8222 відвідувача онлайн

Ватажка "ЛНР" Плотницького виписали з лікарні після замаху, - російський "Інтерфакс"

Ватажок терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький, на якого напередодні було скоєно замах, виписаний з обласної лікарні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише російський "Інтерфакс" із посиланням на своє джерело.
За його інформацією, стан терориста покращився, і лікарі прийняли рішення про переведення його на амбулаторний режим. Він додав, що Плотницький зможе повернутися до роботи в найближчі дні - можливо, навіть у понеділок.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Нічого серйозного не сталося", - ватажок "ЛНР" Плотницький підозрює спецслужби США в причетності до замаху

Нагадаємо, 6 серпня російське агентство РІА "Новости" повідомило, що в окупованому Луганську підірвано автомобіль ватажка терористичної організації "ЛНР" Ігоря Плотницького. Пізніше сепаратист Олег Царьов поінформував, що внаслідок вибуху Плотницький перебуває в лікарні у важкому стані.
Топ коментарі
+90
шота быстро печень заросла, прямо, как у Прометея.
показати весь коментар
07.08.2016 14:05 Відповісти
+38
Очередное фейковое покушение в стиле Витренко? "Голосуйте за меня-меня хотят убить значит я хорошая" Это что то типа "снайпера Гепы" -через месяц скачет как молодой "Энерджайзер"
показати весь коментар
07.08.2016 14:07 Відповісти
+35
хЕрурги Лугандона творят чудэса .
показати весь коментар
07.08.2016 14:13 Відповісти

Завантаження...