6391 відвідувач онлайн

Застосування РФ права вето в Радбезі ООН викликає занепокоєння, - Білий дім

США стурбовані тим, як Росія застосовує право вето в Раді Безпеки ООН, зокрема в контексті ситуації в Сирії.

Про це заявив прес-секретар Білого дому Джошуа Ернест, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Росбалт.
"Сполучені Штати були розчаровані тим, як Росія та іноді Китай використовували своє право вето в Радбезі ООН, щоб стримати міжнародні зусилля, спрямовані на зменшення насильства", - зазначив Ернест і додав, що таким чином Москва захищає президента Сирії Башара Асада.
Раніше Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль Хуссейн закликав Раду Безпеки ООН обмежити право вето щодо його постійних членів. За його словами, лише такі радикальні заходи допоможуть вирішити проблему сплеску насильства в Алеппо.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко порівняв дії РФ у Сирії та Україні й закликав реформувати Радбез ООН. ФОТО (оновлено)

За словами аль Хуссейна, необхідно розробити критерії для стримування членів Радбезу від використання права вето в тих випадках, коли могли мати місце воєнні злочини, злочини проти людяності або геноцид.
У Раді Безпеки ООН п'ять постійних членів - це США, Росія, Китай, Франція і Великобританія. Всі вони мають право вето при прийнятті резолюцій СБ.
Топ коментарі
+12
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
06.10.2016 22:02 Відповісти
+8
Применение РФ права вето в Совбезе ООН вызывает беспокойство (с)

Шо,сразу-"беспокойство"?
А "озабоченность" была?
Наверное я пропустил...
показати весь коментар
06.10.2016 22:04 Відповісти
+7
О! Адепт секты " Авывидешлигосдолгсша" подтянулся.
показати весь коментар
06.10.2016 22:05 Відповісти

Завантаження...