7397 відвідувачів онлайн
32 004 36

Хлопчик, який скоїв суїцид на Донеччині, був відмінником із благополучної сім'ї

Сім'ю померлого хлопчика характеризують позитивно, а сама дитина вела активний спосіб життя.

Як передає Цензор.НЕТ, у прокуратурі Донецької області повідомили подробиці про розслідування самогубства 10-річного хлопчика. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Нагадаємо, 6 жовтня в селищі Шевченко Великоновосілківського району знайшли повішеним 10-річного хлопчика.

Під час огляду місця події встановлено, що тіло дитини виявили у господарській будівлі на території двору повішеним на мотузці для білизни.

Після першочергових слідчих дій встановлено, що сім'ю померлого хлопчика характеризують позитивно, на обліку як проблемна сім'я вона не перебуває, конфліктів між членами сім'ї і сусідами не було.

Крім того повідомляють, що хлопчик був відмінником, у школі не конфліктував, вів активний спосіб життя, відвідував спортивні секції, суїцидних нахилів за ним не спостерігали.

Що стало причиною трагедії, зараз з'ясовують слідчі. Досудове розслідування під процесуальним керівництвом Червоноармійської місцевої прокуратури триває.

Також читайте: 10-річний хлопчик наклав на себе руки на Донеччині, - Нацполіція
Топ коментарі
+24
Закройте комментарии,Вашу мать!!
показати весь коментар
07.10.2016 10:31 Відповісти
+8
Ментовские понятия умиляют: если семья не состояла на учете, значит, положительная.
В положительных семьях дети идут к родителям со своими проблемами.
показати весь коментар
07.10.2016 10:37 Відповісти
+4
Жалко мальца.
показати весь коментар
07.10.2016 10:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Закройте комментарии,Вашу мать!!
показати весь коментар
07.10.2016 10:31 Відповісти
стоп стоп веревки для белья знаю о нескольких случаях типа суицид именно на веревках для белья а все что есть больше двух система...предположу его просто убили с имитацией самоудушения... не знаю может ошибаюсь... может это почерк маньяка ... но проверить надо.. в нашей системе МВД даже когда жертва была в наручниках за спиной или реально по росту не могла просто физически даже впрыгнуть в петлю дело шло как суицид...
показати весь коментар
07.10.2016 11:03 Відповісти
Вы редко (по моим наблюдениям) ошибаетесь, вполне с Вами и тут согласен.
показати весь коментар
07.10.2016 18:55 Відповісти
Может он попал в какую то группировку дебилов-суицидников? В интернете есть такие, пудрят подросткам мозги всякой хренью.
показати весь коментар
07.10.2016 10:34 Відповісти
дебилы-суицидники это те, кому лет 16 и выше, этот еще ничерта не соображал
показати весь коментар
07.10.2016 10:36 Відповісти
Как раз на сайтах самоубийц тусуются сопляки до 16, потому что ничего не соображают.
показати весь коментар
07.10.2016 10:39 Відповісти
Почитайте, как детей 10-14 лет принуждают к самоубийству. Как направляют и помогают спрыгнуть, если передумал.
показати весь коментар
07.10.2016 11:00 Відповісти
http://obozrevatel.com/blogs/04563-detskie-gruppyi-smerti.htm
показати весь коментар
07.10.2016 11:00 Відповісти
Жалко мальца.
показати весь коментар
07.10.2016 10:34 Відповісти
Ментовские понятия умиляют: если семья не состояла на учете, значит, положительная.
В положительных семьях дети идут к родителям со своими проблемами.
показати весь коментар
07.10.2016 10:37 Відповісти
Не был..не состоял,не привлекался,не замечен,характеризуется положительно...Хдето я это слыхал)))
показати весь коментар
07.10.2016 10:54 Відповісти
Половина трагических случаев случаются после слов " смотри как я могу"
показати весь коментар
07.10.2016 11:04 Відповісти
Родителям, другим родственникам и друзьям погибшего - искренние соболезнования. Админам - просьба закрыть комментирование этой трагедии.
показати весь коментар
07.10.2016 11:45 Відповісти
Дети это люди-взрослые только последствие.Детям свойственны максималистические и гармональные мнения,любите своих детей и ничего не навязывайте.Особенно это касается брошенных детдомовских детей.Простите им то в чем сами виноваты.
показати весь коментар
07.10.2016 12:34 Відповісти
А что тут коментировать.......?
показати весь коментар
07.10.2016 15:19 Відповісти
Тобто жодного мотиву для суїциду, але мусора все одно вже намалювали самогубство?!
показати весь коментар
07.10.2016 15:32 Відповісти
Причин нет, но менты уверены, что это суицид. Ничего нового: не хотят работать эти дармоеды.
показати весь коментар
07.10.2016 15:40 Відповісти
+++++++
раньше хоть писали что без признаков насильственной смерти,сейчас видимо даже экспертиза это большая роскошь для мвд.
показати весь коментар
07.10.2016 18:59 Відповісти