Рада зобов'язала пенітенціарну службу утримувати засуджених у найближчій до місця проживання колонії
За прийняття в цілому відповідного законопроекту проголосували 238 депутатів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
Згідно з ним, утримання засуджених в інших установах Пенітенціарної служби дозволяється у виняткових випадках з метою лікування; уникнення переповненості колонії, але не довше 6 місяців; гарантування безпеки засуджених за обґрунтованим рішенням адміністрації установи.
У всіх цих випадках засуджені повинні утримуватися в наступному найближчому закладі відповідного рівня безпеки до місця їх проживання до засудження або місця постійного проживання їхніх родичів.
У разі документально підтвердженої зміни місця проживання близьких родичів засудженого він переводиться в найближчу до нового місця їх проживання установу відповідного рівня безпеки.
П.С,. Поліцію викликали,претензій в цьому випадку до поліціянтів не маю.Оперативний співробітник казав,що до 2014 таких випадків було 1-2 на тиждень,а ткпер по 4-5 епізодів на день.Більще амністуйте всіляку *******=громадяни будуть щиро "вдячні".