Ще 2 роки в Україні працюватиме посольство Австралії
Дипломатичну установу було відкрито в 2014 році після падіння малазійського Боїнга.
Уряд Австралії ухвалив рішення продовжити свою дипломатичну присутність в Україні, зберігши посольство Австралії в Києві ще на два роки, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна". Про це повідомляють на сайті посольства.
"Це дозволить австралійським чиновникам працювати разом зі своїми українськими партнерами в тісній співпраці для подальшого розвитку двосторонніх зв'язків між двома країнами", - йдеться в повідомленні.
Рішення уряду підтримав австралійський прем'єр Малкольм Тернбулл, про що він поінформував Президента України Петра Порошенка в Нью-Йорку.
Посольство очолюватиме, як і раніше, тимчасовий повірений у справах Брюс Едвардс, поки не призначать нового посла Австралії.
Топ коментарі
+6 Fizko Kyiv
показати весь коментар
30.09.2016 09:57 Відповісти Посилання +4 Fizko Kyiv
показати весь коментар
30.09.2016 10:24 Відповісти Посилання +3 Bander_ua
показати весь коментар
30.09.2016 09:46 Відповісти Посилання