У "Батьківщині" розкритикували проект бюджету Кабміну Гройсмана: "Це фактично бюджет жебраків"
Заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв різко розкритикував проект бюджету на 2017 рік, назвавши його "бюджетом жебраків".
Про це він заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
"Кількість сімей, які будуть отримувати субсидії, збільшиться рівно вдвічі - з 4,5 млн сімей до 9 млн сімей, з 13 мільйонів усіх сімей в Україні. Це означає, що це буде бюджет фактично подальших злиднів сімей в Україні. По друге, цей бюджет зорієнтований на те, що дефіцит Пенсійного фонду "після так званої пенсійної реформи, проведеної за часів Януковича, за часів Яценюка-Гройсмана" буде збільшено вдвічі в порівнянні з 2014-2016 роками приблизно з 82 мільярдів до 160 з гаком мільярдів, які не потрібно буде фактично вливати в Пенсійний фонд.
Третє не менш важливе - це те, що буде відбуватися з місцевими бюджетами. Ми проаналізували, що таке гарне, чарівливе слово "децентралізація" - нічого не означає для таких ключових показників - так скільки ж коштів буде розподілятися між державним і місцевими бюджетами? За нашими підрахунками, якщо взяти абсолютні цифри - місцеві бюджети отримають навіть на відсоток менше - не 22%, як це було минулого року, а 21% від загальних коштів, які вони отримували раніше. Таким чином, якщо зробити короткий висновок, то я думаю, що це бюджет, який найбільше вдарить по громадянах країни, але є ще одна складова - це удар по аграрному сектору", - зазначив Соболєв.
За словами заступника фракції "Батьківщини", згідно з підрахунками, від 25 до 27 млрд грн втратять ті, хто сьогодні перебуває на спрощеній системі оподаткування в селі.
"Це в основному ті 52 тис. фермерських господарств, які змогли встояти перед натиском бюджету 2016 року. Так ось у цьому бюджеті вони фактично втрачають всі ті можливості спеціального режиму оподаткування, який був. Замість цього уряд хоче надати близько 5 млрд прямої допомоги", - повідомив Соболєв.
Пусти хоть перезимовать к себе!...
Так, олигархи еще и выводят в оффшоры деньги, не вкладывая в ремонт електро и газосетей!
Подстанции все уже в аварийном состоянии! Потом еще "убитые" облгазы и облэнерго придется выкупать государству из-за угрозы коллапса!!!