8331 відвідувач онлайн
9 279 34

Справа проти бійців "Торнадо" замовна, - Ляшко

"Радикальна партія" не фінансувала батальйон "Торнадо", бійців якого звинувачують у військових злочинах. А сама справа проти бійців батальйону сфабрикована.

Про це лідер партії Олег Ляшко сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Смотрите на "Цензор.НЕТ: "Шлюха и проститутка! Ты будешь страдать, сука! Ты будешь гореть в аду! Ты, сука, велюровый дракоша", - арестованные бойцы "Торнадо" срывают заседание суда. ВИДЕО

"Ми допомагали батальйону "Шахтарськ". Спочатку ж він був створений. Потім його розформували й частина бійців перейшли у новостворену роту "Торнадо". Так от "Шахтарську" ми допомагали - я вручав їм техніку, яку ми привозили разом із колегою Сергієм Скуратовським, і так далі. До речі, не тільки цьому батальйону, а й іншим. Брали участь у формуванні "Азову", "Свята Марія" та інших підрозділів", - зазначив він.

Коментуючи присутність депутатів- "радикалів" на суді над бійцями "Торнадо", Ляшко сказав, що його однопартійці намагалися не допустити протистояння.

"Наші депутати Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук саме на моє доручення були там, щоб не допустити протистояння, кровопролиття та будь-якого фізичного насильства щодо небайдужих людей, які приходять підтримувати підсудних з "Торнадо", а також стосовно правоохоронців. Бо всі ми - українці. Політика не повинна нас роз'єднувати. А завдання Радикальної партії та моя позиція, як її лідера, полягає в тому, щоб об'єднувати людей", - зазначив Ляшко.

З приводу самої справи проти бійців "Торнадо" він сказав, що вона сфабрикована:

"Що стосується самої суті цієї справи, для мене очевидно, що час, впродовж якого її розслідують, режим секретності, абсурдність звинувачення, свідчать про те, що вона замовна. Хочуть розправитися із добровольчими батальйонами. Тобто тими людьми, які у 2014 році, коли не було, по великому рахунку, правоохоронних органів, взяли зброю та пішли захищати країну. Тому ми контролюємо, щоб був об'єктивний розгляд цієї справи".

Читайте также: Ляшко о вступлении в НАТО: "Я думаю, наше будущее в нейтралитете"

Повне інтерв'ю Ляшка читайте ТУТ.
Топ коментарі
+10
После слов Ляшко о НАТО всё остальное, сказанное им, смотрится только через эту призму.
показати весь коментар
05.08.2016 13:39 Відповісти
+9
капец, как где-то выползает какое то г.....о, тут как тут, Ляшко.
показати весь коментар
05.08.2016 13:39 Відповісти
+7
Заказное оно чи не по большому счету похер. Реальная проблема заключается в том, шо када начнется второй этап руцкой вяцны, а он хто б шо не ****** из политиков начнется, бо ***** с кацапоидами просто так от нас не отцепятся, желающих впрягаться добровольцами из числа тех кто собирается именно убивать кацапов, а не служить по уставу будет в разы меньше.
показати весь коментар
05.08.2016 13:52 Відповісти

Завантаження...