Енергоблок №5 Запорізької АЕС відключено від енергомережі
14 серпня 2016 о 04:03 енергоблок №5 Запорізької АЕС відключено від енергомережі.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.Згідно з повідомленням Міністерства енергетики та вугільної промисловості, енергоблок №5 Запорізької АЕС відключено для заміни обмежувача перенапруги фази "В" блочного трансформатора. Запланований час завершення робіт і підключення енергоблоку до мережі - 00:00 15 серпня 2016.
Наразі на Запорізькій АЕС працюють 2 енергоблоки. Сумарна потужність генераторів становить 1900 МВт. На енергоблоках №1, №2, №4 проводять плановий ремонт.
Радіаційний фон у районі розташування Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 14 серпня становить 8-12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.
Топ коментарі
+15 Alter Nator
показати весь коментар
14.08.2016 19:39 Відповісти Посилання +9 ahuhu
показати весь коментар
14.08.2016 19:24 Відповісти Посилання +8 Wevelsburg
показати весь коментар
14.08.2016 19:38 Відповісти Посилання