7682 відвідувача онлайн
8 556 17

Держспецзв’язку видала сертифікат безпеки для системи електронного декларування

Про це на брифінгу повідомив голова Держспецзв'язку Леонід Євдоченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Експертна рада Держспецзв'язку щойно ухвалила рішення про відповідність створеного КСЗІ реєстру встановленим вимогам і видачу НАЗК атестата відповідності", - сказав він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Організатори тендеру на систему е-декларування могли підтасувати його результати: частину учасників відсіяли нібито через вірус у відправлених файлах, - співголова PR-комітету асоціації IT Ukraine Бовсуновський. ДОКУМЕНТ

Євдоченко зазначив, що Держспецзв'язку передасть в середу в НАЗК атестат, що дозволить здійснити легітимний запуск системи електронного декларування з 1 вересня.

За словами Євдоченка, всі недоліки системи були виправлені співробітниками Держспецзв'язку.

Зокрема, були внесені зміни до технічного завдання на створення КСЗІ реєстру щодо унеможливлення аутентифікації користувачів за допомогою BankID.

Читайте також: Всі елементи для надання безвізового режиму, крім е-декларування, Україна виконала, - Томбіньський

Як повідомлялося раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Джерело: https://censor.net/ua/n402826
Топ коментарі
+10
Хто не встиг переоформити все на підсатвних осіб,вибачайте.Ми тягнули час,як могли.
показати весь коментар
31.08.2016 17:05 Відповісти
+9
Ну вот, а зрадофилы сопли размазывали.
показати весь коментар
31.08.2016 17:05 Відповісти
+3
упс! а как же зрада, про которую кричали Ниф-Ниф, Наф-Наф и Нуф-Нуф (Шабунин, Лещенко и Найем)...
с удовольствием почитаю е-декларации этих трех поросят...
показати весь коментар
31.08.2016 17:16 Відповісти

Завантаження...