8465 відвідувачів онлайн
17 950 78

Енергоблок №5 Запорізької АЕС відключено від енергомережі

14 серпня 2016 о 04:03 енергоблок №5 Запорізької АЕС відключено від енергомережі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Згідно з повідомленням Міністерства енергетики та вугільної промисловості, енергоблок №5 Запорізької АЕС відключено для заміни обмежувача перенапруги фази "В" блочного трансформатора. Запланований час завершення робіт і підключення енергоблоку до мережі - 00:00 15 серпня 2016.

Дивіться також: Під час будівництва "Росатомом" АЕС у Білорусі впав 330-тонний корпус ядерного реактора. ВIДЕО

Наразі на Запорізькій АЕС працюють 2 енергоблоки. Сумарна потужність генераторів становить 1900 МВт. На енергоблоках №1, №2, №4 проводять плановий ремонт.

Радіаційний фон у районі розташування Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 14 серпня становить 8-12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.


Читайте також: В Євросоюзі планують будувати міні-АЕС заради зниження залежності від російського газу, - Spiegel Online
Топ коментарі
+15
По-моему, это шедевр
Энергоблок №5 Запорожской АЭС отключен от энергосети - Цензор.НЕТ 7637
показати весь коментар
14.08.2016 19:39 Відповісти
+9
Нє, - то у трансформаторі покемона знайшли. А щоб його спіймати, трансформатор і вимкнули. Энергоблок №5 Запорожской АЭС отключен от энергосети - Цензор.НЕТ 5545
показати весь коментар
14.08.2016 19:24 Відповісти
+8
А то, что крысятам в ближайшее время придется опять позажигать свечки и фонарики.
показати весь коментар
14.08.2016 19:38 Відповісти

Завантаження...