9880 відвідувачів онлайн
7 643 10

45 маршруток Львова не виїхали в рейси, - чиновник міськради Щір

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив начальник управління транспорту і зв'язку Львівської міськради Віктор Щір.
За його словами, з водіями проводять переговори. Частина з них вже повернулася до роботи. На маршрути, на які не виїхали автобуси, перевізники направляють резервні машини.
Також, за інформацією чиновника, 3 водії, які працюють на маршруті №10 (АТП-1), поскаржилися заступнику директора підприємства, що сьогодні вранці до них підійшли 4 людини спортивної статури з погрозами "зламати хребет і автобуси", якщо вони виїдуть на маршрут. За цим фактом підприємство готує звернення до правоохоронних органів.
Топ коментарі
+3
Страйкують падлюки, щоб тариф підняти, який ЛМР не погоджує. Коли піднімали до 4 грн. обіцяли людям чистоту, комфорт і сидячі місця. По факту стало ще гірше. Тепер кажуть обгрунтований тариф складає 10- 12 грн. Жадність чи дурість?
показати весь коментар
30.08.2016 13:40 Відповісти
+2
и то и другое.
показати весь коментар
30.08.2016 16:53 Відповісти
+1
водители забыли где мониторовка лежит?
показати весь коментар
30.08.2016 13:03 Відповісти

Завантаження...