"Був неправий", - Лещенко в соцмережі вибачився перед Мирославою Гонгадзе
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
"Хочу вибачитися перед Мирославою Гонгадзе, дочками Наною і Соломією за свої слова. Я був неправий", - написав він.
Нагадаємо, раніше вдова убитого 2000 року засновника "Української правди" Георгія Гонгадзе розповіла, що ні вона, ні її діти не отримали від "Української правди" нічого - ні грошей, ні корпоративних прав, - незважаючи на те, що її чоловік був засновником видання. На що Лещенко заявив, що Мирослава зробила помилку і звинуватив її в підіграванні його ворогам.
Топ коментарі
+30 soren
показати весь коментар
14.09.2016 14:56 Відповісти Посилання +27 Tatyana Pomolova
показати весь коментар
14.09.2016 14:55 Відповісти Посилання +22 Донецьк український
показати весь коментар
14.09.2016 15:00 Відповісти Посилання