026 22:10 Відповісти
Хто до війни був толковий і без підтримки не пропаде.Однополчанин списався після поранення,за бойові купив обладнання,займається будівництвом.Інший бухає на пенсію.Хоч 5 нянь до нього пристав,толку не буде.
показати весь коментар
20.05.2026 22:11 Відповісти
Бо ти кацапський дебіл.Де тобі зрозуміть?У всіх хто воював є гроші які платили за участь у бд.Іноді по декілька міліонів.У тих хто бухав немає.
показати весь коментар
20.05.2026 22:20 Відповісти
Тупа кацапська свиня.Списуються на законних підставах.Їх є 20.А звідки то знать пукінській гниді?
показати весь коментар
20.05.2026 22:28 Відповісти
Я знаю двоих списанных :один по ранению инвалидность получил ,второй тоже когда с грузовика выгружались неудачно навернулся (не знаю правда по неосторожности или специально)перелом ноги получил с титановым щтифтом теперь ходит
показати весь коментар
20.05.2026 23:51 Відповісти
Так и запишем: помощь только толковым. С ПТСР и прочим не беспокоить.
показати весь коментар
20.05.2026 22:21 Відповісти
Ще один кацап.ПТСР є практично у всіх після війни.
показати весь коментар
20.05.2026 22:43 Відповісти
Рот свой поганый закрой. Живу с ПТСР с 2014, у тебя забыл спросить.
показати весь коментар
20.05.2026 22:45 Відповісти
Ну так он подтвердил только то что ты сказал. Чего ты на него набросился
показати весь коментар
20.05.2026 23:53 Відповісти
у срср обіцяли кожній родини квартиру у 2000 році,

нічого не змінилося - радянщина ніколи не вийде
показати весь коментар
20.05.2026 22:12 Відповісти
Для цього потрібен мудрий наріт-надійна опора для аферистів
показати весь коментар
20.05.2026 22:15 Відповісти
А чому 100 000? Вова завжди оперує мільярдами.
показати весь коментар
20.05.2026 22:16 Відповісти
Так он, Полтавський тцк вже влаштовує ветеранів на роботу.
показати весь коментар
20.05.2026 22:17 Відповісти
Тобто, це шобло збирається правити до 2030 року? А значить, і війна триватиме до 2030, бо виборів не буде? А#уєть...
показати весь коментар
20.05.2026 22:20 Відповісти
колись я планував 100 тис. баб. Баобаб. Буду.
показати весь коментар
20.05.2026 22:21 Відповісти
Деркач-мертвечук-вагнерівці-бакай- сівкович-бананов, з помічниками ригоАНАЛІВ, теж будуть працевлаштовані в Урядовому кварталі???
показати весь коментар
20.05.2026 22:23 Відповісти
Пофіг. Все що вони кажуть не вартує нічого. Все що вони роблять - лише знищує етнос
показати весь коментар
20.05.2026 22:29 Відповісти
ветерани, думаю, самі розберуться. Демобілізуйте їх спочатку...
показати весь коментар
20.05.2026 22:32 Відповісти
Це по 10 000 віслючих дерев на ветерана - зелений райський сад, *****!
показати весь коментар
20.05.2026 22:41 Відповісти
Ветераны в курсе?
показати весь коментар
20.05.2026 22:44 Відповісти
а що, джентльмени з Азії і Африки із своєю релігією, звичаями і кухнею зеленим покидькам вже не потрібні?
показати весь коментар
20.05.2026 22:48 Відповісти
Альо! У мене і без вас є цивільна робота і нікуди вона не поділася, а ви мені на п'ятому році служби ще контракт пропонуєте ще на кілька років. І я підозрюю що не один такий.
показати весь коментар
20.05.2026 23:15 Відповісти
Ветеранів яких? Он наприклад Козловський і Вакарчук, вже влаштовані, послужили місяць з гаком і все! І убд є і звільнені зі служби.
показати весь коментар
20.05.2026 23:28 Відповісти
А обіцяних 6 років Шмигалем 500 000 робочих місць вже створили? Клоуни мразотні брехливі