5238 відвідувачів онлайн

Онищенко подав в Інтерпол скаргу на політичне переслідування, - Холодницький

Заступник Генерального прокурора, спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький заявляє про скаргу депутата Верховної Ради Олександра Онищенка (депутатська група "Воля народу") в Інтерпол на політичне переслідування.

Про це він повідомив в ефірі "5 каналу", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Онищенко пише скарги в Інтерпол в Європі, що справа проти нього має ознаки політичного переслідування", - сказав він.
За словами Холодницького, Інтерпол проводить ретельну перевірку скарг Онищенка, і саме з цим пов'язано те, що депутата досі не оголосили в розшук.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАБУ оголосило в розшук матір нардепа Онищенка

Нагадаємо, 16 березня Національне антикорупційне бюро України провело обшук в офісі народного депутата Олександра Онищенка. У НАБУ зазначили, що обшуки були проведені в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем під час реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ВАТ "Укргазвидобування". 15 червня в офісі Онищенка НАБУ провело повторний обшук. Після чого стало відомо про те, що в Генеральну прокуратуру надійшло подання Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) про зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка. А Ситник і Холодницький заявили про розкрадання нардепом "Волі народу" на суму 1 млрд 600 тис. гривень.

16 червня Генпрокурор Юрій Луценко підготував до Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Онищенка. 29 червня комітет ВР схвалив на розгляд питання про зняття недоторканності з Онищенка.

Сам підозрюваний нещодавно заявляв, що він зайнятий Олімпіадою і не має наміру реагувати на дії НАБУ. 29 липня Онищенко заявив, що перебуває у Великобританії і вже подав прохання про надання йому політичного притулку.Джерело:
Топ коментарі
+9
Онищенко подал в Интерпол жалобу о политическом преследовании, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 3690
показати весь коментар
06.09.2016 22:13 Відповісти
+8
Онищенко подал в Интерпол жалобу о политическом преследовании, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 8009
показати весь коментар
06.09.2016 22:20 Відповісти
+7
Когда украл такие деньги, то это уже политика.
показати весь коментар
06.09.2016 22:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Когда украл такие деньги, то это уже политика.
показати весь коментар
06.09.2016 22:08 Відповісти
отменили законодательно его место
показати весь коментар
06.09.2016 22:42 Відповісти
Запущено систему по роботі з викривачами корупції
http://lku.org.ua/press_articles/588

Громадський люстраційний комітет сьогодні презентував нову онлайн-форму повідомлення про невідповідності в деклараціях та інформаційні матеріали з алгоритмами перевірки декларацій.
«Сьогодні ми запускаємо онлайн-систему роботи з викривачами корупції, яка складається з форми повідомлення про невідповідності в деклараціях, системи обробки таких повідомлень і відкритого реєстру корупціонерів. Мета створення цієї системи - забезпечити контроль за дотриманням вимог закону щодо декларування чиновниками майна. Наразі активізація суспільства важлива як ніколи, тому що тривав і буде тривати саботаж системи декларування та продовжуватимуться атаки на антикорупційне законодавство» - зазначила Олександра Дрік, Голова Ради ГО «Громадський люстраційний комітет».

«Через форму ми отримуємо інформацію від громадян, що містить докази про корупційні злочини. Ми перевіряємо надіслану інформацію, та, в разі підтвердження, вносимо корупціонерів у відкритий реєстр. Підтверджена інформація також передаватиметься в НАЗК та НАБУ - окреслила роботу з онлайн-формою Дрік.

Громадський люстраційний комітет презентував інформаційні матеріали з алгоритмами перевірки декларацій. Так, разом із журналістами-розслідувачами було розроблено ряд інформаційних матеріалів, які містять покрокові інструкції:
1) Перевірка декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру,
2) Державний земельний кадастр: як перевірити, чи належить земля декларанту та членам його сімї?», 3) Державний реєстр речових прав на нерухоме майно: як перевірити, чи належить нерухомість декларанту та членам його сімї?»,
4) Єдиний державний реєстр транспортних засобів: як перевірити, чи належить транспортний засіб декларанті або членам його сімї?,
5) Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: як перевірити, чи має відношення до бізнесу декларант та члени його сімї?.
Також була презентована покрокова інструкція про дії громадян, якщо вони підозрюють чиновника у причетності до корупції та відео-шаблон заповнення онлайн-форми.

Партнер ГО «Громадський люстраційний комітет», журналіст-розслідувач Марія Землянська закликала громадян приєднуватися до боротьби: «Майнова перевірка - це найцікавіший етап журналістського розслідування. Ми дуже чекали на запуск цієї форми, тому, що у нас просто немає людських ресурсів для такого об'єму робіт. Завдяки суспільству ми вже маємо бази інформації, які щодня допомагають нам викривати чиновників. Закликаю вас допомогти нам, а ми, в свою чергу, допоможемо вам».

Під час конференції були також окреслені основні загрози з боку влади у сфері боротьби з корупцією. Непрозорий процес запуску системи і заяви окремих високих посадовців свідчать, що ризики для повноцінного функціонування системи існують в технічній і законодавчій площині. Ми не знаємо, що саме було змінено співробітниками Держспецзв'язку в програмному коді і як це вплине на роботу системи, парламент може спробувати скасувати кримінальну відповідальність через внесення змін до Закону «Про запобігання корупції», про що вже говорять представники влади. Конституційний суд незабаром повернеться до розгляду провадження щодо скасування ключових положень Закону «Про запобігання корупції» в частині е-декларування. До КСУ ще півроку тому поскаржились 48 народних депутатів, в основному представників «Опозиційного блоку» та «Відродження». Наразі існує ймовірність скасування кримінальну відповідальність через введення так званої «нульової декларації». У випадку, якщо її дія розповсюджуватиметься на державних службовців, це означатиме легалізацію незаконно набутого майна із подальшою амністією капіталів.

«Неймовірно важливо, щоб громадянське суспільство долучалося до боротьби з корупцією - наголосив Єгор Соболєв, голова Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції, - Електронне декларування не врятує нас від намагання корупціонерів скасувати основні положення закону та спроб приховати незаконно набуте майно. Вже сьогодні багато чиновників пішли з посад, деякі переписують майно на родичів. Також важливо пам'ятати, що Легіону чесних українських суддів у нас не існує. Тому, цю роботу може та має проводити суспільство. Завдяки вашим повідомленнями щодо неспроможності чиновників пояснити походження майна ми зможемо подолати корупцію». Єгор Соболєв висловив підтримку діяльності Громадського люстраційного комітету і наголосив, що ця онлайн-форма - це зброя, створена для всіх нас.

Інструкція по заповненню форми повідомлення про невідповідності в деклараціях:
http://lku.org.ua/press_articles/588
показати весь коментар
06.09.2016 22:11 Відповісти
нову http://lku.org.ua/declaration онлайн-форму повідомлення про невідповідності в деклараціях http://lku.org.ua/declaration
показати весь коментар
06.09.2016 22:12 Відповісти
Что такое счастье и что
такое несчастье ? Счастье это жить в
России , когда страной руководит такой Президент как Путин ,а несчастье ,иметь
такое счастье !
показати весь коментар
06.09.2016 23:33 Відповісти
Эх, хорошо сказал!
показати весь коментар
07.09.2016 04:26 Відповісти
еще в мок можно подать. лоббисты соседней конюшни помешали дотренеровать коняк.
показати весь коментар
06.09.2016 22:09 Відповісти
какой то пидець
показати весь коментар
06.09.2016 22:11 Відповісти
Онищенко подал в Интерпол жалобу о политическом преследовании, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 9705
показати весь коментар
06.09.2016 22:12 Відповісти
Онищенко подал в Интерпол жалобу о политическом преследовании, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 3690
показати весь коментар
06.09.2016 22:13 Відповісти
кацапам один выход срочно менять религию иначе гундяйство уничтожит их раньше стекломоя
показати весь коментар
06.09.2016 22:15 Відповісти
Смішне переслідування нагнало на злодія стільки страху.
показати весь коментар
06.09.2016 22:14 Відповісти
Недоплатив,
показати весь коментар
06.09.2016 22:17 Відповісти
А в суде (ну если вдруг), ему ПОПЛОХЕЕТ и заболеет и лечение потребуется и в Германии.
показати весь коментар
06.09.2016 22:19 Відповісти
Онищенко подал в Интерпол жалобу о политическом преследовании, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 8009
показати весь коментар
06.09.2016 22:20 Відповісти
Как в том кино, " В КПЗ бывалый сиделец спрашивает новичка: - Мужик тебя за, что?. Тот отвечает: - Я невиновен. А тот ему: - Да мы ВСЕ здесь НЕВИНОВНЫЕ."
показати весь коментар
06.09.2016 22:22 Відповісти
Дмитрий Шагиахметов. И ОН, И РОССИЯ - УСТАЛИ…
06.09.2016Рубрика: http://www.aboutru.com/category/opinions/ Мнения http://www.aboutru.com/2016/09/32432/#respond Отзывов нет »
http://i0.wp.com/www.aboutru.com/wp-content/uploads/2016/04/shagiahmitov.jpg Онищенко подал в Интерпол жалобу о политическом преследовании, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 3866 Судя по фото в прессе и картинкам с телевизора - Ему уже не очень нравится быть российским президентом.
Лицо - не радостное, блеск в глазах - исчез.
Кажется, не только Он - надоел России. Но и она ему - уже обрыдла!
...Он, подозреваю, с удовольствием бы стал - премьером Великобритании, например.
Встречался бы с балбесами из Итона.
Пугал бы Европу - выходом из ЕС.
Гонял бы по Лондону российских богачей, довольно ворчал бы: «Что вам тут - у нас - медом, что ли, намазано?...»
...Он хотел бы стать президентом Америки. Пусть бы - и трап к самолету не подали, и ковровую дорожку - не постелили.
Но зато можно поймать в коридоре зашуганного российского лидера, взять за пиджачную пуговицу, щелкнуть по носу: «Что ты там про бесполезный «нормандский формат» давеча сказал? - Ужо тебе!»
А тот, российский, президент лепетал бы потерянно: «Да я ничего, Владимир Владимирович!.. Я так...Это просто фигура речи...Только «нормандский», только он!..»
.. С большим удовольствием он стал бы китайцем. Председателем всего Китая!
Чтобы бывший «старший брат» суетился, возил мороженное ящиками!
А как здорово можно было бы весь мир попугать! Похулиганить - от души! Потому что нас, китайцев, миллиарды и у нас тоже есть Бомба.
...Он согласился бы стать даже президентом Узбекистана - но живым! Живым!
Чтобы президент России приходил бы к нему с цветами и преклонял колено...
...Уже совсем не хочется быть президентом Российской Федерации.
Упираться на стройках - и стадиона в Питере, и моста в Крыму, и космодрома, будь он неладен!
Спасать стерхов и выхухолей и - кого там еще?
Вздрагивать, читая с утра сводки новостей - про марш кубанских фермеров на Москву, про голодовку шахтеров...
И даже в сортир ходить - оглядываясь, опасаясь, что самые преданные и верные - замочат!
...Силы терпеть затянувшееся президентство - еще, конечно, остались.
А силы радоваться, кайфовать от «рабства на галерах» - кончаются...
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1746999998858197&id=100006446411763 Дмитрий Шагиахметов .
показати весь коментар
06.09.2016 22:25 Відповісти
Пинки питерского окурка моли с детства в подворотне дома не прекратились, теперь он "вырос" до *****, а пинки ему раздают ребята из мирового сообщества.
показати весь коментар
07.09.2016 09:05 Відповісти
Украина - страна Сказка..... Безнаказанность для ворья - космическая , реально у нас создана ультралиберальная демократия со всеми свободами для криминала и коррупции . Все эти парламенты , генпрокуратуры , набу - бу - бу , президенты и премьеры - всего лишь наёмные пешки на службе у украинских и международных ФПГ-ОПГ . Поэтому важные banditos безнаказанно покидают пределы страны , нельзя арестовывать тех , кто вам платит деньги .
показати весь коментар
06.09.2016 22:27 Відповісти
Воровская шваль чуть шо сразу всё сваливает на политику.Удобно ****.
показати весь коментар
06.09.2016 22:28 Відповісти
правильно делает, такое безпомощное НАБУ нам не нужно. что нельзя было сразу браслет одеть????
показати весь коментар
06.09.2016 22:40 Відповісти
ну так а чё ты не одел?
законных оснований у тебя с НАБУ на момент его выезда было одинаково
показати весь коментар
06.09.2016 22:44 Відповісти
33-й , каждый баран несет свои яйца! понял? если ты пришел в набу то кусайся и оправдывай свою зарплату. она у них (зарплата) офигенная и из наших налогов.. вот тебе и основание! а я буду свое дело делать. но иогу и махнуться пусть холодницкий на мое место идет а я на его!
показати весь коментар
06.09.2016 23:00 Відповісти
да я сомневаюсь, что на твоё место столько умных людей претендуют,сколько на место Холодницкого.

Наверно именно поэтому он понимает, что имеет право действовать исключительно в рамках закона,
а ты этого совсем не понимаешь и махаешь революционной шашкой
показати весь коментар
06.09.2016 23:07 Відповісти
это типа украл. стал политиком и уже преследование политическое ?
нехер было лезть в политику !
показати весь коментар
06.09.2016 22:47 Відповісти
аби не поліз у політику, то не було б можливості стільки вкрасти
показати весь коментар
07.09.2016 01:28 Відповісти
я инженер на заводе и закончил политех а не юрфак, свое дело делаю нормально и без стонов. денег правда мало платят поэтому ему и предлагаю поменятся. у нас ведь есть генпрокурор без освиты и как раз с львовским политехом. ведь когда он шел на посаду и давал присягу обещал до фига! а тебе как налогоплательщику не противна такая беспомощность наших антикоррупционеров?
показати весь коментар
06.09.2016 22:52 Відповісти
ты плохой инженер
и именно поэтому тебе платят мало денег

за хорошими инженерами очередь из работодателей стоит.
показати весь коментар
06.09.2016 23:09 Відповісти
а почему как только богатенький так сразу и политик? из онищенка такой же политик как я вьетнамская балерина. был однажды на его выступлении на нашем заводе, такую зерню нес что работяги свистеть стали.... политик мать твою....
показати весь коментар
06.09.2016 22:55 Відповісти
ты просто плохой специалист в своём деле.
именно поэтому ты и лузер.
показати весь коментар
06.09.2016 23:10 Відповісти
а холодницкий значит специалист хороший? и совсем не лузер? а на счет того какой я инженер речь вообще не идет, еще раз повторю тебе - каждый должен делать свое дело. я на заводе, ты в школе, холодницкий у себя в конторе. ты согласен платить налоги на то чего нет? вот и я не согласен.... а про инженерию (в которой ты я смотрю вообще не смыслишь) луценко расскажи - он поймет... понял нелузер прыщавый?
показати весь коментар
07.09.2016 06:46 Відповісти
Не того пошиба у нас особи при власти. Иначе таких деятелей,как этот онищенко постигла бы участь Березовского. Дело пары суток. И все. Тишь,гладь,да божья благодать. Зачем напрягать хороших людей из Интерпола? Пусть пьют кофе и едят канапе. Но пока можно об этом только мечтать и надеяться.
показати весь коментар
06.09.2016 23:38 Відповісти
смотрю, грамотеев тут собралось и все крутые - я бы, да надо бы... А что вы собираетесь ему предъявлять? Ни грамма не сомневаюсь, что он ворюга и коррупционер, но что по данному конкретному обвинению? Он заплатил положенную ренту со своих скважин, 50% добытого газа отдал государству, остальные продал через биржу. Никакой Интерпол за это в розыск не подаст.
показати весь коментар
06.09.2016 23:53 Відповісти
в Бангладеш казнили вора миллиардера через 45 лет после преступления..