8371 відвідувач онлайн

Головний відповідальний відомий давно, - німецькі ЗМІ про доповідь щодо MH17

Доповідь слідчої групи, представлена в Утрехті, вкотре підтверджує вже відомі факти: Росія безпосередньо пов'язана з катастрофою рейсу MH17, відзначають мас-медіа ФРН.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Поліція Нідерландів назвала імена та позивні двох фігурантів справи про катастрофу МН17. АУДІО

Коментатор газети Die Welt Саша Ленартц переконаний, що "якщо досі є хтось, хто чекає підтримки Москви в розслідуванні цього злочину або навіть сподівається на те, що вона зізнається в співучасті, - чекати йому доведеться ще довго". За його висловом, "те, що відбувається на наших очах - це та ж сама цинічна гра, яку Кремль веде і в Сирії. Очевидна відповідальність за ескалацію ситуації повністю заперечується. Винні завжди інші. Ласкаво просимо до світу Путіна, де факти не мають ніякого значення.

Реальність же зовсім інша. А саме: без гібридної війни, яку веде Росія, криза в Україні вже дано була б урегульована. Без військової підтримки Росії режим Асада вже пішов би в історію". За словами Ленартца, "зовнішня політика Росії переслідує дві мети: розширення власних стратегічних зон впливу і дестабілізацію Заходу".

Також читайте: Навіть попередні результати слідства у МН17 можуть служити вироком для РФ, - Грицак

Видання Süddeutsche Zeitung і його оглядач Юліан Ханс звертають увагу на те, що "за допомогою цілого залпу альтернативних версій російський уряд намагався із самого моменту катастрофи спантеличити громадськість і виставити групу слідчих у непривабливому світлі. Те, що всі ці версії суперечили одна одній, не грало ніякої ролі - до тих пір, поки пошуки правди вимагали чималих сил і часу. Але докази незаперечні".

Ханс також пророкує, що "якщо одного разу цей злочин буде розглядатися в суді, весь ланцюжок наказів необхідно буде реконструювати в зворотному порядку - від солдатів, які взяли на мушку цивільний літак і натиснули на пускову кнопку, до вищого командування, яке віддало наказ перекинути ракетний комплекс на територію України.

І навіть якщо шанси на проведення такого судового розгляду невеликі, оскільки злочинців покриває сама держава, родичі жертв вимагатимуть вироку. Хто хоче домогтися правди, повинен запастися терпінням. А справедливості - і поготів".

Читайте також: Росія намагалася ввести світ в оману з МН17, - постпред США при ООН Пауер

Про всепроникну пропаганду з Москви міркує коментатор газети FAZ Бертхольд Колер. На його думку, "навіть опубліковані зараз результати розслідування не зможуть похитнути віру сприйнятливих до московської пропаганди людей у тому, що це просто чергова змова Заходу проти нещасної, оточеної з усіх боків Росії, в керівництві якої лише кришталево чисті демократи.

Однак у нейтральних спостерігачів практично не залишилося сумнівів у тому, хто несе головну відповідальність за трагедію: той, хто віддав наказ запустити ракету, - не важливо, свідомо чи помилково, а також той, хто досі постачає сепаратистам сучасну зброю. Але Путін заперечує і свою роль постачальника, хоча приплив людей і матеріалів із Росії залишається прихованим лише для політиків, які не бажають бачити те, що не вписується в їхню картину світу".

Бертхольд переконаний: "Доповідь, зачитана в Утрехті, вкотре зриває маску з Путіна, але в тому числі і з Заходу, який з ангельським терпінням вислуховує казки і брехню з Москви, оскільки він і досі не бажає говорити з російським президентом єдиною мовою.

МЗС Німеччини у своїй реакції на доповідь відзначає, що група слідчих у своїх пошуках "наблизилася до відповідальних" за скоєння цього злочину. Путіну не варто турбуватися з цього приводу. Головний відповідальний за війну на сході України і за загиблих на ній солдат і цивільних осіб уже давно відомий. Але, як не втомлюються заявляти на кожному розі, відмовитися від співпраці з ним неможливо", - підсумовує Бертхольд.

Топ коментарі
+32
На данный момент установлены личности 100 подозреваемых

Главный ответственный известен давно, - немецкие СМИ о докладе по MH17 - Цензор.НЕТ 3006
показати весь коментар
29.09.2016 16:25 Відповісти
+29
Главный ответственный известен давно, - немецкие СМИ о докладе по MH17 - Цензор.НЕТ 6536

1. Это был СУ-24. Мамой клянусь.
2. Ой, стоп, это был СУ-25: у нас есть очень дальнозоркий свидетель - видит на 11 км. Вот и детектор - посмотрите, как он прекрасно его проходит. Прямо в Жыгулях. Ну и что что бухой - зато собеседник прекрасный.
3. Шо, СУ-25 не летает так высоко? А как же Википедия? Мы что зря редактировали? Ладно, споймали. Вот даёте. Прыткие черти.
4. Ну тогда это был МИГ-29 - вот и пилот. Настоящий. Чесно-чесно. Не как в прошлый раз. А вот распятого мальчика не надо вспоминать. При чём тут это.
5. Ой, ну ладно, чёрт с вами - это БУК. Но не наш. Крест на пузе. Это украинский.
6. Посмотрите внимательно на фото - Красно-чего-то-там - это значит Красно-армейск. Зачем там квадрат чёрный вверху? Это информация чтобы чётче была про Красноармейск. Без этого квадрата не так чётко.
7. Хотя знаете, версия с СУ-25 тоже неплохая.
8. Да что вы заладили БУК-БУК. Ка будто только из БУКа и можно сбить. Есть и другие способы.
9. "Поражающие элементы ракеты ракеты БУК 9М317". Поражаюсь вам - уже год одно и то же. Не надоело?
10. А вот зачем ваши диспетчеры открыли небо над Донбассом? У нас между прочим всё задокументировано - чистым испанским по синему твиттеру. Это документ знаете ли. Ну и что что там сейчас не испанский диспетчер. До этого был испанский.

11. В общем мы подумали и решили, что сбили хохлы. Все согласны, всем понятна их вина. Над Украиной. Значит они виноваты.
12. При чём тут ЛНР и ДНР? Не, это не мы придумали. Это всё американцы. Они вообще всё придумали. Кроме паровоза. И радио.
13. Да мы такие ракеты вообще не производим. Ну и что что БУК российского производства. Ракета не наша. А если и наша, то в любом ларьке можно затовариться. А надпись 2Ц на поражающих (чёрт) элементах запросто подделать можно. Вот про младенца не надо.
14. Короче, это СУ-25. У нас всё для этого есть - пилот, ракета, самолёт, испанский диспетчер, фото со спутника. Мы даже можем сбить ещё раз и снять видео, показать вам фото, ссылки и пруфы. Мы всё и всем доказали.
15. А зачем это вы хотите трибунал? Не надо трибунал. Не сейчас. Давайте потом. А давайте никогда. Никогда нас устроит. И вообще мы Гаагу не признаём. Это наша чёткая позиция!
показати весь коментар
29.09.2016 16:33 Відповісти
+25
В отличие от полит-корректных штайнмаеров, журналисты называют вещи своими именами. Респект и уважуха!!!
показати весь коментар
29.09.2016 16:26 Відповісти

Завантаження...