Футболісти двох шкільних команд влаштували масову бійку в Маріуполі
У Маріуполі (Донецька область) сталася бійка між футболістами двох шкільних команд. Як наслідок, постраждали 3 людини.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління Нацполіції в Донецькій області, на стадіоні у Центральному районі відбувався футбольний матч між двома шкільними командами. Здобувши перемогу, гравці однієї з команд уже йшли додому, коли їх наздогнали ті, хто програв. Зчинилася бійка.
Унаслідок цього троє неповнолітніх (12-16 років) звернулися за допомогою до медиків. Крім того, один із постраждалих подав заяву у поліцію. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).
Топ коментарі
+14 Natalia Mangion
показати весь коментар
04.10.2016 09:57 Відповісти Посилання +11 STEN_D
показати весь коментар
04.10.2016 09:52 Відповісти Посилання +8 Вирвиоко
показати весь коментар
04.10.2016 09:56 Відповісти Посилання