Балога вже не господар Закарпатської області, – голова ОДА Москаль
Як передає Цензор.НЕТ, про це Москаль повідомив в ефірі програми "Лівий берег" на 24 Каналі.
Губернатор заявив, що зараз областю керує легітимний голова адміністрації. Однак до його приходу там господарями були Балоги.
"Я поставив питання так: чи Адміністрацією Президента й областю керує легітимний голова адміністрації, чи областю керує чийсь партійний осередок", - заявив Москаль.
Губернатор Закарпатської області також додав, що Порошенко віддав область Балогам, бо вони на виборах президента підтримували його кандидатуру.
Топ коментарі
+18 Лалала Лалалала
показати весь коментар
07.10.2016 00:07 Відповісти Посилання +12 Hanna Ch
показати весь коментар
07.10.2016 00:12 Відповісти Посилання +8 Hanna Ch
показати весь коментар
07.10.2016 00:26 Відповісти Посилання