Новим головою Миколаївської ОДА обрали Олексія Савченка
Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала депутата Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенка" Олексія Савченка головою Миколаївської обласної державної адміністрації, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".
Про це агентству повідомив помічник-консультант депутата Юрій Хахуда.
"Вчора о 22:10 оголосили результати конкурсу. За результатами конкурсу він (Савченко) набрав максимальну кількість балів (14,88)", - сказав він.
За словами Хахуди, матеріали про результати конкурсу будуть передані до Кабінету Міністрів, який повинен підготувати відповідний проект указу президента.
Він зазначив, що конкурсна комісія також обрала резервним кандидатом Артема Ващиленка, який протягом року має право бути призначеним головою Миколаївської обладміністрації в разі, якщо Савченко відмовиться від посади або з ним щось трапиться.
Топ коментарі
+7 Tatyana Pomolova
показати весь коментар
14.09.2016 10:36 Відповісти Посилання +6 Русскоязычный
показати весь коментар
14.09.2016 10:33 Відповісти Посилання +4 Spektor Egor
показати весь коментар
14.09.2016 10:34 Відповісти Посилання