В Україні хочуть підняти штрафи за перевищення швидкості: за систематичні порушення - 17 000 гривень

В українському парламенті готують законопроєкт, який передбачає суттєве посилення фінансової відповідальності для водіїв за перевищення дозволеної швидкості руху на дорогах.
Про це повідомила народна депутатка від партії "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.
Подробиці
Документ розроблено у тісній співпраці з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України. Нова ініціатива має на меті кардинально змінити систему покарань та прив'язати суми стягнень до градації швидкості, а також до кількості порушень протягом року.
Нині в Україні передбачені такі штрафи за перевищення швидкості:
- понад 20 км/год - 340 гривень;
- понад 50 км/год - 1700 гривень.
Законопроєкт передбачає такі розміри штрафів:
- понад 20 км/год - 680 гривень;
- понад 40 км/год - 2040 гривень;
- понад 60 км/год - 2720 гривень;
- понад 80 км/год - 3400 гривень;
- п'ять і більше порушень протягом року - 17 000 гривень.
Наразі законопроєкт ще не ухвалений Верховною Радою.
Топ коментарі
+9 Sone Com
показати весь коментар
23.06.2026 16:43 Відповісти Посилання +8 Evgen Karpenko
показати весь коментар
23.06.2026 16:31 Відповісти Посилання +6 Себастиан Перейро #570946
показати весь коментар
23.06.2026 16:37 Відповісти Посилання