8925 відвідувачів онлайн
24 454 219

Критикувати Путіна стало "нормою хороших манер" на Заході, - Лавров

У західних країнах стало нормою критикувати президента РФ Володимира Путіна.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости, про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв'ю "Першому каналу".

"Я не можу пригадати жодного разу, коли президент Росії Путін хоч якось нешанобливо відгукувався про будь-якого зі своїх колег, що б цей колега щодо Російської Федерації не робив і не казав. Щодо Путіна в деяких західних столицях стало "нормою хороших манер" відгукуватися епітетами за принципом "хто кого переплюне", - сказав він.

Також читайте: В основі політики США щодо Росії лежить агресивна русофобія, - Лавров
Топ коментарі
+55
Бреше кінь. Краще за всіх це зробили харьківскі ультрас.
показати весь коментар
09.10.2016 15:41 Відповісти
+33
Критиковать Путина стало "нормой хороших манер" на Западе, - Лавров - Цензор.НЕТ 620
показати весь коментар
09.10.2016 15:42 Відповісти
+30
Критиковать Путина стало "нормой хороших манер" на Западе, - Лавров - Цензор.НЕТ 9561
показати весь коментар
09.10.2016 15:45 Відповісти

Завантаження...