3946 відвідувачів онлайн
20 526 149

Під загрозою сховище відпрацьованого ядерного палива ЧАЕС: рейдери захоплюють стратегічне підприємство, - "Українські новини"

Під Києвом триває резонансна рейдерська атака на підприємство, яке будує енергоблоки атомних станцій, а також сховище ядерних відходів для Чорнобильської АЕС.

Як пишуть "Українські новини", про це повідомив заступник директора ПАТ "Південтеплоенергомонтаж" (ЮТЕМ) Руслан Свінціцький.

За його словами, сьогодні група невідомих осіб за підтримки півсотні "тітушок" здійснила захоплення підприємства, в ході якого призначила "нового" главу правління.
"Сьогодні ми дізналися, що стратегічне для України підприємство ЮТЕМ, що побудувало 15 атомних енергоблоків, більше половини українських ТЕС, яке будує сьогодні сховище ядерних відходів на Чорнобильській атомній станції, є боржником якоїсь компанії "СНМ", яка складається з 7 осіб і торгує солодощами. За рішенням Госпсуду Києва, нас примушують віддати невідомий нам борг в 5 млн. грн., описавши наше майно. Ми поки не уявляємо, хто може стояти за всім цим. Це може бути, як банальний бандитський наїзд з метою викрасти майно або фінансові ресурси, так і далекосяжна гра із захоплення або блокування роботи ПАТ, що в підсумку може призвести до зриву великих міжнародних контрактів державного значення", - пояснив Р.Свінціцький.
Він також додав, що за рішенням Оболонського районного суду Києва, на посаду голови правління ЮТЕМ "відновлено, раніше незаконно звільнена" якась Колесникова Олена, яка тепер керує всім холдингом.
"Така людина у нас ніколи не працював ні на якій посаді. Ми з'ясували, що пані Колесникова проживає на окупованій території Луганської області та в Україну за останні півтора року не в'їжджала. Рейдери на даний момент роблять спроби вивести гроші з рахунків компанії. Поки їх зупиняє лише те, що банк тимчасово заблокував рахунки. Але вже через 5 днів загарбники зможуть переправити кошти куди побажають", - наголосив Р. Свінціцький.
У ЮТЕМ сподіваються, що правоохоронні органи дадуть адекватну оцінку спробі силового захоплення стратегічного підприємства. Уже сьогодні вдалося з'ясувати, що частина молодих людей, які захопили адміністративну будівлю ПАТ "Південтеплоенергомонтаж" в Бучі були найняті за 250 грн. в передмісті Києва, зокрема, в м.Фастів.
"Юристи компанії вже подали зустрічні позови для оскарження судових рішень вищезгаданих судів. А також ми готуємо відповідні звернення в прокуратуру, СБУ в Адміністрацію президента, оскільки проблема - державного рівня. Це стосується не тільки будівництва ядерного об'єкту в зоні відчуження, (партнером проекту є американська компанія Holtec - ред.) а й розробки проекту адаптації американського ядерного палива для українських АЕС. Україна планує відмовитися від російського ядерного палива на користь інших постачальників і ЮТЕМ сьогодні розробляє механізм інтеграції нових паливних елементів в існуючі енергоблоки українських АЕС", - пояснив Р. Свінціцький.
За його словами, крім голови правління всього ПАТ, рейдери шляхом юридичних маніпуляцій також змінили директора одного з підрозділів, що входять в холдинг - "ЮТЕМ Інжиніринг". Причини вибору саме даного підприємства поки не відомі.
Довідка. ЮТЕМ - засновано у вересні 1926 року. За роки незалежності України компанія брала участь в спорудженні та введенні в експлуатацію: Запорізької АЕС - 1000 МВт; Рівненській АЕС - 1000 МВт; Березовської ТЕС - 165 МВт; Старобешівської ТЕС -225 МВт. Підприємство бере участь у монтажі енергетичного обладнання за кордоном в Греції (ТЕЦ Керацині, Кардіо, Аміндіон, Агіос Димитрос), Болгарії (ТЕС Маріца-Схід, АЕС Козлодуй), Чехії (АЕС Темелін), Словаччини (АЕС Яславскі Богуніце, Моховці), Угорщини (АЕС Пакш), Монголії, Кубі (АЕС Хурагуа), Німеччини (АЕС Норд, ТЕС Боксберг), Ірані (ТЕС Рамін, Ісфаган, АЕС Бушер), Іраку (ТЕС Басра, Наджіб) і ін. Понад 3100 співробітників компанії в 1986- 1987 роках взяли участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Топ коментарі
+29
Думаю, собака порылась вот тут:

Это касается не только строительства ядерного объекта в зоне отчуждения, (партнером проекта является американская компания Holtec - ред.) но и разработки проекта адаптации американского ядерного топлива для украинских АЭС. Украина планирует отказаться от российского ядерного топлива в пользу других поставщиков и ЮТЭМ сегодня разрабатывает механизм интеграции новых топливных элементов в существующие энергоблоки украинских АЭС" Источник: https://censor.net/n409567

Я частично по работе тоже связан с тем, что выделено жирным шрифтом и могу сказать, что внедрению американского ядерного топлива вместо российского действительно создается значительное противодействие, если не назвать это саботажем. Возможно и захват ЮТЭМ тоже из этой оперы. Тем более что новая "владелица" - жительница славного Лугандона.
показати весь коментар
07.10.2016 21:22 Відповісти
+25
ну и где все эти бравые мусора которым должны подчинятся а потом обжаловать
показати весь коментар
07.10.2016 21:16 Відповісти
+24
от зібрати тих всіх "грейдерів" разом з їхньою "кришою" і розстріляти прямо на Хрещатику...слабо ?
показати весь коментар
07.10.2016 21:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Что за чушь? Так называемая "Шапка Мономаха" - тюбетейка, подаренная московскому князю ханом Узбеком.
Она никакого отношения не имеет ни к какому Мономаху.
показати весь коментар
07.10.2016 22:07 Відповісти
Я просто уже слов не нахожу... В ЭТОЙ СТРАНЕ ЕСТЬ ЗАКОН ИЛИ НЕТ?!?!
показати весь коментар
07.10.2016 21:47 Відповісти
В Украине и России один " закон " -- закон тайга --- кто сильнее , тот и прав ; у кого больше наворованного бабла , тот и прав
показати весь коментар
07.10.2016 22:06 Відповісти
Всё украдено до нас...
Ефим Звягильский,украинский миллиардер с шахты им.Засядько.1995 год.Трибуна ВР
показати весь коментар
07.10.2016 21:47 Відповісти
https://censor.net/video_news/183280/regional_kolesnichenko_zamechen_v_elitnom_badenbadene_nu_chto_vy_u_menya_zdes_net_nedvijim
Под угрозой хранилище отработанного ядерного топлива ЧАЭС: рейдеры захватывают стратегическое предприятие, - "Украинские новости" - Цензор.НЕТ 5418 https://censor.net/user/278033
УКРАИНА!!!! куда ты катишься??? что с тобой??? как помочь тебе выздоровить??https://censor.net/comments/locate/409567/01921393-f45c-7092-8124-d5f81a0c20cf Ответить
Гешефтмахеры пытаются подмять все под себя -и на закуску - продать Украинскую Землю и
свалить в страны "золотого миллиарда ""
Запасные аэродромы в Баден-Бадене - Монако -Лазурном Берегу Франции и Ландоне и Хайфе они уже себе подготовили .Не хватает миллионов шекелей . .

https://censor.net/comments/locate/409567/01921393-f45c-7092-8124-d5f81a0c20cf
https://censor.net/comments/locate/409567/01921393-f45c-7092-8124-d5f81a0c20cf
https://censor.net/comments/locate/409567/01921393-f45c-7092-8124-d5f81a0c20cfhttp://medtour.info/resorts/germany/resorts/baden-baden/ Баден - Баден , «Deutschland.

https://censor.net/comments/locate/409567/01921393-f45c-7092-8124-d5f81a0c20cfhttp://medtour.info/resorts/germany/resorts/baden-baden/ Под угрозой хранилище отработанного ядерного топлива ЧАЭС: рейдеры захватывают стратегическое предприятие, - "Украинские новости" - Цензор.НЕТ 3031Под угрозой хранилище отработанного ядерного топлива ЧАЭС: рейдеры захватывают стратегическое предприятие, - "Украинские новости" - Цензор.НЕТ 9490
показати весь коментар
07.10.2016 21:49 Відповісти
http://www.baden-baden.de/static/film/index.php?lang=ru
/
Под угрозой хранилище отработанного ядерного топлива ЧАЭС: рейдеры захватывают стратегическое предприятие, - "Украинские новости" - Цензор.НЕТ 6507
показати весь коментар
07.10.2016 21:51 Відповісти
позор порошенко !
показати весь коментар
07.10.2016 21:53 Відповісти
жЫвём па-новаму. щаз ********** рассказывает, как у нас все стало харашо.
показати весь коментар
07.10.2016 21:54 Відповісти
Та вистріляти всіх цих рейдерів і оболонський суд на додачу,а потім хай подають до суду
показати весь коментар
07.10.2016 21:54 Відповісти
Реформи та покращення інвестиційного клімату в дії.
показати весь коментар
07.10.2016 21:55 Відповісти
Зам министра юстиции озвучил,за 2015 год совершено 3000 рейдерских атак,из них 2700 успешно,для того два года и тянули,что бы поотбирать все сладенькое,а теперь можно и закон принять,а пока не подписал,еще хапонуть,упыряки однотуровые не нажрутся никак
показати весь коментар
07.10.2016 21:58 Відповісти
Любой крупный вор может купить любой украинский суд . Не видать Украине независимого , справедливого суда , пока в Раде сидят большинство корупционеров и воров
показати весь коментар
07.10.2016 22:02 Відповісти
Не обижайте Петю - он невор , он барыга
показати весь коментар
07.10.2016 22:15 Відповісти
Петю невора выбрал народ . Так что теперь пусть народ не обижаеться на Петю . Очі бачили , що вибирали
показати весь коментар
07.10.2016 22:24 Відповісти
пэтю выбрала рыго-вата
а народ не при делах !
показати весь коментар
07.10.2016 22:35 Відповісти
25 лет пэтю и непэтю выбирает рыго - вата
а народ 25 лет не при делах
так и живёт народ 25 лет
показати весь коментар
07.10.2016 23:00 Відповісти
Как выдвинули так и задвинем .
показати весь коментар
07.10.2016 23:12 Відповісти
Надо бы кое-кого в Оболонском суде за яйца подвесить в назидание...судьи офанарели от безнказанности.
показати весь коментар
07.10.2016 22:05 Відповісти
Дать адрес???
показати весь коментар
07.10.2016 22:27 Відповісти
Люди, что же творится!? какая-то тупорылая мразина за 250грн. готова делать все,что угодно...что за правительство, полиция у нас,что позволяют даже зайти на территорию столь важного предприятия?!Суд?! а не пора ли нам их всех *издить?! и найти заказчиков?!
показати весь коментар
07.10.2016 22:06 Відповісти
заказчики на Банковой !
показати весь коментар
07.10.2016 22:36 Відповісти
Ну да, компания, торгующая сладостями. "рошен"?
показати весь коментар
08.10.2016 07:27 Відповісти
их значит *издить)
показати весь коментар
14.10.2016 10:20 Відповісти
Вот для таких случаев и нужен спецназ, только вот спецназ занимается другими делами.
показати весь коментар
07.10.2016 22:39 Відповісти
ПЕРЕСТРЕЛЯТЬ НАПАДАЮЩИХ !
показати весь коментар
07.10.2016 22:08 Відповісти
В нашей стране чтоли всегда будет так??Может пора начинать мочить эту шваль распоящуюся с РПК????...........
Под угрозой хранилище отработанного ядерного топлива ЧАЭС: рейдеры захватывают стратегическое предприятие, - "Украинские новости" - Цензор.НЕТ 6702
показати весь коментар
07.10.2016 22:09 Відповісти
Судя по масштабу дебелизма этого наезда , то за этим стоит Пашинский . Только такие идиоты вышли из партии Тимошенко . Лозинский чего стоит . Самая подоночная партия . Почему? Ежели Рыгаки воровали , так хоть не боролись за народ . А эти гниды воруют и при этом борются против больших тарифов . И как всегда им кто то мешает .
показати весь коментар
07.10.2016 22:14 Відповісти
тихий прими таблетку-и в люлю баиньки
тебя ещё тут не хватало
показати весь коментар
07.10.2016 22:38 Відповісти
Совпадает
показати весь коментар
07.10.2016 23:09 Відповісти
Ну и где наш Аваков, замочивший Музычка на глазах всей страны ?
Почему спряталсь новаторша МВД Деканоидзе ?
Она так любит пиариться на громких делах и делать большие-пребольшие глаза ?
Пусть поставит рейдеров в тупик своим непонятным произношеним.

Где же они, чего прячутся, почему языки в задницы проглотили ?
показати весь коментар
07.10.2016 22:20 Відповісти
Шо апять???
млять(((
показати весь коментар
07.10.2016 22:26 Відповісти
капец...
показати весь коментар
07.10.2016 22:31 Відповісти
Они сейчас облучатся гамма лучами и мутируют. Будут рейдеры-мутанты. Жесть. Обитель Зла.
показати весь коментар
07.10.2016 22:32 Відповісти
дело хряка живет.. ни хрена в стране не поменялось.
показати весь коментар
07.10.2016 22:33 Відповісти
хватські хлопці...молодці...нєфіг соплі жувати
показати весь коментар
07.10.2016 22:46 Відповісти
Ех!!! Потрібно від західних кордонів України,гнати зі зброєю в руках цю всю "шваль" на хлопців,які зараз в зоні АТО і відстрілювати на ходу,всіх продажних митників,мусорів,депутатів всіх рівнів,суддів,прокурорів...,а хто добіжить до зони АТО,тих хлопці і добють.
Тільки не кажіть,що на їхні місця не має заміни.
показати весь коментар
07.10.2016 22:47 Відповісти
Сабаков- не? Ну, понятно, новая полиция не имеет "презумции"
показати весь коментар
07.10.2016 23:30 Відповісти
Ох-ренеть ! Пожет господин Луценко, Аваков и компани займутся наконец-то титушками !!!!
Пора их уже на фронт отправлять-блиндажи строить !!!! Захват стратегического предприятия- это просто ПИПЕЦ !!!!
показати весь коментар
07.10.2016 23:36 Відповісти
нам потрібна поліцейська місія оон на НЕОКУПОВАНІЙ територіі Украіни!! уявіть.що буде.якщо виконуватимемо мінськ.як на нас давять.
показати весь коментар
08.10.2016 00:37 Відповісти
если организаторы из ДНР_ЛНР - 100 % раша развлекается . Начнется война, перережут нас изнутри страны как свиней.
показати весь коментар
08.10.2016 04:11 Відповісти
Рейдеры,олигархи-собрать в кучу и уничтожить показательно. Всеравно они обворовали простой народ Украины и страну невидя ничего кроме личной наживы.Другого выхода просто нет.Эти реформы будут при их присутствии длиться столетиями.
показати весь коментар
08.10.2016 06:52 Відповісти
и где киндер сюрприз от порошенко гройсман с его пафасным заявлением , что будет давать по рукам рейдерам. Самая брехливая и воровская власть в Украине из всех, что были.
показати весь коментар
08.10.2016 07:18 Відповісти
реайдеры, а слабо вам, скажем, рошен отжать? А?
показати весь коментар
08.10.2016 11:21 Відповісти
В прокуратуру скаржитися без толку.
Там бєспрєдєльщики, яких тільки бабло цікавить.
показати весь коментар
09.10.2016 18:53 Відповісти
А справка від ФСБУ, що вони щирі пацрєоти є?
показати весь коментар
10.10.2016 09:59 Відповісти
Сторінка 2 з 2