8195 відвідувачів онлайн
14 042 64

Екс-депутата Курської облдуми Лі, яка критикувала Путіна, судитимуть за наклеп

У колишнього депутата Курської обласної думи (Росія), головного редактора видання "Народний журналіст" Ольги Лі, обвинуваченої в наклепі, взяли підписку про невиїзд.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона розповіла в коментарі Радио Свобода.

"Слідство закінчене, мою справу про наклеп передано в суд. Я отримала сьогодні на руки постанову і відмовилася брати участь у допитах", - заявила Лі.

Читайте також: Міжнародний Комітет захисту журналістів розглядає справу заарештованого в Москві Сущенка

На початку березня депутат Курської обласної думи Ольга Лі виступила з критикою президента Росії Володимира Путіна і місцевих чиновників. Після цього щодо неї відкрили дві кримінальні справи - про наклеп щодо судді Ленінського районного суду Курська Людмили Шурової і "розпалюванні ненависті або ворожнечі за ознакою приналежності до соціальної групи представників влади". У постанові Слідчого комітету у Курській області вказується, що "внаслідок злочинних дій Лі завдано збитків системі суспільних відносин, що регулюють дії органів державної влади та судової системи РФ, що вилилося в підриві авторитету цих органів влади".

Друга справа була закрита: експертиза не знайшла в словах Лі ознак екстремізму.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Путін, як повія, біжить до американців, а потім - до китайців. Бігає колом - стусани отримує, - терорист Гіркін. ВІДЕО


Ольга Лі цієї осені намагалася переобратися в Курську обласну думу. Її кандидатуру підтримало "Яблуко", проте вибори вона програла.
Топ коментарі
+19
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
08.10.2016 11:00 Відповісти
+13
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
08.10.2016 10:55 Відповісти
+13
Экс-депутата Курской облдумы Ли, критиковавшую Путина, будут судить за клевету - Цензор.НЕТ 7143
показати весь коментар
08.10.2016 11:07 Відповісти

Завантаження...