10703 відвідувача онлайн
20 518 163

Мігранти прокладають нові шляхи до Німеччини, - ZEIT

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про один з цих шляхів пише в неділю німецька ZEIT.

"Все більше біженців використовують маршрут через Італію та Швейцарію для того, щоб нелегально потрапити до Німеччини", - повідомляє видання.

Хоча в абсолютних цифрах кількість їхня не така вже й велика - 3385 осіб із початку цього року, це, однак, на 40% більше, ніж за весь 2015 рік. У самій Швейцарії за вказаний період зафіксовано 4833 "неконтрольованих в'їзди".

Також читайте: "Україна сьогодні не є загрозою для Європи в питаннях нелегальної міграції", - глава Держприкордонслужби Назаренко

За оцінками швейцарської сторони, цій державі реально загрожує варіант стати новим маршрутом для біженців. Німеччина вже посилила контроль на німецько-швейцарському кордоні, направивши туди додатково 90 прикордонників і 40 поліцейських офіцерів.

За даними європейського агентства Frontex, з початку 2016 року морем до берегів Італії прибули близько 95 тисяч біженців, переважно з Нігерії та Еритреї; тільки в липні їх було понад 25,3 тис., що на 12% більше, ніж за такий же місяць минулого року.

Також читайте: Україна чекає від Німеччини постачання систем розвідки і позиціонування артилерії, а також спецавтомобілі, - посол Мельник
Топ коментарі
+18
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
21.08.2016 21:22 Відповісти
+15
Нам потрібно щоб ви, москалі, від нас нарешті відчепилися.
показати весь коментар
21.08.2016 21:24 Відповісти
+13
http://holicin.livejournal.com/9462612.html Панаехали - в Луганске засветилась российская РБ-636 "Свет-КУ"
[Зображення недоступне]

Удивительно, но за окном 2016-й год, третий год необъявленной войны Украины и России, а в народе всё ещё есть личности называющие эту войну гражданской, и не признающие наличие рашистов на Донбассе, а также их могилок, и, тем более, военной техники от братьев. Вот к примеру, намедни в Луганске заметили новейшую российскую мобильную систему радиотехнического контроля и защиты информации от утечки по техническим каналам беспроводной связи РБ-636 "Свет-КУ", принятую на вооружение РВСП в 2014-м году...

Конечно, мы можем услышать истории о том, что данная РБ была собрана изобретательными шахтерами и трактористами "низависимаго Данбаса". Или же куплена на пожертвование местных жителей, учителей, врачей, пенсионеров - у оператора, до сих её не поставлявшего ни в одну страну мира… Но вот дилемма, если уж собрали, то кто ей управляет? Ведь современная система данного типа - это вам не трактор и не отбойный молоток?

В общем, переброска на оккупированный Донбасс новейшей техники РФ, как по прямому назначению, так и для обкатки - продолжается. Причем, учитывая уровень её новизны, она явно не для использования в условиях "замороженного" конфликта.
показати весь коментар
21.08.2016 21:25 Відповісти

Завантаження...