11178 відвідувачів онлайн
33 405 194

Норвегія почала будувати паркан на кордоні з Росією

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.
Перешкода призначена для захисту країни від нелегального проникнення мігрантів з території Російської Федерації. Довжина огорожі становитиме 200 метрів, висота - три з половиною.
Уряд Норвегії вважає за доцільне будівництво захисної споруди для того, щоб і в майбутньому обмежити потік мігрантів у цьому арктичному регіоні, що зазнав минулої зими навали в понад п'ять тисяч біженців, які перетинали норвезько-російський кордон на велосипедах. Біженці перетинали кордон на велосипедах, оскільки перехід кордону пішки заборонений, так само як і перевезення біженців у приватних автомобілях.

Початок будівництва металевого паркану викликав критику з боку керівника секретаріату ради країн Баренцева/Євроарктичного регіону Ларса Георга Фордаля. В інтерв'ю радіостанції NRK він зауважив, що будівництво сталевої перепони не вирішить проблем прикордонної охорони протягом всієї 200-кілометрового кордону з Росією і, крім того, сама ідея огородитися від Росії парканом, на його думку, несе присмак холодної війни.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Новий посол Норвегії Хорпестад прибув в Україну

Про зведення стіни попросила Фіннмарк Елен Катрін Хаетта, глава поліції району, яка межує з Росією Вона побоюється, що приплив нелегальних мігрантів у Норвегію може вийти з-під контролю.
Топ коментарі
+83
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
08.09.2016 22:00 Відповісти
+72
Норвегия начала строить забор на границе с Россией - Цензор.НЕТ 5080
показати весь коментар
08.09.2016 21:58 Відповісти
+49
правильно пес должен жить в вольере
показати весь коментар
08.09.2016 21:40 Відповісти

Завантаження...