Бойовики "ДНР" підтвердили початок відведення військ у районі Петровського
У терористичній "ДНР" підтверджують початок відведення сил і засобів у районі с. Петрівське в Донецькій області, передає Цензор.НЕТ із посиланням на один із сайтів терористів.
Повідомляють, що на місці є спостерігачі ОБСЄ, представники сторін і СЦКК.
"Тільки що віддали команду на початок відведення", - повідомив представник бойовиків.
Зазначимо, інформацію про початок відведення військ на цій ділянці підтвердив керівник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
"Щойно тут розпочався процес відведення військ. Згідно з домовленостями, до неділі війська повинні бути відведені на один кілометр з одного й іншого боку", - повідомив він.
Нагадаємо, що після Петровського відведення військ планують у Станиці Луганській 9 жовтня.
Этой же ночью патруль криворожской полиции под надуманным предлогом остановил автомобиль ДУК ПС, который затем собирались поставить на штрафплощадку (явный заказ вилхуйлов и гальченко). Джип отбили, все ок. Менты и здесь показали свою тупость.
Вопрос к властям и "органам": что делает на свободе эта нечисть (королевская), почему прессуют патриотов, а рыгосепары по-прежнему чувствуют себя весьма уверенно?