10670 відвідувачів онлайн

"30 вересня ми закінчимо атестацію поліції по всій Україні", - Деканоідзе

Національна поліція має намір завершити переатестацію своїх співробітників по всій Україні до 30 вересня.

Про це керівник Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила під час запуску процесу підвищення кваліфікації слідчих Нацполіції Києва і Київської області, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"30 вересня ми закінчимо атестацію по всій Україні, сподіваємося", - сказала вона.

При цьому Деканоідзе зазначила, що вважає Нацполіцію правоохоронною структурою, яка найшвидше реформується в Україні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На фінансування Нацполіції в 2017 році необхідно 27 млрд гривень, - Деканоідзе

"Як би мене не критикували, назвіть хоч одну правоохоронну структуру, де пішла б така хвиля очищення (як у Нацполіції)", - сказала вона.

Також вона наголосила на необхідності встановлення гідної зарплати для слідчих Нацполіції і забезпечення матеріально-технічної бази для співробітників поліції.

"Щоб трансформувати ментальність наших співробітників, ми повинні запустити масштабні освітні проекти, які дадуть шанс поліпшити результати", - сказала вона.

Деканоідзе підкреслила, що очікує побачити нові підходи слідчих Нацполіції до їхньої роботи і закликала суспільство не ставитися скептично до освітніх проектів Нацполіції.

Читайте також: Кандидати проходитимуть жорсткий конкурс у кілька етапів: аналітичні та фізичні тести, співбесіда та спецперевірка, - Деканоідзе про процес відбору дільничних поліцейських
Топ коментарі
+10
"30 сентября мы закончим аттестацию полиции по всей Украине", - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 2250
показати весь коментар
05.09.2016 12:44 Відповісти
+9
Очередное позорище: 8 киевских полицейских не могли задержать любителя пива https://www.youtube.com/watch?v=kE2Zq6LdWzg https://www.youtube.com/watch?v=kE2Zq6LdWzg
Раньше, во времена милиции, для урегулирования такой ситуации хватало одного сотрудника патрульной службы милиции (зарплата 2000 гривен), который просто просил распивающего алкоголь человека выкинуть бутылку, спрятать ее или просто перейти в другое место. И, как правило, все было спокойно и заканчивалось устранением правонарушения. Но восемь новых патрульных с зарплатой от 8000 гривен (8000×8=64 000 гривен) и формой по 17 000 гривен (8×17 000=136 000 гривен) в очередной раз подтвердили свою тупость и бесполезность

«Уроды понтовские, преступников ловите, бездари», - комментируют происходящее на экране пользователи.
http://rusnext.ru/news/1472966550

http://rusnext.ru/news/1472966550
показати весь коментар
05.09.2016 12:52 Відповісти
+5
Добавлю ще раз!!!

На Черкащині бійці батальйону "Донбас" побили та заштовхали у свій автомобіль дільничного, після того як він приїхав до них на виклик у футболці з провокативним надписом. Про це УНН повідомили очевидці.
За словами очевидців, інцидент трапився біля місцевого базару.
"Близько 20 бійців батальйону "Донбас" побили, зв'язали та заштовхали в автомобіль дільничного", - розповів співрозмовник УНН .
За його словами, бійці "Донбасу" виявили, що біля базару росте конопля і вирішили викликати провоохоронців.
"За кілька хвилин до них підійшов дільничний у футболці із написом "Общество Российской Федерации" чи щось на кшталт цього... а потім почалась сутичка. Куди повезли правоохоронця - невідомо", - повідомив співрозмовник агентства.
От як цим мусорам вбити в голову,що ера совка і кацапстану скінчилася.
показати весь коментар
05.09.2016 12:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"30 сентября мы закончим аттестацию полиции по всей Украине", - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 2250
показати весь коментар
05.09.2016 12:44 Відповісти
не хватает денег в руке и переживающего за страну авакяна
"30 сентября мы закончим аттестацию полиции по всей Украине", - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 9565
показати весь коментар
05.09.2016 12:49 Відповісти
а как была мусором так мусором и осталась
показати весь коментар
05.09.2016 12:44 Відповісти
"Чтобы трансформировать ментальность наших сотрудников мы должны запустить масштабные образовательные проекты, которые дадут шанс улучшить результаты", - сказала она


я что-то не понял ..то бишь на службе находятся люди что НЕ СООТВЕТСТВУЮТ данной работе - но они ***** прошли переатестацию..


нет необходимой ментальности - ***** с пляжа ... и ты, деканоидзе, вали обратно на Родину.
показати весь коментар
05.09.2016 12:47 Відповісти
ну как вы не видите прекрасных рехформ: парковщиков одели в красивую форму и назвали их "нацполиция".
показати весь коментар
05.09.2016 13:17 Відповісти
Она говорит, что поменяли старых на новых но, вышла таже фигня. Эти украинцы из-за своего мянтелитету нинашо не годны. Нужно ****************** запускать. Высылайте бабло бочками. тчк
показати весь коментар
05.09.2016 13:55 Відповісти
вот нафига нам видимость реформ..
показати весь коментар
05.09.2016 12:48 Відповісти
Справилась! Победунка!
показати весь коментар
05.09.2016 13:40 Відповісти
Семеро начальників та заступників начальників відділів поліції Полтавщини виграли суди першої інстанції у справах щодо скасування результатів їх переатестації20 поліцейських з керівного складу різних відділів ГУНП в Полтавській області оскаржують в Полтавському окружному адмінсуді результати своєї переатестації, за якими вони підлягають звільненню. Семеро з них вже виграли суди першої інстанції, а один - ще й справу по апеляції управління поліції Полтавської області.
показати весь коментар
05.09.2016 12:51 Відповісти
"30 сентября мы закончим аттестацию полиции по всей Украине", - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 4674
показати весь коментар
05.09.2016 12:52 Відповісти
http://rusnext.ru/news/1472966550

http://rusnext.ru/news/1472966550
показати весь коментар
05.09.2016 12:52 Відповісти
Вот такие уроды шарили в карманах фартуков у теток, три колоска искали. Боролись с расхитителями и похрен что осень, что завтра поле, где их подняли перепашут.
показати весь коментар
05.09.2016 13:02 Відповісти
Ее пора уже расспускать.Стало хуже чем было - это факт.
показати весь коментар
05.09.2016 12:57 Відповісти
Добавлю ще раз!!!

показати весь коментар
05.09.2016 12:57 Відповісти
пусть его ракам скормят.
Другие поостерегутся такие вот футболочки носить.
показати весь коментар
05.09.2016 13:19 Відповісти
Так нельзя! Что значит закончим?! Надо продолжать...до последнего Приуса!!!
показати весь коментар
05.09.2016 12:58 Відповісти
Что-то с Деканоидзе точно не то, если она считает, что самое главное в реформах - это скорость их проведения. А как они проводят свою переаттестацию, так в регионах очень хорошо видно. Почти все менты остаются старыми, только назвали полицией. И потом. Какие образовательные программы? Для кого? Какое повышение зарплат? Как можно переучить или перевоспитать образовательными программами или повышением зарплат тех, кто брал взятки десятилетиями?
показати весь коментар
05.09.2016 13:09 Відповісти
Убийственный рост преступности в Украине: причины и последствия
РИА Новости Украина: http://rian.com.ua/analytics/20160330/1007549064.html
"30 сентября мы закончим аттестацию полиции по всей Украине", - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 3707
"30 сентября мы закончим аттестацию полиции по всей Украине", - Деканоидзе - Цензор.НЕТ 5183
показати весь коментар
05.09.2016 13:12 Відповісти
В паРашке ситуация не лучше. В паРашке в этом виноват Обама, у нас - *****. И паращенское шоколадное покращення тут ни при чем.
показати весь коментар
05.09.2016 13:41 Відповісти
так ей и надо и почему порох не при чем?
показати весь коментар
05.09.2016 13:44 Відповісти
даже с таким ростом по количеству убийств мы пока отстаём от рашки.
показати весь коментар
05.09.2016 14:01 Відповісти
Они там головой сильно ударились? Например в Бердянске все старые мусора со старым подходом и старыми мусорскими замашками. И это районный центр. А сколько ещё таких и меньших городов с мусорилами?! Какая переаттестация, какая полиция о чём они?
показати весь коментар
05.09.2016 13:44 Відповісти
Хатия устала выступать в балагане и решила лучше кончить
показати весь коментар
05.09.2016 14:03 Відповісти
Хатия ты дура ?
показати весь коментар
05.09.2016 14:18 Відповісти
То есть всех старых ментов переименуют в полициянтов и на этом завершится аттестация. Типа будем надеяться, что лайно запахнет розами.
показати весь коментар
05.09.2016 14:38 Відповісти
у нас у місті, як були старі мусора, так і лишились, "рехворма так і не дійшла!!!!
показати весь коментар
05.09.2016 17:36 Відповісти