11938 відвідувачів онлайн
23 170 129

Міноборони Польщі скликало термінову нараду через перевірки боєготовності армії РФ

У зв'язку з інформацією про перевірку бойової готовності російської армії за наказом міністра оборони Польщі Антоні Мацеревича були терміново викликані начальники Оперативного командування збройних сил, Служби військової контррозвідки та Служби військової розвідки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Міноборони Росії проводить раптову перевірку боєготовності в трьох військових округах

Крім того, як повідомляє прес-секретар Міноборони Польщі Бартломей Місевич, польський військовий аташе в Москві був викликаний у Міністерство оборони РФ на зустріч із цього питання.
Нагадаємо, раптова перевірка бойової готовності російської армії та військові навчання проводяться в трьох військових округах РФ: у регіонах біля кордону з країнами Балтії та України, на території від Уралу до Центрального Сибіру, а також у військових округах в анексованому Росією Криму.

Також читайте: Дуда: "Центральна та Східна Європа повинні посилити свою присутність у рамках НАТО"
Топ коментарі
+32
единственный выход - это прекратить покупать газ у *****, вообще не брать, всем будет тяжело, а россии придет гембель.
показати весь коментар
25.08.2016 18:23 Відповісти
+25
Поляки абсолютно адекватно реагируют.
показати весь коментар
25.08.2016 18:30 Відповісти
+23
Путін колись заявляв, що Польщу може захопити за кілька днів. Існують плани вторгнення, де все розписано погодинно. В Прусії (Калінінградська обл.) існує кордон із Польщею. Нам також не можна розслаблятись, маневри створюють ідеальні умови для вторгнення, все відмобілізовано, техніка висунулась, війська в бойовій готовності. Дістають конверт і...... почалось. Після Криму потрібно дивитись за москалями дуже ретельно. Це той випадок, коли краще перестрахуватись. Сподіваюсь наші розвідники надають інформацію нашим друзям - полякам.
показати весь коментар
25.08.2016 18:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Он в школе не учился, ку него начальник колонии был....
показати весь коментар
25.08.2016 19:12 Відповісти
Фашизм - это путинизм.
показати весь коментар
25.08.2016 20:58 Відповісти
так какую угрозу куйлу несла Украина и ее народ? и что обозначает слово рашист?
показати весь коментар
25.08.2016 21:17 Відповісти
это очень хорошо, что Вы не отделяете слово "рашист" от слова "фашист". Но более точное определение козломордым- нацисты.
показати весь коментар
25.08.2016 22:42 Відповісти
на "Мосфильме" снимали?
показати весь коментар
28.08.2016 14:10 Відповісти
не. Лепил какой-нибудь безрукий ракомживущий препуций, вроде тебя. Доказательство - свободнопарящая фуражка и ствол МП-40 в левом нижнем углу, а также отсутствие такой же, как у остальных, тени от ближайшего фошиста...
показати весь коментар
28.08.2016 14:17 Відповісти
Чаплинские встрепенулись
показати весь коментар
25.08.2016 19:29 Відповісти
разхерачат пидороссию на кусочки.
а российский недонародец-неадекват потихоньку сократят на тяжелых физических работах.
пи_дец кацапам.
показати весь коментар
25.08.2016 19:33 Відповісти
Какие-то поляки кипешные. Для нападения на Польшу, нужно еще Беларусь, пройти! "Батька", не дурак. То ли дело Наши! - "Ну, да, учения. Стреляют, убивают, могут зайти еще больше, будем воевать!". (это не "стеб", а реальность, к сожалению!).

показати весь коментар
25.08.2016 19:38 Відповісти
можно ничего не проходить, а двинуть из Кёнегсберга.
показати весь коментар
25.08.2016 19:43 Відповісти
Та и в Беларуси там их войска уже. Непонятно, для Польша или для нас насобирали. В Польше могут перешеек до Кёнигсберга пробивать, а нас обложили почти по всему периметру. Вот и думайте, куда его потянет....
показати весь коментар
25.08.2016 22:45 Відповісти
Если счёт не имеет остатка (сальдо равно нулю), то такой счёт называется закрытым.
показати весь коментар
25.08.2016 19:56 Відповісти
Минобороны Польши созвало срочное совещание из-за проверки боеготовности армии РФ - Цензор.НЕТ 5877
показати весь коментар
25.08.2016 21:07 Відповісти
А че шуму-то из-за проверки мордорской армии? Опять траву красить будут.
Натовцы как и все люди по себе судят, думают, проверка армии это повышение боеготовности, выучки и прочее...
показати весь коментар
26.08.2016 04:26 Відповісти
Так они только то и делают, что траву красят. То украденной краской на собственной территории, то собственной кровью в украденной территории другой страны.
показати весь коментар
26.08.2016 08:43 Відповісти
Шикарный мем родился. Можно использовать? )))
показати весь коментар
28.08.2016 01:49 Відповісти
Сколько угодно.
показати весь коментар
28.08.2016 09:22 Відповісти
Сторінка 2 з 2