9119 відвідувачів онлайн
16 030 17

Ще 2 роки в Україні працюватиме посольство Австралії

Дипломатичну установу було відкрито в 2014 році після падіння малазійського Боїнга.

Уряд Австралії ухвалив рішення продовжити свою дипломатичну присутність в Україні, зберігши посольство Австралії в Києві ще на два роки, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна". Про це повідомляють на сайті посольства.
"Це дозволить австралійським чиновникам працювати разом зі своїми українськими партнерами в тісній співпраці для подальшого розвитку двосторонніх зв'язків між двома країнами", - йдеться в повідомленні.
Рішення уряду підтримав австралійський прем'єр Малкольм Тернбулл, про що він поінформував Президента України Петра Порошенка в Нью-Йорку.
Посольство очолюватиме, як і раніше, тимчасовий повірений у справах Брюс Едвардс, поки не призначать нового посла Австралії.

Читайте також: Австралія продовжить тиск на Росію у зв'язку з катастрофою МН17, - прем'єр
Топ коментарі
+6
У них онлайн визы, просто подаешь документы и сканы по форме на их сайте, приходит мейл с подтверждением, на въезде просто проверяют паспорт и фото с данными в базе.
показати весь коментар
30.09.2016 09:57 Відповісти
+4
И на билет))) Им повезло что они так далеко, а то б всяких ******** набежало)))
показати весь коментар
30.09.2016 10:24 Відповісти
+3
до этого не работало?
показати весь коментар
30.09.2016 09:46 Відповісти

Завантаження...