8421 відвідувач онлайн

Футболісти двох шкільних команд влаштували масову бійку в Маріуполі

У Маріуполі (Донецька область) сталася бійка між футболістами двох шкільних команд. Як наслідок, постраждали 3 людини.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління Нацполіції в Донецькій області, на стадіоні у Центральному районі відбувався футбольний матч між двома шкільними командами. Здобувши перемогу, гравці однієї з команд уже йшли додому, коли їх наздогнали ті, хто програв. Зчинилася бійка.
Унаслідок цього троє неповнолітніх (12-16 років) звернулися за допомогою до медиків. Крім того, один із постраждалих подав заяву у поліцію. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).

Дивіться: На Хрещатику побилися двоє водіїв: поліції не було, розтягували перехожі. ВIДЕО
Топ коментарі
+14
Да ладно! Харьковские фанаты подарили миру такую крутую кричалку "Путин - Х... Ла ла ла ла". За это можно многое простить
показати весь коментар
04.10.2016 09:57 Відповісти
+11
ой да ладно, Вы что в футбол никогда не играли подростком?))) обычное дело - на поле, кто-то кого-то сильно зацепил, ну и разбор полетов после игры на кулаках. Чутка парни фейсы друг другу почистили, остыли и разошлись. Тренеры дадут по ушам зачинщикам, проведут воспитательную работу, до хлопцев дойдет. А Вы сразу на учет, еще в кандалы их давайте закуем))))
показати весь коментар
04.10.2016 09:52 Відповісти
+8
Ага. А потом когда из таких вот "анижедети" вырастет гопник, который тебя или твоих детей вечерком обработает, ты будешь возмущаться: "Куда смотрит полиция? Почему не пресекли?".
показати весь коментар
04.10.2016 09:56 Відповісти

Завантаження...