10869 відвідувачів онлайн

Балога вже не господар Закарпатської області, – голова ОДА Москаль

Як передає Цензор.НЕТ, про це Москаль повідомив в ефірі програми "Лівий берег" на 24 Каналі.

Губернатор заявив, що зараз областю керує легітимний голова адміністрації. Однак до його приходу там господарями були Балоги.
"Я поставив питання так: чи Адміністрацією Президента й областю керує легітимний голова адміністрації, чи областю керує чийсь партійний осередок", - заявив Москаль.
Губернатор Закарпатської області також додав, що Порошенко віддав область Балогам, бо вони на виборах президента підтримували його кандидатуру.

Читайте також: Ющенко, Ульянченко і Балога отримали мільярд доларів за те, що здали владу Януковичу , - Москаль про "чорну касу" ПР
Топ коментарі
+18
Ланьо с йовбаками теперь рулят
показати весь коментар
07.10.2016 00:07 Відповісти
+12
Медведчук там рулить через лайно з його йовбаками та мусарська мафія, а шоколадці доляху заносять.
показати весь коментар
07.10.2016 00:12 Відповісти
+8
Балога та шуфрич по різні боки. Шуфрич - підстилка мертвечука. Балога та жванія куми ющенка. Шоколадка вернув мертвечуку Закарпаття, а москаль з мертвечуком ще при кучмі там співпрацювали. Москаль спец по контрабасу.
показати весь коментар
07.10.2016 00:26 Відповісти

Завантаження...