11225 відвідувачів онлайн
49 756 41

"Був неправий", - Лещенко в соцмережі вибачився перед Мирославою Гонгадзе

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Хочу вибачитися перед Мирославою Гонгадзе, дочками Наною і Соломією за свої слова. Я був неправий", - написав він.

Читайте также: "Прізвище Гонгадзе стало для Мирослави і її дітей захистом по життю і способом відчинити багато дверей", - Лещенко відповів на критику вдови Гонгадзе

Нагадаємо, раніше вдова убитого 2000 року засновника "Української правди" Георгія Гонгадзе розповіла, що ні вона, ні її діти не отримали від "Української правди" нічого - ні грошей, ні корпоративних прав, - незважаючи на те, що її чоловік був засновником видання. На що Лещенко заявив, що Мирослава зробила помилку і звинуватив її в підіграванні його ворогам.
Топ коментарі
+30
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
14.09.2016 14:56 Відповісти
+27
Удивил. И таки был не прав, это был склочный выпад, в этом весь Сирожа. Только у него есть право всех обличать, а когда касается его, любимого, сразу же визг и язвительность.
показати весь коментар
14.09.2016 14:55 Відповісти
+22
Мерзкие задатки были видны,еще как только он появлялся.А сейчас хочется,чтоб он,как и Надя Савченко,исчез.
показати весь коментар
14.09.2016 15:00 Відповісти

Завантаження...