11503 відвідувача онлайн
20 309 10

На кількох столичних вулицях, включно з центральними, обмежать рух транспорту

З 15 серпня 2016 року до 31 травня 2017 року тимчасово обмежать рух транспорту на кількох вулицях столиці.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Київську міськадміністрацію, рух обмежать на вулицях Голосіївській, Віктора Забіли, Ізюмській, Миколи Грінченка, Івана Кудрі, Великій Васильківській, Антоновича, Загородній, Предславинській, Євгена Коновальця, а також на проспекті Науки і провулку Руслана Лужевского. Це пов'язано з виконанням ПАТ "Київенерго" реконструкції мереж 10 кВ і 110 кВ.

Читайте також: На в'їздах до Києва встановлять габаритно-ваговий контроль
Топ коментарі
+5
и не говори, улицы ремонтируют, теперь вот это еще... слезы текут смотря на этот беспредел... )
показати весь коментар
14.08.2016 19:04 Відповісти
+4
Валіть взагалі нахер всі з Києва,наліпили тих будинків як у вулику-і куди не подивишся скрізь номери "АН" та "ВВ".
показати весь коментар
14.08.2016 21:09 Відповісти
+3
Типа, запретят движение с номерами донгураса, лугандона и крымнаша, чтоб не воняло псиной в городе.
показати весь коментар
14.08.2016 18:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Типа, запретят движение с номерами донгураса, лугандона и крымнаша, чтоб не воняло псиной в городе.
показати весь коментар
14.08.2016 18:40 Відповісти
Та капєц... Допоки? Допоки триватиме це знущання?
показати весь коментар
14.08.2016 18:55 Відповісти
и не говори, улицы ремонтируют, теперь вот это еще... слезы текут смотря на этот беспредел... )
показати весь коментар
14.08.2016 19:04 Відповісти
Добре, що хоч Цензор пише Велика Васильківська, а не Червоноармійська. Бо совок вкорінився дуже сильно у нас в Києві.
показати весь коментар
14.08.2016 18:27 Відповісти
Так! Днями на dtp.kiev.ua написали "Красноармейская" - довелось їх ткнути носом.
показати весь коментар
14.08.2016 19:42 Відповісти
Да по тем улицам и без ограничения движения проехать очень проблематично , в рабочие дни. А что будет с ограничениями и представить страшно !
показати весь коментар
14.08.2016 18:54 Відповісти
Валіть взагалі нахер всі з Києва,наліпили тих будинків як у вулику-і куди не подивишся скрізь номери "АН" та "ВВ".
показати весь коментар
14.08.2016 21:09 Відповісти
ахметов будет весь Киев минировать?
показати весь коментар
15.08.2016 12:21 Відповісти