9524 відвідувача онлайн
6 368 10

Ситуація на маріупольському напрямку значно загострилася. Бойовики застосовують важке озброєння, - прес-офіцер

Вранці 6 вересня проросійські бойовики тричі відкривали вогонь зі 120-мм мінометів, а також БМП і БТР по позиціях українських військовослужбовців у Широкиному.

Про це заявив прес-офіцер сектору "Маріуполь" Олександр Кіндсфатер, передає Цензор.НЕТ із посиланням телеканал "112 Україна".

"Ситуація на маріупольському напрямку значно загострилася. Хоча кількість обстрілів із боку російських найманців за минулу добу зменшилася, було зафіксовано використання важкого озброєння. За добу російські найманці 6 разів відкривали вогонь поблизу населених пунктів Талаківка, Водяне, Широкине з мінометів. Починаючи з 6 ранку, бандити вже тричі відкривали вогонь із мінометів 120 мм, а також БМП і БТР у Широкиному", - зазначив прес-офіцер.

Читайте також: Два роки тому загинули бійці "Айдара" і 80-ї бригади, потрапивши в засідку на Луганщині

Нагадаємо, за даними штабу АТО, за минулу добу бойовики 21 раз відкривали вогонь по позиціях ЗСУ.
Топ коментарі
+18
усе... саммит закончился?...
показати весь коментар
06.09.2016 10:05 Відповісти
+12
шеколадное перемирье закончилось, так и не начавшись, почему то я не удивлен.
показати весь коментар
06.09.2016 10:06 Відповісти
+10
это было только для того, чтобы ***** на G20 не сильно били.
показати весь коментар
06.09.2016 10:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
усе... саммит закончился?...
показати весь коментар
06.09.2016 10:05 Відповісти
шеколадное перемирье закончилось, так и не начавшись, почему то я не удивлен.
показати весь коментар
06.09.2016 10:06 Відповісти
это было только для того, чтобы ***** на G20 не сильно били.
показати весь коментар
06.09.2016 10:09 Відповісти
То перестаньте вже брехати, що "перемирие, в целом, соблюдается".
21 обстріл (інформація за ніч) - це "соблюдается". За кого ви нас тримаєте ?
показати весь коментар
06.09.2016 10:17 Відповісти
В до Конче Заспы не долетает, значит войны нет...
показати весь коментар
06.09.2016 10:19 Відповісти
вот такой Минск!то пару дней брешут что соблюдается потом автоматы постреляли ! За ними минометы скоро 152 калибр пару выстелов !а дальше массированый обстрел с тяжелого вооружения!У наших приказ не отвечать на обстрелы! Это как назвать? Это геноцид Украинского народа ! Ж2 крутит свои гешефты и потихоньку сокращает население страны!Судьба Чаушеску для кое кого то повторится!
показати весь коментар
06.09.2016 12:33 Відповісти
А как Барыга распинался про свой очередной план -"режим тишины"! А тишина заключается в том, что *********** вовсю обстреливают наши позиции, а наши хлопцы гибнут под этими обстрелами, как скотина на бойне.
показати весь коментар
06.09.2016 10:18 Відповісти
Не долго музика играла....
показати весь коментар
06.09.2016 10:34 Відповісти
Первый коммент прекрасно резюмирует ОРДЛО.Не стреляли,потому что Йухло был в Пекине.Как только он покинул Пекин, оккупанты продолжили зверства.А афшор липецкий тут не причём.Четыре дня почти перемирия -тоже плюс.Оборону держать надо,но наступать нет необходимости.Лучше ждать .когда Йухла удушат.Время работает на нас.Нам нужно бороться с клептократией,оседлавшей все щабли влады.
показати весь коментар
06.09.2016 10:46 Відповісти
в італ. новинах скрізь пройшло. що Порошенко просить Захід допомоги проти агресіі росіі.
показати весь коментар
06.09.2016 12:34 Відповісти