Норвегія почала будувати паркан на кордоні з Росією
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.
Перешкода призначена для захисту країни від нелегального проникнення мігрантів з території Російської Федерації. Довжина огорожі становитиме 200 метрів, висота - три з половиною.
Уряд Норвегії вважає за доцільне будівництво захисної споруди для того, щоб і в майбутньому обмежити потік мігрантів у цьому арктичному регіоні, що зазнав минулої зими навали в понад п'ять тисяч біженців, які перетинали норвезько-російський кордон на велосипедах. Біженці перетинали кордон на велосипедах, оскільки перехід кордону пішки заборонений, так само як і перевезення біженців у приватних автомобілях.
Початок будівництва металевого паркану викликав критику з боку керівника секретаріату ради країн Баренцева/Євроарктичного регіону Ларса Георга Фордаля. В інтерв'ю радіостанції NRK він зауважив, що будівництво сталевої перепони не вирішить проблем прикордонної охорони протягом всієї 200-кілометрового кордону з Росією і, крім того, сама ідея огородитися від Росії парканом, на його думку, несе присмак холодної війни.
Про зведення стіни попросила Фіннмарк Елен Катрін Хаетта, глава поліції району, яка межує з Росією Вона побоюється, що приплив нелегальних мігрантів у Норвегію може вийти з-під контролю.
Топ коментарі
+83 никита ники
показати весь коментар
08.09.2016 22:00 Відповісти Посилання +72 Lvbnhj
показати весь коментар
08.09.2016 21:58 Відповісти Посилання +49 александр соколенко #359613
показати весь коментар
08.09.2016 21:40 Відповісти Посилання