Рева розповів, що 9 млн сімей можуть розраховувати на субсидії
Ще 9 млн домогосподарств України з настанням опалювального сезону отримають субсидії.
Про це міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів на брифінгу в Харкові, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"На 1 травня 2016 року субсидії отримували 6 млн домогосподарств. Через зростання тарифів ми прогнозуємо зростання (одержувачів субсидій - ред.) до 9 млн домогосподарств із 15 млн існуючих... Відсоток нарахувань для одержувачів субсидій збільшиться на 3%, тобто до 15%. Це припустима цифра", - зазначив міністр.
За його словами, держава може взяти на себе 100-процентну оплату комунальних послуг лише для пільговиків, серед них інваліди війни.
"Ви хочете тарифи, що радують око? У 2014 році на такі тарифи "Нафтогаз" отримав 114 млрд грн із держбюджету. За нинішніми цінами, на такі тарифи потрібно знайти в бюджеті 170 млрд грн. При цьому на сьогодні в бюджеті передбачено лише 40 млрд грн на пільги та субсидії. Ціна питання - 130 млрд грн", - додав міністр.
За його словами, потрібно або знайти ці гроші в бюджеті на шкоду іншим соціальним програмам, або, слідом за популістами, "знизити тарифи, витягнувши 130 млрд грн із бюджету".
"Для нас є приклад Польщі та Словаччини. Вони відпустили тарифи і всі зусилля уряду направили на підвищення життєвих стандартів. Таким шляхом - через збільшення мінімальних зарплат і пенсій - має намір іти й нинішній уряд України. У Мінсоцполітики є пропозиції щодо підвищення зарплат у всіх сферах економіки", - наголосив міністр.
Продавать его $300 и рассказывать как все зашибись в стране - это верх цинизма!
Это просто апофеоз реформ!
Сродни с тем, чтобы прийти в квартиру к украинцу и продавать ему его же телевизор за $5000! А потом кричать, что все остальное популизм и у государство не может по-другому, потому что нет денег! При этом посмотрите просто на стоянку Верховной Рады или на дома прокуроров! НЕТ ДЕНЕГ???
[Зображення недоступне]
Это Страна нищих где 65% населения получают милостыню от государства.
Ущипните меня, я хочу проснуться.