10232 відвідувача онлайн

Суд продовжив арешт екс-депутата Ради Єфремова до 24 листопада

Печерський районний суд Києва продовжив арешт екс- "регіонала" Олександра Єфремова терміном на 2 місяці

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна.

"Суд постановив клопотання прокурорів задовольнити, продовжити Єфремову Олександру Сергійовичу запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб до 28 листопада", - постановила слідчий суддя Світлана Шапутько

Дивіться на "Цензор.НЕТ: "Для нього ресторан "Ветерок" є. Нехай випускають. Його чекають. В "одиночці" СБУ він проживе довше", - екс-"регіонал" Ландик про Єфремова. ВІДЕО

"Обставини, які дають підстави підозрювати Олександра Сергійовича в скоєнні злочинів містяться в показаннях Ландика, Белокопитова, Шкловського, Іванова, Мосійчука, ще одного Іванова.... протоколах огляду та відеозаписах провдення круглого столу в Російській Федерації, а наш підзахисний був членом міжпарламентської групи і брав участь в інших містах Європи ", - сказав адвокат екс-"регіонала" Олександр Мельников.

"Жодне з вказаних доказів не є не тільки обвинувальним, а взагалі допустимим доказом у цій справі... в цьому клопотанні, яке вручаю нашим процесуальним противникам, прошу вважати неприпустимими", - додав він.

Читайте також: Суд дозволив заочно судити командувача Чорноморським Флотом РФ Олександра Вітка

Крім того, Мельников наголосив, що такого роду справи є підслідними Службі безпеки України. За словами сторони захисту, адвокати мають намір відстоювати те, що справа ведеться не уповноваженим органом.

"Ваша честь, ніяких підстав вважати, що в Генеральної прокуратури немає підстав розслідувати цю справу немає", - заперечив прокурор. Крім того, адвокат Мельников просив суд долучити до матеріалів справи Мінські угоди як виправдувальний документ.

"Конфлікт на Сході України треба вирішувати політичним шляхом, я єдиний, не змінюючи свою точку зору, говорив, що іншого рішення - ні... сьогодні ж Україна буде платити вищу ціну тому, що свого часу розумні, в лапках, люди до цього не прислухалися і почали вирішувати це військовими шляхом ", - сказав Єфремов, після чого суддя Шапутько задовольнила клопотання адвокатів.

"Назвіть мені, що я зробив... прокурор каже, що в матеріалах все є, а в матеріалах нічого немає", - сказав Єфремов.

Читайте: Адвокати Єфремова подали клопотання про зміну запобіжного заходу

Нагадаємо, вранці 30 липня 2016 року в аеропорту "Бориспіль" Генпрокуратура затримала Єфремова за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України.

1 серпня Печерскій суд обрав Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб.

У лютому 2015 року ГПУ вже затримувала Єфремова. Пізніше він був заарештований з можливістю виходу під заставу 3,7 млн ​​грн. Однак екс-регіонал вийшов із СІЗО, адже за нього вніс заставу Борис Колесніков. За даними слідства, висунуті Єфремову звинувачення стосувалися фінансування сепаратистів на Луганщині .
Топ коментарі
+21
Пощастило червономордому... оминув ветєрок...
показати весь коментар
26.09.2016 23:45 Відповісти
+10
Бесплатный **** люкс с парашей, пусть привыкает к "комфорту".
показати весь коментар
26.09.2016 23:47 Відповісти
+9
А чего это красномордый не может, как его подельник в лугандоне, повеситься в камере, чтоб не убили?
показати весь коментар
26.09.2016 23:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пощастило червономордому... оминув ветєрок...
показати весь коментар
26.09.2016 23:45 Відповісти
еще не вечер
показати весь коментар
26.09.2016 23:48 Відповісти
Бесплатный **** люкс с парашей, пусть привыкает к "комфорту".
показати весь коментар
26.09.2016 23:47 Відповісти
зато живой...
показати весь коментар
26.09.2016 23:48 Відповісти
вечно живой как членин
показати весь коментар
26.09.2016 23:49 Відповісти
Да он там живет лучше чем 99% Украинцев на свободе.
показати весь коментар
26.09.2016 23:48 Відповісти
свободу не заменишь никаким сервисом
показати весь коментар
26.09.2016 23:51 Відповісти
Примут закон о Мусорах,все на общей зоне будем.
показати весь коментар
26.09.2016 23:53 Відповісти
завидуешь? так пойди запишись в днровцы, потом сдайся сбушникам - и ты сыр в масле...
показати весь коментар
26.09.2016 23:53 Відповісти
Дак ДурНРовцы не сидят,их амнистируют по программе от СБУ "Тебя ждут дома".А что бы быть там как чыр в масле,надо наворовать как Ефремов,без денег там только сухари.
показати весь коментар
26.09.2016 23:56 Відповісти
ггг... тогда в лнровцы, делов-то. или наворуй, что тебе мешает? главное, вовремя сдаться...
показати весь коментар
26.09.2016 23:59 Відповісти
Все украдено до нас,основателем Партии Рыгионов.
показати весь коментар
27.09.2016 00:06 Відповісти
Не поверят,все знают что все украла Юля,и не сказала где лежит,уже шесть лет ищут.
показати весь коментар
27.09.2016 00:18 Відповісти
А чего это красномордый не может, как его подельник в лугандоне, повеситься в камере, чтоб не убили?
показати весь коментар
26.09.2016 23:47 Відповісти
катують оранжеві демократи сволочі, верьовку не дають
показати весь коментар
26.09.2016 23:52 Відповісти
Выдоят с тебя,Ефремов,все бабки,а потом отпустят.
показати весь коментар
26.09.2016 23:48 Відповісти
то ли Ефремушка дурак, то ли бабла не хватило, то ли наш Гарант слова не сдержал... все пацаны и тёлачки свалили, а он остался. Может думает путь Юли или Югика пройти-просидеть????? и получить лавры славы
показати весь коментар
26.09.2016 23:50 Відповісти
Он скорее "жертвенный агнец",по сговору.
показати весь коментар
26.09.2016 23:58 Відповісти
хоть одну падлу в СИЗО упрятали, рачья морда, превратилась в козлину отпущения.
показати весь коментар
26.09.2016 23:51 Відповісти
Червонопикого на нари ,пожиттєво)))))))
показати весь коментар
26.09.2016 23:52 Відповісти
Пачіму Єфрємов да сіх пор нє сідіт? !!!!!!
показати весь коментар
26.09.2016 23:54 Відповісти
Не паясничай.Поживем-увидим,чем кончится.
показати весь коментар
26.09.2016 23:57 Відповісти
так ясно, чем )))
будет очередной 1825=й слив Мариуполя.

Кстати, за прогноз предыдущих несостоявшихся 1824 сливов ни одна собака не извинилась.
показати весь коментар
26.09.2016 23:59 Відповісти
Зачем так мелко плаваешь.Слив будет покруче Мариуполя.
показати весь коментар
27.09.2016 00:01 Відповісти
аргументация та же, что и предыдущих 1824 раза ?
показати весь коментар
27.09.2016 00:04 Відповісти
Какие аргументы.Личная выгода.
показати весь коментар
27.09.2016 00:06 Відповісти
Мало сливов Иловайска, Донецкого аэропорта, Дебальцево, итд.?
показати весь коментар
27.09.2016 00:09 Відповісти
Оборона и отступление это "слив" ?
Хм. тогда абсолютно все войны в истории человечества (и экономические в т.ч) , включая выигранные - череда "сливов".
показати весь коментар
27.09.2016 08:18 Відповісти
Ты лучше расскажи про считанные часы,которые должна длиться АТО.А их уже прошло 19776.
показати весь коментар
27.09.2016 00:10 Відповісти
Почему он до сих пор не висит ? я бы так вопрос ставил
показати весь коментар
26.09.2016 23:57 Відповісти
потому что суперпатриоты не хотят менять судебную систему
показати весь коментар
27.09.2016 00:00 Відповісти
Суперпатриот Порошенко, который имеет коалицию большинства в Раде?
показати весь коментар
27.09.2016 00:07 Відповісти
слава Богу!
показати весь коментар
26.09.2016 23:55 Відповісти
Він досі сидить?? Аж не віриться
А може не сидить ,а тільки на папері ув'язнений? Хто перевірить чи воно насправді за гратами?
показати весь коментар
26.09.2016 23:57 Відповісти
хоть бы навечно продлили
показати весь коментар
27.09.2016 00:06 Відповісти
Помурыжат и отпустят.
показати весь коментар
27.09.2016 00:12 Відповісти
Вот и Кабаеву похоронили россСМИ...8-) https://t.co/8CkGMNg2sq http://24news.org.ua/?p=7450
показати весь коментар
27.09.2016 00:14 Відповісти
Фейк!
показати весь коментар
27.09.2016 00:43 Відповісти
Система сдала ефремова не заклание? бойко, лукаш, кивалов - неподсудны?
показати весь коментар
27.09.2016 00:19 Відповісти
Ефремов молодца, держится! не то, что разные мосейчуки, корбаны и красновы, которые при виде решетки падали в обморок, а сейчас еще и в свидетели набиваются...да если правозащитные организации Amnesty International и Human Rights Watch обратят на это внимание, то все дело рассыпится за несколько дней и будут потом опять искать замену для не грамотного прокурора!
показати весь коментар
27.09.2016 00:39 Відповісти
Да на зоне ему давно пора перчатки шить или табуретки строгать. Сколько этот цирк продолжаться будет или все откатик ждём ? Так он жадный , все равно много не даст, хотя грабил Луганщину лет двадцать.
показати весь коментар
27.09.2016 00:42 Відповісти
Если выпустят- его грохнут. Подельники
показати весь коментар
27.09.2016 04:16 Відповісти
трохи потягають по СІЗО, а потім випустять по закону савченко, без всяких конфіксацій "всего что нажито непосильным трудом"
показати весь коментар
27.09.2016 05:19 Відповісти
это цирк для толпы, пока у власти шоколад, никто действительно не будет наказан!
показати весь коментар
27.09.2016 06:20 Відповісти
Странно как один рыг мог сам это преступление организовать? Остальные пухнастые?
показати весь коментар
27.09.2016 07:14 Відповісти
Да назначьте ему залог и пусть уматывает, хоть покроете этот чертов дефицит пенсионного фонда.
показати весь коментар
27.09.2016 07:39 Відповісти