7652 відвідувача онлайн

3 млрд грн буде виділено на відновлення Донбасу, - Порошенко

На відновлення інфраструктури Донбасу буде виділено 3 млрд грн.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив Президент України Петро Порошенко, відкриваючи дитячий садок у селищі Мангуш, розташованому поблизу Маріуполя (Донецька область).
"Голова обласної державної адміністрації Павло Жебрівський пробив окрему програму разом із народними депутатами на 3 мільярди для того, щоб відновити інфраструктуру Донбасу", - сказав він.

Також читайте: "Президент сюди не повинен їхати. Я кажу: "Ні, ми будемо тут", - Порошенко заявив, що його попереджали про мінування та обстріл Маріуполя
За його словами, вже завершено тендерні процедури й у вересні розпочнеться будівництво й відновлення 4 мостів в області. "Це те, чого чекають люди, це символ миру", - додав очільник держави.
Нагадаємо, раніше голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський заявив, що в 2016 році на відновлення Донбасу буде виділено 6,5-7 млрд грн.
Топ коментарі
+57
Війна ще не закінчилась , а ми вже платимо контрибуцію .
Унікальний випадок в історії .
показати весь коментар
31.08.2016 15:33 Відповісти
+25
я мабуть все-таки утримаюсь від коментарів... одні матюки рвуться...
чим вони його поїли сьогодні?
показати весь коментар
31.08.2016 15:35 Відповісти
+21
Ми платили, коли війна ще не починалась. От це дійсно унікально.
показати весь коментар
31.08.2016 15:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Мразь шоколадная.
показати весь коментар
31.08.2016 16:45 Відповісти
Ребятки, это просто расспил. Там на дорогах и сотни лярдов намыть можно.
показати весь коментар
31.08.2016 18:03 Відповісти
Вот бы сначала его от ваты очистить.
показати весь коментар
31.08.2016 18:11 Відповісти
Зато на покупку ,,оплотов,, денег нет.
показати весь коментар
31.08.2016 18:30 Відповісти
Мухи-зрадофилы тупостью и примитивностью блистают, как всегда)))
показати весь коментар
31.08.2016 20:05 Відповісти
а что в шоколадных методичках циничного барыгу уже переименовали в муху-зрадофила??? прикольно минстець выпендрился, но как по мне, то циничный барыга, все же, более точное определение.
показати весь коментар
31.08.2016 21:00 Відповісти
Это определение ЛИЧНО вас описывает)))
показати весь коментар
31.08.2016 21:38 Відповісти
на восстановление Донбасса с какой стороны разграничительной линии?....а то у меня ощущение, что эти бабки Захару предоставят в виде фур, полных различных товаров......
показати весь коментар
31.08.2016 20:06 Відповісти
С нашей стороны, естественно)))
показати весь коментар
31.08.2016 20:11 Відповісти
Так шоЖ это получается, господа? --- ДаунбаЦ кормил всю Украину???
показати весь коментар
31.08.2016 21:34 Відповісти
Это Клондайк... Какие перспективы...
Це ж космічні масштаби...
показати весь коментар
31.08.2016 22:43 Відповісти
А разве война уже закончилась? Или пилить народные деньги наша власть привыкла даже во время войны?
показати весь коментар
31.08.2016 22:55 Відповісти
Приближается светлая эра бесконечного восстановления дамбаса. Хохлы! услышьте голоса бамбасса! открывайте карманы пошире! и будет вам счастье!
показати весь коментар
31.08.2016 23:23 Відповісти
в следующей жизни.
показати весь коментар
31.08.2016 23:23 Відповісти
Сторінка 2 з 2