8468 відвідувачів онлайн
25 572 111

У зв'язку з землетрусом на Донеччині створено оперативний штаб, - ОблВЦА

Донецька обласна військово-цивільна адміністрація створила оперативний штаб у зв'язку з землетрусом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ОблВЦА.

Читайте також: Даних про потерпілих і руйнування від землетрусу на Донбасі немає, - ДержНС

зв'язку із землетрусом магнітудою 4,6 - 4,9 бали, який стався у м. Маріуполі, Волноваському, Мангушському та Мар'їнському районах, в Донецькій облдержадміністрації, військово-цивільній адміністрації створено оперативний штаб під головуванням заступника голови ОДА Віктора Ремського.

До складу оперативного штабу увійшли представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, працівники управлінь охорони здоров'я та МВС, а також представники влади м. Маріуполя, Волноваського, Мангушського та Мар'їнського районів.

В оперативному штабі повідомляють: "Всі зазначені служби приведені в стан підвищеної готовності для запобігання надзвичайним ситуаціям. Мешканців Донеччини просимо зберігати спокій - ситуація перебуває на контролі в облдержадміністрації. Насамперед для всіх нас - безпека наших громадян".

Також читайте: Ватажок терористів "ДНР" Захарченко про замах на "колегу" Плотницького: "Ми в змозі таке саме зробити в Україні. Чекайте"
Топ коментарі
+42
В связи с землетрясением на Донетчине создан оперативный штаб, - ОВГА - Цензор.НЕТ 1984
показати весь коментар
07.08.2016 19:48 Відповісти
+28
В связи с землетрясением на Донетчине создан оперативный штаб, - ОВГА - Цензор.НЕТ 8077
показати весь коментар
07.08.2016 19:44 Відповісти
+26
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.08.2016 19:47 Відповісти

Завантаження...