4441 відвідувач онлайн
8 455 71

Військові комісаріати будуть комплектуватися виключно офіцерами з досвідом АТО, - Міноборони

Беручи до уваги критичні зауваження про діяльність військових комісаріатів у 2014-1015 роках, керівництвом Збройних Сил України прийнято рішення комплектувати офіцерські посади в цих установах виключно з числа учасників антитерористичної операції.

Про це сьогодні, 16 серпня, під час брифінгу в прес-центрі Міністерства оборони повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Головного управління персоналу - заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.
"Відповідно до рішення Генерального штабу комплектування посад військових комісарів здійснюється військовослужбовцями - учасниками АТО. Що стосується інших офіцерських посад у військових комісаріатах, вони також комплектуються, як правило, учасниками АТО", - сказав Талалай.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Мукачевому затримано співробітника військкомату, який за хабарі оформляв статус учасника бойових дій. ФОТОрепортаж

Він зазначив також, що офіцери, які не мають бойового досвіду, але бажаючих проходити службу у військових комісаріатах, можуть призначатися на такі посади, але тільки після проходження військової служби в бойових бригадах терміном не менше 6 місяців. Перед відправкою в район проведення АТО такі офіцери, як і всі інші військовослужбовці, повинні пройти в обов'язковому порядку півторамісячну підготовку.

Також читайте: Розробляється механізм озброєння всіх військовозобов'язаних України в разі масштабної агресії, - Генштаб
Топ коментарі
+15
нужно генштаб..тоже молодыми и талантлитвыми Воинами комплектовать..
пузатушую шелупень хенеральську ногою пыд сраку...на пенсию бюджетника посадить...
показати весь коментар
16.08.2016 19:28 Відповісти
+11
Украинские олигархи пользуясь санкциями Запада для московии, получают мегаприбыли сотрудничая с эрефией.

Военные комиссариаты будут комплектоваться исключительно офицерами с опытом АТО, - Минобороны - Цензор.НЕТ 3799
показати весь коментар
16.08.2016 19:32 Відповісти
+9
там процентов 80 и близко к передовой не было.а тельнягу рвут по синьке чуть ли на танки с ножом ходили
показати весь коментар
16.08.2016 19:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
По наскальным рисункам мы знаем об образе жизни первых людей.
По фильмам Путлерстана мы знаем об образе жизни тамошних племен. Криминал, пьянство, ругань, воровство, интриганство, блатной жаргон. Даже друг с другом они ведут себя как не цивилизованные дикари.
Но надо отдать должное - они честно показывают свой дикарский быт.
Смотреть эти фильмы опасно - сам превратишься в человеко-обезьяну, а мозги заполнятся ватой.
показати весь коментар
16.08.2016 19:25 Відповісти
Пришлите к нам срочно ,ибо эта полусепарская шльондра провоцирует на статью 115 с отягощающими
показати весь коментар
16.08.2016 19:28 Відповісти
нужно генштаб..тоже молодыми и талантлитвыми Воинами комплектовать..
пузатушую шелупень хенеральську ногою пыд сраку...на пенсию бюджетника посадить...
показати весь коментар
16.08.2016 19:28 Відповісти
Ногою под сраку дадут нам если мы не научимся спрашивать у ..влады..
показати весь коментар
16.08.2016 19:30 Відповісти
Там є певні вимоги. Військова академія і т.п. Потрібні ще військові знання, а не тільки практика.
показати весь коментар
16.08.2016 19:42 Відповісти
Україна у стані критично форс-мажорних обставин! Ніхто із штабістів не має практики командування у стані війни з рф..

всі теперішні штабісти України в свій час, сиділи в одній аудиторії та писали однакові конспекти з кацапнею..знання однакові,навички теж ,це майже анонізм "соррі"
показати весь коментар
16.08.2016 19:48 Відповісти
Тільки їхні військові постійно вдосконалювали свої знання і практику, а наші так і залишились на тому ж рівні. Ми за мир!
показати весь коментар
16.08.2016 19:56 Відповісти
тому що на той час, це було потрібно рашкованам, а вигідно,на гаманець, їхнім сватам,братам,зятьям в українській армії, так все було розраховано й побудовано кацоспецслужбами,тому й невпинно працювало..й зараз ще є..

й по всьму світу ,до речі,подивіться на Олімпійські ігри,Беленюк,приклад..
якби світ знав розміри рашкоагентури,він би здригнувся..
показати весь коментар
16.08.2016 20:26 Відповісти
Да за такие потери не на войне,а АТО их всех в рядовые,пендаль под жопу и не на пенсию
в 20 000 грн,а просто по человечески на ***.
Ну,как то так,большего эти выродки не заслужили.
показати весь коментар
16.08.2016 20:20 Відповісти
Хлопці говорят,что окоп - не помойка,чтоб туда мусор сбрасівать..Им гниді за спиной уж точно не нужні..такое гЄ в бою не прикроет...
показати весь коментар
16.08.2016 20:39 Відповісти
Типа кулика?
показати весь коментар
16.08.2016 19:28 Відповісти
Я это год назад слышал. Ну-ну.
показати весь коментар
16.08.2016 19:29 Відповісти
Опять?
показати весь коментар
16.08.2016 19:30 Відповісти
Что именно опять?
показати весь коментар
16.08.2016 19:33 Відповісти
Керівництво ЗСУ ухвалило рішення комплектувати офіцерські посади у військових комісаріатах ​​виключно учасниками АТО.

ОПЯТЬ!
показати весь коментар
16.08.2016 19:34 Відповісти
Так у нынешних корочки участников есть... Или это ментов придумали как пристоить.
показати весь коментар
16.08.2016 19:29 Відповісти
там процентов 80 и близко к передовой не было.а тельнягу рвут по синьке чуть ли на танки с ножом ходили
показати весь коментар
16.08.2016 19:31 Відповісти
Так и я о том же. 80 !!!? Вы, батенька оптимист
показати весь коментар
16.08.2016 19:37 Відповісти
Нет. Он же про армию. Какой-нибудь майор пробухал 45 суток в 30 км от передка, и на вполне законных основаниях получил статус УБД. Хоть он и путает РПК с ПКМом, теперь он "боевой офицер"
показати весь коментар
16.08.2016 19:37 Відповісти
Цензор окончательно ОБДЕЛАЛСЯ! Темы касательно власных уродов без комментариев. Очередная ПАРЕМОГА дерьмокраитии.
показати весь коментар
16.08.2016 19:30 Відповісти
может зраду избирать из участников Войны!????
показати весь коментар
16.08.2016 19:32 Відповісти
та уже выбрали комбатов,все оказались редкими *******,надо было думать когда голосовали, почему это херои когда война в разгаре,выбрали не окопы с побратимами а теплые и денежные кресла в раде
показати весь коментар
16.08.2016 19:44 Відповісти
Вопрос?)))
показати весь коментар
16.08.2016 20:34 Відповісти
Украинские олигархи пользуясь санкциями Запада для московии, получают мегаприбыли сотрудничая с эрефией.

Военные комиссариаты будут комплектоваться исключительно офицерами с опытом АТО, - Минобороны - Цензор.НЕТ 3799
показати весь коментар
16.08.2016 19:32 Відповісти
Фирташ и мораль? Вы видите связь?
показати весь коментар
16.08.2016 19:34 Відповісти
Военные комиссариаты будут комплектоваться исключительно офицерами с опытом АТО, - Минобороны - Цензор.НЕТ 7248
показати весь коментар
16.08.2016 19:43 Відповісти
Украинская граница под контролем. https://t.co/EauU6i71Wt https://www.facebook.com/Ray.net.ua/posts/1168544469876880 …
показати весь коментар
16.08.2016 19:44 Відповісти
Теми что на КПП взятки берут и контрабас пропускают, или теми кто на обстрелы не отвечает?
показати весь коментар
16.08.2016 19:33 Відповісти
Хаха! Бабах!

"Принимая во внимание критические замечания о деятельности военных комиссариатов в 2014-1015 годах..."
Опечатка, но прикольно и правильно. Долго же их "рехвормируют"
показати весь коментар
16.08.2016 19:34 Відповісти
Я рідко помиляюся в своїх прогнозах, і всім ура-патріотам повідомляю радісну новину: Велика війна таки буде. З бомбардуваннями міст авіацією і не виключено навіть однію- двома ядерними боєголовками.
Дуже скоро ганебні мінські домовленості залишаться в минулому.
показати весь коментар
16.08.2016 19:35 Відповісти
зараз тільки ледачий цього не коментує..які Ваші аргументи?
показати весь коментар
16.08.2016 19:39 Відповісти
Звичайний аналіз.
показати весь коментар
16.08.2016 19:40 Відповісти
На чем построен анализ?
показати весь коментар
16.08.2016 19:42 Відповісти
На жаль, не предметне прояснення..(
показати весь коментар
16.08.2016 19:43 Відповісти
По перше- кремлівському карлику підходить гаплик. Я не думаю що він втримається від спокуси прихопити з собою весь світ. По друге- в кацапів зараз нагнітається массова провоєнна істерія.
По третє- на кацапських форумах на повну ідуть обговорення на тему: ;Америка шардабахнула по японцям дві ядерні бомби, а ми чим гірші?;
А просто так, друже, навіть котики не пацьоряться.
показати весь коментар
16.08.2016 19:50 Відповісти
Ось почитай. http://riverflow.ru/2009-2-7a.php Азов-Мена. Филипп Барнетт. http://riverflow.ru/2009-2-7a.php Азов-Мена. Филипп Барнетт.
Ось почитай. Це було сказано задовго до цих подій. Там спочатку всяка лабурда релігійна, але сказано точно що війна буде на Долбасі і буде використано ядерну зброю. Але масковії теж буде гаплик.
показати весь коментар
16.08.2016 20:07 Відповісти
http://petrimazepa.com/ninereasons.html ДЕВЯТЬ ПРИЧИН, ПО КОТОРЫМ НЕ БУДЕТ ПОЛНОМАСШТАБНОГО ВТОРЖЕНИЯ
показати весь коментар
16.08.2016 20:14 Відповісти
Всі ті докази розбиваються об шизофренію кремлівського карлика.
показати весь коментар
16.08.2016 20:16 Відповісти
Поживем-побачим.
показати весь коментар
16.08.2016 20:21 Відповісти
Щось там заклики Америку покаятися і ссср-2,0.
Не подобається.
показати весь коментар
16.08.2016 20:15 Відповісти
Погоджуюсь,але якби кацапня не стояла рака ,але її думку моніторять специ..
ніхто з дурної череди особисто,окрім іпотечників та алкашні, не піде підсталяти сраку, вони вже на "бідних родичів з дамбасу пшикають"...
але розвідка працює і в амерів і европейці,які б вс*аті не були,зокрема британці,всі зараз "чистять зброю"
війну - таке гі*но,як і ремонт,вибачте за дебільне порівняння,-неможливо закінчити!
особливо з тією порохнявою діжкою,що має людсво зараз...
показати весь коментар
16.08.2016 20:48 Відповісти
А ты приготовился к ядреной бомбардировке ,в какую сторону морду воротить знаешь?
показати весь коментар
16.08.2016 19:41 Відповісти
Знаю. Замотуватися в біле простирадло і потихеньку повзти в напрямку найближчого кладовища.
показати весь коментар
16.08.2016 19:46 Відповісти
Да брось ты это, прорвемся, или предлагаешь заранее челобитную строчить???
показати весь коментар
16.08.2016 19:48 Відповісти
Ні, помирати- так з музикою. І бажано з кишками парочки ворогів на брустевері окопа.
показати весь коментар
16.08.2016 19:53 Відповісти
Военные комиссариаты будут комплектоваться исключительно офицерами с опытом АТО, - Минобороны - Цензор.НЕТ 8966 Браво якщо не бравада ,ми ще захворіємо на похоронах ворогів
показати весь коментар
16.08.2016 19:57 Відповісти
Я давно кажу про це, тільки ніхто не хоче слухати.
показати весь коментар
16.08.2016 19:47 Відповісти
Белены обьелся? Большая война таки будет? Украинцы - должны приложить все силы, что бы это не произошло. А все ядерные боеголовки на твою тупую башку. Вояка мля. В армии хоть служило?
Только выдержка, спокойствие, уверенность, взаимодействие с мировым сообществом, вера в нашу правоту и реальные шаги противодействия "мировому кошмару" - залог нашего успеха и процветания.
От ******** - никто не застрахован. Но если так мыслить - можно быть ********. К такому сценарию нужно готовиться - молча и по воински, без причитаний и истерик.
показати весь коментар
16.08.2016 20:21 Відповісти
А хто істерить?- Я ж сказав- радісна новина.
показати весь коментар
16.08.2016 20:22 Відповісти
А міравоє саобщєство-так і згадується промова Юлі з ;жоден танк не має виїхати з казарми;- вже доказало свою імпотентність.
показати весь коментар
16.08.2016 20:23 Відповісти
Говорят что после АТО бойцам необходим курс психологической реабилитации,офицерам наверное так же.Вон "Торнадовцы" тоже были в АТО,а их теперь судят по самым паскудным статьям.
показати весь коментар
16.08.2016 19:36 Відповісти
Власть воюющей Украины устраивает шоу , за счет нищих налогоплатильщиков. https://t.co/8rtbomiaKq https://www.facebook.com/Ray.net.ua/posts/1168580339873293 …

Военные комиссариаты будут комплектоваться исключительно офицерами с опытом АТО, - Минобороны - Цензор.НЕТ 6492
показати весь коментар
16.08.2016 19:47 Відповісти
С опытом АТО или корочкой АТО?
показати весь коментар
16.08.2016 19:39 Відповісти
Автомобіль Audi Q7 з номерами ВХ 9125 ВМ, на якому їздить слідчий Генпрокуратури Дмитро Сус, належить мешканці міста Хмельницький Марії Юрчик 1930 року народження.
Це засвідчує відповідь з реєстру власників автотранспортних засобів МВС, отримана журналістами програми "Наші гроші".
85-річна Марія Юрчик стала власницею цього кросоверу у червні 2015 року.

Програма зазначає, що Марія Іванівна Юрчик є родичкою (імовірно, бабусею) Суса, який входить до департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки.
Одна з адрес реєстрації Марії Юрчик - це квартира в Хмельницькому по вулиці Завадського, 5. Цю квартиру вказували як місце проживання батько Дмитра Суса, 57-річний Микола Сус, а також 53-річна Людмила Миколаївна Сус (імовірно, мати слідчого). Квартира належить саме їй.
Така Audi Q7 коштує на вторинному ринку $35-40 тисяч (875 тисяч - 1 млн грн.)
Заробітна плата Дмитра Суса в ГПУ, за його словами, становить близько 300 тисяч гривень на рік. У 2013 році Сус заробив в органах прокуратури лише 114 тисяч грн.
Як відомо, департамент ГПУ, в якому працює Сус, назвають "департамент Кононенка-Грановського", за прізвищами депутатів від БПП Ігоря Кононенка та Олександра Грановського, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.
Наприкінці минулого тижня відбулося зіткнення між співробітниками ГПУ та детективами Національного антикорупційного бюро, які здійснювали зовнішнє спостереження за Сусом.
В ГПУ заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали на це рішення суду.
Також в НАБУ заявили, що слідчі ГПУ затримали їхніх детективів, незаконно утримували і катували їх протягом багатьох годин. Ввечері сам Сус відвіз їх до будівлі НАБУ.
Українська правда
ТЕМИ: ГЕНПРОКУРАТУРА КОРУПЦІЯ
Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.
ПО ТЕМІ
показати весь коментар
16.08.2016 19:40 Відповісти
Сейчас все побегут покупать справку или недельную командировку километров в двалцати от линии фронта.
показати весь коментар
16.08.2016 19:42 Відповісти
Думаю, что и весь госаппарат должен иметь тот же опыт - не менее полугода на передовой.
показати весь коментар
16.08.2016 19:46 Відповісти
Гостинница в Бахмуте всех не сможет обслужить.
показати весь коментар
16.08.2016 21:22 Відповісти
У нас любая хорошая идея,упирается в нашу действительность.Вся верхушка мусоров,военных,прокуроров,посидя пару недель в Краматорске наклепала себе корочек убд мама не горюй.Потом будут рассказывать,как пули свистели над головами.
показати весь коментар
16.08.2016 20:02 Відповісти
У нас военкомиссар что бы не ехать в АТО фиктивно развелся с женой и остался отцом-героином с двумя детьми.
показати весь коментар
16.08.2016 20:08 Відповісти
Принимая во внимание критические замечания о деятельности военных комиссариатов в 2014-1015 годах, руководством Вооруженных Сил Украины принято решение комплектовать офицерские должности в этих учреждениях исключительно из числа участников антитеррористической операции.Источник:https://censor.net/n402010

Что касается других офицерских должностей в военных комиссариатах, они также комплектуются, как правило, участниками АТО", - сказал Талалай.Источник:https://censor.net/n402010

Две фразы в одной новости ! Как хотите так и понимайте!
К тому же, почти все все штатные военкомы в 2014-2015 году успели побывать в зоне АТО ( в основном в Краматорске, некоторые успели побывать и под следствием за "фокусы" со справками участника АТО). Это как с поднятием пенсии в декабре, поднимут на 10% , а каждый месяц весело рапортуют о "достижении".
показати весь коментар
16.08.2016 20:15 Відповісти
Под палкой солдаты-воины получаются никудышные.Зачем пугать людей и гнать их в армию под страхом тюрьмы? У нас 450 000 штат МВД ,есть нормальные контрактники в ВСУ
Нужны парни с мотивацией,а не так,боевая единичка,которым потерь нет.
Комиссар-это человек,а не шакал толстожопый жаривший шашлыки на 4 линии.
ИМХО
показати весь коментар
16.08.2016 20:28 Відповісти
а вы думаете, что ментовские более мотивированы?
показати весь коментар
16.08.2016 21:20 Відповісти
В этом есть смысл?
показати весь коментар
16.08.2016 20:40 Відповісти
Я это слышал два года назад от Порошенко. Теперь левел обещаний понизился до пресс-офицера.
показати весь коментар
16.08.2016 21:19 Відповісти
https://twitter.com/donikroman
Военные комиссариаты будут комплектоваться исключительно офицерами с опытом АТО, - Минобороны - Цензор.НЕТ 6037
Роман Донік
@donikroman

Военные комиссариаты будут комплектоваться исключительно офицерами с опытом АТО, - Минобороны - Цензор.НЕТ 2393



показати весь коментар
16.08.2016 21:22 Відповісти
уЧАСНИКАМИ БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЙ-ЕСТЬ БУХГАЛТЕРА ВОЕНКОМАТОВ И ПРОЧАЯ ШЕЛУПЕНЬ,КОТОАЯ И СЛЫШАТЬ НЕ СЛЫШАЛА БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЙ...
показати весь коментар
16.08.2016 21:38 Відповісти
Подозреваю, что для сотрудников военкоматов, стать участником боевых действий (а точнее - обзавестись соответствующим документом), не есть проблема.
показати весь коментар
16.08.2016 21:43 Відповісти
Как это все заи.пало! Военный опыт ничего не значит в вопросе коррупции. Пойдите в ментуру, прокуратуру или даже суд. Там куча бывших афганцев и что? Причина коррупции - система!
показати весь коментар
17.08.2016 09:34 Відповісти