Держспецзв’язку видала сертифікат безпеки для системи електронного декларування
Про це на брифінгу повідомив голова Держспецзв'язку Леонід Євдоченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Експертна рада Держспецзв'язку щойно ухвалила рішення про відповідність створеного КСЗІ реєстру встановленим вимогам і видачу НАЗК атестата відповідності", - сказав він.
Євдоченко зазначив, що Держспецзв'язку передасть в середу в НАЗК атестат, що дозволить здійснити легітимний запуск системи електронного декларування з 1 вересня.
За словами Євдоченка, всі недоліки системи були виправлені співробітниками Держспецзв'язку.
Зокрема, були внесені зміни до технічного завдання на створення КСЗІ реєстру щодо унеможливлення аутентифікації користувачів за допомогою BankID.
"Експертна рада Держспецзв'язку щойно ухвалила рішення про відповідність створеного КСЗІ реєстру встановленим вимогам і видачу НАЗК атестата відповідності", - сказав він.
Євдоченко зазначив, що Держспецзв'язку передасть в середу в НАЗК атестат, що дозволить здійснити легітимний запуск системи електронного декларування з 1 вересня.
За словами Євдоченка, всі недоліки системи були виправлені співробітниками Держспецзв'язку.
Зокрема, були внесені зміни до технічного завдання на створення КСЗІ реєстру щодо унеможливлення аутентифікації користувачів за допомогою BankID.
Як повідомлялося раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Пізніше президент Порошенко доручив видати атестат на е-декларування до 31 серпня.
Джерело: https://censor.net/ua/n402826
с удовольствием почитаю е-декларации этих трех поросят...