"Укртелеком" дістався зловмисникам безкоштовно ", - Луценко
Як передає Цензор.НЕТ, про це Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів в ефірі програми "Лівий берег" із Сонею Кошкіною на 24 Каналі.
"Кіпрська компанія заплатила кілька сотень мільйонів гривень за приватизацію "Укртелекому". Потім, під заставу "Укртелекому" взяли кредит в одному з державних банків України. Пізніше, на цю саму кіпрську компанію ці гроші вивели. Тобто, фактично "Укртелеком" дістався зловмисникам безкоштовно", - пояснив Луценко.
Генпрокурор також додав: щойно Кіпр повідомить, хто бенефіціар цієї офшорної компанії, цією людиною обов'язково займеться Генпрокуратура.
Вот так у них и все остальное. Купило, продало, злоумыслило. КТО, *****? Ты не знаешь, КТО владеет Укртелекомом и Киевэнерго, которое так же точно было "куплено"?