12383 відвідувача онлайн
37 173 82

"Укртелеком" дістався зловмисникам безкоштовно ", - Луценко

Як передає Цензор.НЕТ, про це Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів в ефірі програми "Лівий берег" із Сонею Кошкіною на 24 Каналі.
"Кіпрська компанія заплатила кілька сотень мільйонів гривень за приватизацію "Укртелекому". Потім, під заставу "Укртелекому" взяли кредит в одному з державних банків України. Пізніше, на цю саму кіпрську компанію ці гроші вивели. Тобто, фактично "Укртелеком" дістався зловмисникам безкоштовно", - пояснив Луценко.
Генпрокурор також додав: щойно Кіпр повідомить, хто бенефіціар цієї офшорної компанії, цією людиною обов'язково займеться Генпрокуратура.

Також читайте: Інтерпол розшукує Януковича за розтрату коштів під час приватизації "Укртелекому", - представник ГПУ Горбатюк
Топ коментарі
+59
Так Укртелеком принадлежит Ахметову как и Киевэнерго, где полный беспредел.
показати весь коментар
14.09.2016 01:18 Відповісти
+36
"Укртелеком" достался злоумышленникам бесплатно", - Луценко - Цензор.НЕТ 4232
показати весь коментар
14.09.2016 01:37 Відповісти
+35
Как уже достали эти мега-анонсы псевдо-разоблачений. Вчера памятник Хмельницкому повалило ветром, оттащило на соседнюю улицу, распилило и продало.
Вот так у них и все остальное. Купило, продало, злоумыслило. КТО, *****? Ты не знаешь, КТО владеет Укртелекомом и Киевэнерго, которое так же точно было "куплено"?
показати весь коментар
14.09.2016 01:32 Відповісти

Завантаження...