4456 відвідувачів онлайн
12 419 38

Уряд розробив новий проект податкової реформи

3 жовтня уряд презентував план податкової, митної та бюджетної реформ на найближчі роки. Реформа представлена трьома законопроектами - про внесення змін до відповідних кодексів.

Зокрема, пропонується введення єдиного рахунку для сплати податків (крім ПДВ та акцизу на паливо), уточнені можливості податкових перевірок та консультацій, створюються юридичні можливості для електронної комунікації платника податків і фіскальних органів, пише УНІАН.

Крім того, уряд розробив трирічний план підвищення акцизів. Зокрема, фіксована частина акцизу на сигарети має зрости з 413,74 грн. за 1000 штук в 2017 р., до 595,80 грн. в 2019 р. - по 20% в 2018 і 2019 рр. На такий саме відсоток зросте мінімальне акцизне податкове зобов'язання - до 797 грн. за 1000 шт.

Нагадаємо, що раніше про необхідність введення середньострокового (на 3 роки) бюджетного планування заявляли і попередній, і чинний міністри фінансів. Крім того, введення такого планування в акцизній сфері узгоджується з нормами Угоди про Асоціацію з Євросоюзом.

На думку старшого економіста Міжнародного центру перспективних досліджень Ангели Бочі, середньострокове бюджетне планування допоможе активізувати реформи, знизити частку популістських рішень під час бюджетного процесу та підвищити ефективність реалізації державних цільових програм.

Уперше уряд починає реалізовувати стратегію середньострокового бюджетного планування - хоча б в окремій сфері акцизних надходжень.

У той же час, як повідомляє газета "Зеркало недели", експерти критикують окремі підходи уряду в бюджетній сфері. Зокрема, акцентування на випереджальному зростанні надходжень від ПДВ й акцизів. Справа в тому, що таке домінування непрямих податків може стримувати зростання споживання і відповідно відновлення економіки - що в умовах падіння ВВП України протягом двох останніх років вкрай небажано.

Крім того, експерти розкритикували підвищення адвалорного акцизу на тютюнові вироби. Оскільки це може перерозподілити ринок на користь виробників більш дешевших сигарет. Це суперечить базовим рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я та практиці Європейського Союзу (де явно домінує фіксована частина акцизу на тютюнові вироби).
Топ коментарі
+13
У нас все реформы сводятся в повышении тарифов, налогов, акцизов и сборов. А ну да еще пенсии нужно забрать.
Это как в том анекдоте, что нужно для того чтобы корова меньше ела и больше давала молока? Больше доить и меньше кормить!
Эти рехформаторы довели страну до уровня полного обнищания, а сами, не стесняясь, квартирки по пол ляма зелени при этом покупают. А самое главное за это НИКТО не несет ответственности, все идет как так и надо.
показати весь коментар
04.10.2016 09:51 Відповісти
+9
С такими налогами и с такими изменениями ,очень скоро вам просто не с кого будет брать эти налоги !!!
показати весь коментар
04.10.2016 09:49 Відповісти
+7
Щось мене сильно бентежить цей новий проект вовчика!!!
показати весь коментар
04.10.2016 09:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щось мене сильно бентежить цей новий проект вовчика!!!
показати весь коментар
04.10.2016 09:49 Відповісти
Его для начала прочитать надо а потом делать выводы.
показати весь коментар
04.10.2016 09:51 Відповісти
Прочитати звичайно можна - папір все витримає. в нас взагалі прийнято дуже багато якісних класних законів - тільки корупція чому так розцвіла і особливо зараз при офшоренку-панамському??? Подивіться ось цю передачу і зверніть увагу на людину з сигарою. https://www.youtube.com/watch?v=i48wpT8d6U0
показати весь коментар
04.10.2016 10:02 Відповісти
Шта? Ты реально так считаешь? Кто тебе в Германии вид на жительство дал то?
показати весь коментар
04.10.2016 11:04 Відповісти
А з чого ти взяв що я живу в Німеччині? В мене "шенген" на 5 років.
показати весь коментар
04.10.2016 11:37 Відповісти
Ага, шенген у него.
показати весь коментар
04.10.2016 11:42 Відповісти
Ты бы хоть прокси не так часто менял, ольгинский.
показати весь коментар
04.10.2016 11:43 Відповісти
Ольгінські типу тебе сидять в парашці і розмовляють на кацапській мові - а я в Європі і якщо б ти знав географію то переконався б що тут немає жодних проблем побувати за один день в кількох країнах і в залежності від того звідки ти увійшов в паутину в тебе змінюється прапорець. Так що вивчай на твоїй мові "матчасть". Успіхів.
показати весь коментар
04.10.2016 11:49 Відповісти
Представляю себе эти рехвормы - "всё для людей"..
показати весь коментар
04.10.2016 09:56 Відповісти
У Вочика большой опыт рехформирования колхозных рынков, с 16 лет трусит бабок на деньги! Так что опыт большой, потрусит всех!
показати весь коментар
04.10.2016 10:24 Відповісти
Гройс ман-Да! народний хлопець!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Підемо в Європу з самогоном та самокрутками.
А може краще піти цього хлопця. Допоки ще ми живі?
показати весь коментар
04.10.2016 09:49 Відповісти
С такими налогами и с такими изменениями ,очень скоро вам просто не с кого будет брать эти налоги !!!
показати весь коментар
04.10.2016 09:49 Відповісти
Хоть бы номера законопроектов указали. А то теперь искать дольше.
показати весь коментар
04.10.2016 09:50 Відповісти
Піднімемо акцизи, для захисту народу!!!! А що ти візьмеш з Цього ПТУшника крім аналізів та вкрадених у нас ним мільярдів.?
показати весь коментар
04.10.2016 09:51 Відповісти
показати весь коментар
04.10.2016 09:51 Відповісти
Ещё они жалуются, как им среди хохлов жить плохо, высшей касте.
показати весь коментар
04.10.2016 10:36 Відповісти
Каждая новая власть считает своим долгом "наследить" путем принятия нового налогового законодательства. И это ставит клеймо на власти, ибо рушится имевшийся задел, а нового, приятного своему карману и приемлемого для населения страны, придумать уже не возможно. Так и живем с меняющимся правительством, меняющимся налоговым законодательством и отвратительной средой для бизнеса. Вот и гройсман решил, как пудель, "пометить" свое место налоговым законодательством, видать ему не долго осталось рулить.
показати весь коментар
04.10.2016 09:52 Відповісти
Популист Гройсман разработал или МВФ?
показати весь коментар
04.10.2016 09:53 Відповісти
Якщо курити лише листя навіть сортового тютюну, виріб виходить дуже міцним. Потрібно неодмінно добавляти частину стебла. А то прямо кубинські цигари.
показати весь коментар
04.10.2016 09:53 Відповісти
Все для народу, все для блага народу. Виникає лише одне питання, а скільки залишиться того народу?
показати весь коментар
04.10.2016 09:55 Відповісти
той народ не украинцы
показати весь коментар
04.10.2016 10:37 Відповісти
Та пох на акциз, там єдинщиків ліквідують (вводять повну звітність, декларування доходів-витрат), а для мене, наприклад, це просто ліквідація бізнесу з 2-ма найманими працівниками.
показати весь коментар
04.10.2016 09:56 Відповісти
"Даешь больше налогов!" для повышения благосостояния народа!!!!
Пусть народ бросит -пить ,курить,**..я!Будет больше времени для работы на благо народа!
Реформы в жизнь! АТО ее осталось мало у народа! Нужно успеть!!)))
показати весь коментар
04.10.2016 10:01 Відповісти
"правительство" у черговий раз "изобрело" новий спосіб заліти до кишень не самих багатих громадян ...до себе в кишеню вони не полізуть та й у тій кишені навряд щось є крім носовичка (гроші у сліпих панамських трастах) у бідних теж вже "повне" покращення ... милостиню...тьху ти субсидію потрібно давати щоб бидло не збунтувалося ...добивають тих хто не підпав у ці дві категорії щасливчиків...ТИХ ХТО ПРАЦЮЄ...
показати весь коментар
04.10.2016 10:02 Відповісти
Вот что меня умиляет у жидовской власти так это умение украсть там где украсть практически невозможно. Это что же эти мудрецы придумали, уверен - ничего хорошего!
показати весь коментар
04.10.2016 10:09 Відповісти
новый проект налоговой реформы

Даешь по три налоговых реформы в год!
Еще за провал преведущей никого не рассреляли.
.
показати весь коментар
04.10.2016 10:23 Відповісти
Уничтожение экономики Украины бюрократией продолжается.
показати весь коментар
04.10.2016 10:26 Відповісти
а можно без антисимитизма???
показати весь коментар
04.10.2016 10:53 Відповісти
А що тут нагадує антисемітизм???
Правительство разработало новый проект налоговой реформы - Цензор.НЕТ 8071

Де ти це бачиш?????
Як на мене, то це - суцільний АНТИУКРАЇНІЗМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
04.10.2016 12:28 Відповісти
Рехформа в понимании Вовчика не заводы строить и экономику развивать - а повышать цены, налоги и тарифы.
Ну не сложилось у него с образованием! Он нам так нарехформирует, что весь мир потом десятки лет разгребать будет! Азируов уже нервно курит и завидует непотецки!
БУДЕМ ТЕРПЕТЬ! А ЧТО ДЕЛАТЬ?
показати весь коментар
04.10.2016 10:28 Відповісти
мусорам пора повышать пенсии и зарплаты
показати весь коментар
04.10.2016 10:42 Відповісти
о....теперь олигархи будут платить налог как в Европе и др.цивилизованных странах 50%
что-то не написали про это значит мы опять в Европу не идём?????
показати весь коментар
04.10.2016 10:52 Відповісти
Они думают, что у народа бездонные карманы и они будут оплачивать все эти акцизные и другие повышения цен. Многие давно перешли на самогон, водку не берут. На очереди-переход на самовыращивание табака. А они себе в правительстве по министерствам устанавливают сказочные зарплаты в десятки тысяч "щоб чиновники не брали хабари". Так взятки давали люди, у которых ЕСТЬ деньги, а теперь вместо них весь народ будет оплачивать их бешеные оклады!
показати весь коментар
04.10.2016 10:55 Відповісти
70 000 грн/мес. разве это много? - это им только на обслуживание гаража и нескольких маетков, не на что другое не хватает......нужно добирать взятками, как ни крути.
показати весь коментар
04.10.2016 11:45 Відповісти
Когда смотрю на то что вытворяют сегодняшние наши правители, то вспоминаю анекдот о вернувшемся из космического полёта чукчи с синими руками. На вопрос: "Что это?", тот отвечал: "Да командир корабля всё время бил по рукам чтобы я ничего не трогал, ни к чему не прикасался". Вот я и думаю: "Где бы нам сейчас взять такого командира корабля чтобы бил по рукам нынешних "реформаторов", ведь наделают такого, что потом страна и за 100 лет не разгребёт". На сегодня Налоговый Кодекс представляет из себя по объёму "толмуд" с несколькими тысячами изменений и дополнений. Куда ещё его дополнять и изменять?! Бедный предприниматель, предположим с двумя наёмными работниками, чтобы уследить за всеми этими изменениями и дополнениями должен содержать юротдел. Сколько же можно издеваться?!
показати весь коментар
04.10.2016 11:18 Відповісти
Якщо безперервно робити податкові реформи, бізнесу в країні не буде. Бо він не знатиме, що на нього чекає завтра і нічого не зможе планувати. А без планування бізнес не можливий. Скажіть уже хто-небудь тим реформаторам, що реформи не полягать у тому, щоб одне й те саме змінювати через кожний рік чи два.
показати весь коментар
04.10.2016 12:29 Відповісти
Очередной шедевр от Вовы. "Изменения в налоговый кодекс". А он его читал? А соблюдать пробовал? "Страшнее дурака - только дурак с инициативой." Глуп и не образован, его на ЖЭК поставить страшно а он в премьерах ходит. Кабмин становиться похожим на банду разбойников - ободрать и поделить. Вова уйди, не тошни.
Премьеров надо подбирать на конкурсной основе, с программой и сроками выполнения, тогда будет меньше шансов у таких вот Вовочек демонстрировать тупость.
показати весь коментар
04.10.2016 14:14 Відповісти