Ватажка "ЛНР" Плотницького виписали з лікарні після замаху, - російський "Інтерфакс"
Ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький, на якого напередодні було скоєно замах, виписаний з обласної лікарні.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише російський "Інтерфакс" із посиланням на своє джерело.
За його інформацією, стан терориста покращився, і лікарі прийняли рішення про переведення його на амбулаторний режим. Він додав, що Плотницький зможе повернутися до роботи в найближчі дні - можливо, навіть у понеділок.
Нагадаємо, 6 серпня російське агентство РІА "Новости" повідомило, що в окупованому Луганську підірвано автомобіль ватажка терористичної організації "ЛНР" Ігоря Плотницького. Пізніше сепаратист Олег Царьов поінформував, що внаслідок вибуху Плотницький перебуває в лікарні у важкому стані.
Топ коментарі
+90 Герхард Шрёдер
показати весь коментар
07.08.2016 14:05 Відповісти Посилання +38 александр р #346414
показати весь коментар
07.08.2016 14:07 Відповісти Посилання +35 чугунный батон
показати весь коментар
07.08.2016 14:13 Відповісти Посилання
"Голосуйте за меня-меня хотят убить значит я хорошая"
Это что то типа "снайпера Гепы" -через месяц скачет как молодой "Энерджайзер"