8848 відвідувачів онлайн

На хабарі 1,5 млн гривень затримано керівництво полтавської філії "Укрексімбанку"

Банкіри вимагали гроші за продаж бавовно-прядильної фабрики.

ГПУ і СБУ затримали керуючого і юриста філії ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" в Полтаві після отримання хабара в розмірі 1,5 млн грн, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Читайте також: Екс-нардепа Шепелєва викликано на допит у ГПУ у справі про державну зраду


"Слідством встановлено, що зазначені посадові особи, зловживаючи своїм службовим становищем і діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, вимагали та отримали 1,5 млн гривень від керівника одного з суб'єктів господарювання з продажу виробничих потужностей бавовно-прядильної фабрики, яка перебуває в заставі у ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: "Скрутили і застосували прийоми рукопашного бою", - Гуцуляк заявляє про побиття спецназом НАБУ 3 співробітників Генпрокуратури

Дії затриманих кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 КК України, їм загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Топ коментарі
+7
Вся Україна прогнила. Все продано. Боже,колись закінчиться цей кошмар?
показати весь коментар
13.08.2016 14:23 Відповісти
+6
ну вот как таких можно под залог выпускать?
показати весь коментар
13.08.2016 14:19 Відповісти
+1
вот это уже крупная рыба!!!
показати весь коментар
13.08.2016 14:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну вот как таких можно под залог выпускать?
показати весь коментар
13.08.2016 14:19 Відповісти
вот это уже крупная рыба!!!
показати весь коментар
13.08.2016 14:20 Відповісти
У меня ощущение, что реформированный после 30 сентября суд, будет работать в три смены и без выходных. Судя по всему, готовят незабываемое шоу, спецом придерживая уже завершенные расследование. Шоумены блин....
показати весь коментар
13.08.2016 14:22 Відповісти
Вся Україна прогнила. Все продано. Боже,колись закінчиться цей кошмар?
показати весь коментар
13.08.2016 14:23 Відповісти
Когда уедешь жить в другую страну.
показати весь коментар
13.08.2016 14:25 Відповісти
Уедут десятки, сотни. Остальным что делать ?
показати весь коментар
13.08.2016 14:27 Відповісти
Житы по новому!
показати весь коментар
13.08.2016 14:42 Відповісти
Якщо всі уїдуть, то хто ж буде наводити тут порядок?
показати весь коментар
13.08.2016 14:29 Відповісти
25 лет одни и те же правители и никто не замечает.
Там уже семейные кланы,а мы просто слепые тупые рабы,которым навязывают всё что всбредёт им в голову для достижения именно их целей.
показати весь коментар
13.08.2016 14:44 Відповісти
Мутний він якийсь, цей ексім.
показати весь коментар
13.08.2016 14:26 Відповісти
Ну вот, а нам ***** советуют хранить сбережения в госбанках((
показати весь коментар
13.08.2016 14:45 Відповісти
Украэксимбанка-що за банк такий
показати весь коментар
13.08.2016 14:52 Відповісти
Темп 3000 попался - вот таким же путём и гавнянные бронежилеты в армию поступают. А сейчас после прошлогоднего кошмара Захист, пойдёт и ткань . Но дающий должен отвечать на равне с берущим или я не прав?
показати весь коментар
13.08.2016 16:24 Відповісти
та ви шо. пропоную новий закон-випускати!!! тільки ж зразу дати стільки скільки вкрав! дорогі.моі!
показати весь коментар
13.08.2016 22:02 Відповісти