Вночі російсько-терористичні війська протягом 15 хвилин обстрілювали Станицю Луганську, - ОблВЦА
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганської ОблВЦА, опублікованому в Facebook.
"У ніч на 6 вересня російсько-терористичні війська протягом 15 хвилин обстрілювали смт Станиця Луганська з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї та двічі - с. Новоолександрівка Попаснянського району з підстовбурних гранатометів і стрілецької зброї" - повідомив журналістам заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.
Клименко також зазначив, що досі на Станично-Луганському напрямку було тихо, додавши, що загалом бойовики дотримуються "режиму припинення вогню" за винятком рідкісних збройних провокацій.
Нагадаємо, за даними прес-центру АТО, за минулу добу бойовики 21 раз відкривали вогонь по позиціях ЗСУ.
"У ніч на 6 вересня російсько-терористичні війська протягом 15 хвилин обстрілювали смт Станиця Луганська з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї та двічі - с. Новоолександрівка Попаснянського району з підстовбурних гранатометів і стрілецької зброї" - повідомив журналістам заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.
Клименко також зазначив, що досі на Станично-Луганському напрямку було тихо, додавши, що загалом бойовики дотримуються "режиму припинення вогню" за винятком рідкісних збройних провокацій.
Нагадаємо, за даними прес-центру АТО, за минулу добу бойовики 21 раз відкривали вогонь по позиціях ЗСУ.