Критикувати Путіна стало "нормою хороших манер" на Заході, - Лавров
У західних країнах стало нормою критикувати президента РФ Володимира Путіна.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости, про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв'ю "Першому каналу"."Я не можу пригадати жодного разу, коли президент Росії Путін хоч якось нешанобливо відгукувався про будь-якого зі своїх колег, що б цей колега щодо Російської Федерації не робив і не казав. Щодо Путіна в деяких західних столицях стало "нормою хороших манер" відгукуватися епітетами за принципом "хто кого переплюне", - сказав він.
Топ коментарі
+55 vitaliymkua
показати весь коментар
09.10.2016 15:41 Відповісти Посилання +33 Red_Sky_On
показати весь коментар
09.10.2016 15:42 Відповісти Посилання +30 apass
показати весь коментар
09.10.2016 15:45 Відповісти Посилання