6834 відвідувача онлайн
1 572 21

Румунія і Європа зацікавлені в надійному проєвропейському партнері - Україні, - Міністр національної оборони Румунії

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов зустрівся з Міністром національної оборони Румунії Міхнеа Мотоком.

Під час зустрічі сторони обговорили питання активізації українсько-румунського співробітництва в сфері безпеки і оборони та співпраці в сфері кібербезпеки і кіберзахисту, окрему увагу приділивши питанням протидії гібридній, зокрема, інформаційній війні, повідомили Цензор.НЕТ в прес-службі РНБО.

турчинов

турчинов


За словами Турчинова, співпраця між оборонпромами повинна посилюватися, "що сприятиме зміцненню обороноздатності як України, так і Румунії".

"Переконаний у необхідності підписати міжурядову угоду про військово-технічну співпрацю", - сказав Секретар РНБО України, додавши, що це буде черговим кроком, який сприятиме інтенсифікації співпраці між Україною та Румунією.

Також читайте: Україна і Румунія домовляться про військово-технічну співпрацю, - Полторак. ВIДЕО

"Впевнений, наше співробітництво сприятиме зміцненню не лише обороноздатності наших країн, а й загалом - європейської безпеки", - наголосив О.Турчинов.

Своєю чергою, Міністр національної оборони Румунії М.Моток наголосив, що Румунія розуміє важливість і перспективність співробітництва з Україною: "Ми готові і надалі поглиблювати і розширювати його".

За його словами, румунська сторона "бачить багатообіцяючі можливості для нашої співпраці, зокрема в сфері ракетобудування та кібербезпеки".

турчинов

турчинов
Окрім того, М.Моток відмітив "серйозний прогрес у реформуванні сектору безпеки і оборони України". У цьому контексті він наголосив, що Україна може розраховувати на практичну і політичну підтримку усіх своїх зусиль у цій сфері. "Воєнні виклики, з якими зіткнулась Україна, - виклики і для всієї європейської безпеки, вони є викликом і для нас, і для всіх держав - сусідів України", - наголосив він.

Підсумовуючи, М.Моток наголосив, що Румунія і Європа зацікавлені в надійному сильному демократичному проєвропейському партнері - Україні, і все робитиме для того, щоб підтримати нашу країну на цьому шляху.
Топ коментарі
+7
Точно так же как румыны и молдоване заинтересованы в стабильном,прогнозируемом,богатом и без территориальных проблем соседе! Все у нас будет хорошо!
показати весь коментар
11.10.2016 17:10 Відповісти
+6
Спасибо Румыния!А Украина крайне заинтересована в воссоединении единой румынской нации (румын и молдаван) в едином государстве.Включая,само собой,ныне оккупированную российско-фашистскими войсками т.н. "ПМР".
показати весь коментар
11.10.2016 17:03 Відповісти
+4
И тишина... Не слыхать богатеньких руССких буратин...
показати весь коментар
11.10.2016 18:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а шо там с экономической зоной, которую ющ отдал румынам, с нею фсе?!
показати весь коментар
11.10.2016 16:59 Відповісти
Давай,собирайся,иди освобождай! Потом надо испортить отношения с Польшей,Беларусь и в конце объявить войну США! Это твой план,кацап?
показати весь коментар
11.10.2016 17:05 Відповісти
ну и шо ты написал минстецевый)) толкового))) кроме слова "кацап"?!
к которому, заметь, я не имею ни какого отношения
показати весь коментар
11.10.2016 17:51 Відповісти
Ну,уж,извини.Я подумал,если не пользуется мозгами - значит кацап! Разве не логично?
показати весь коментар
11.10.2016 18:06 Відповісти
Спасибо Румыния!А Украина крайне заинтересована в воссоединении единой румынской нации (румын и молдаван) в едином государстве.Включая,само собой,ныне оккупированную российско-фашистскими войсками т.н. "ПМР".
показати весь коментар
11.10.2016 17:03 Відповісти
Точно так же как румыны и молдоване заинтересованы в стабильном,прогнозируемом,богатом и без территориальных проблем соседе! Все у нас будет хорошо!
показати весь коментар
11.10.2016 17:10 Відповісти
Багатьом з нас цікаво ЩО думають адекватні молдовани про майбутнє "трансністрії". Українцям ті "ватники" не потрібні, для молдован більшість із них взагалі "чужаки". Куди їх подіти - депортувати до рашки? Чи видати паспорти "негромадян Молдови"?
показати весь коментар
12.10.2016 09:30 Відповісти
Конченые уедут сами,адекватные останутся,-никаких проблем!
показати весь коментар
12.10.2016 09:39 Відповісти
Румыния присоединилась к НАТО в ходе так называемого «пятого расширения» этого блока в марте 2004 года на саммите альянса в Стамбуле. Вместе с ней в Североатлантический альянс вошли три государства Балтии, а также Болгария, Словакия и Словения.
Украине надо вступать в НАТО. чтобы гэбьё не лезло.
показати весь коментар
11.10.2016 17:12 Відповісти
да нема их за шо благодарить...там те же тараканы шо и у мошан...мриють о великой румынии.
показати весь коментар
11.10.2016 17:14 Відповісти
вы часом не мгимо закончили?
показати весь коментар
11.10.2016 17:23 Відповісти
Тебе же сказали - NAH !
показати весь коментар
11.10.2016 17:33 Відповісти
Румыния и Европа заинтересованы в надежном проевропейском партнере - Украине, - Министр национальной обороны Румынии - Цензор.НЕТ 5444
показати весь коментар
11.10.2016 17:54 Відповісти
И тишина... Не слыхать богатеньких руССких буратин...
показати весь коментар
11.10.2016 18:09 Відповісти
Румини зацікавлені у нашому кругляку, під який на їхній території австріяки збудували завод. А в себе румуни за зрубане дерево термін дають. Вони свої ліси бережуть, хоча теж не багаті.
показати весь коментар
11.10.2016 18:44 Відповісти
Не тебе свинье решить,кто есть кто,и кто кому что разрешает! Тебе,свинья,нужно сидеть молча и ждать когда тебя пустят под нож,-будет ли это на Новый Год,или в Сирии,или еще где нибудь!
показати весь коментар
11.10.2016 21:31 Відповісти