Екс-депутата Курської облдуми Лі, яка критикувала Путіна, судитимуть за наклеп
У колишнього депутата Курської обласної думи (Росія), головного редактора видання "Народний журналіст" Ольги Лі, обвинуваченої в наклепі, взяли підписку про невиїзд.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона розповіла в коментарі Радио Свобода."Слідство закінчене, мою справу про наклеп передано в суд. Я отримала сьогодні на руки постанову і відмовилася брати участь у допитах", - заявила Лі.
На початку березня депутат Курської обласної думи Ольга Лі виступила з критикою президента Росії Володимира Путіна і місцевих чиновників. Після цього щодо неї відкрили дві кримінальні справи - про наклеп щодо судді Ленінського районного суду Курська Людмили Шурової і "розпалюванні ненависті або ворожнечі за ознакою приналежності до соціальної групи представників влади". У постанові Слідчого комітету у Курській області вказується, що "внаслідок злочинних дій Лі завдано збитків системі суспільних відносин, що регулюють дії органів державної влади та судової системи РФ, що вилилося в підриві авторитету цих органів влади".
Друга справа була закрита: експертиза не знайшла в словах Лі ознак екстремізму.
Ольга Лі цієї осені намагалася переобратися в Курську обласну думу. Її кандидатуру підтримало "Яблуко", проте вибори вона програла.
Топ коментарі
+19 MsSem22 .
показати весь коментар
08.10.2016 11:00 Відповісти Посилання +13 MsSem22 .
показати весь коментар
08.10.2016 10:55 Відповісти Посилання +13 Дядя Жора
показати весь коментар
08.10.2016 11:07 Відповісти Посилання