9906 відвідувачів онлайн
10 925 48

Сьомої хвилі мобілізації в Україні не буде - Міноборони

Сьомої хвилі мобілізації в Україні не буде.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це нагадують у Міністерстві оборони України.
"Рішення немає, і немає такої необхідності", - сказав перший заступник міністра оборони України Іван Руснак після урочистостей у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна в середу.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко: "Я не планую поки оголошувати сьому хвилю мобілізації"

Він нагадав, що з початку року в Україні залучити на військову службу за контрактом вдалося понад 50 тис. осіб. "Це дало нам можливість укомплектувати всі військові частини, які проходять відповідний рівень підготовки на полігонах і далі за планом Генерального штабу ЗС України здійснюється ротація в зоні АТО", - зазначив І. Руснак.
Як повідомлялося, 26 вересня Президент України Петро Порошенко повідомив про підписання указу про демобілізацію військовослужбовців 6-ї хвилі. Це остання хвиля звільнених у запас громадян, які були мобілізовані на військову службу в 2014-2015 роках під час особливого періоду. Ці громадяни будуть демобілізовані протягом жовтня 2016 року.

Також дивіться: Генштаб ЗСУ не планує проводити 7-му чергу мобілізації, - генерал-майор Талалай. ВIДЕО
Топ коментарі
+10
Хорошая новость?

Для не осведомлённых - да. Те, кто знают уровень не укомплектованности личным составом в частях, скажут, что нет.
показати весь коментар
12.10.2016 18:12 Відповісти
+7
порохоботы - отборные дебилы..
показати весь коментар
12.10.2016 18:19 Відповісти
+7
Никаких проблем. Я уже отслужил свой 1 год и 1.5 месяца в АТО. А Вы как же?
показати весь коментар
12.10.2016 18:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хорошая новость?

Для не осведомлённых - да. Те, кто знают уровень не укомплектованности личным составом в частях, скажут, что нет.
показати весь коментар
12.10.2016 18:12 Відповісти
Так в чем проблема, там в ВСУ полно вакансий - покажите пример.
показати весь коментар
12.10.2016 18:19 Відповісти
Никаких проблем. Я уже отслужил свой 1 год и 1.5 месяца в АТО. А Вы как же?
показати весь коментар
12.10.2016 18:22 Відповісти
УБД за службу под Киевом не дают.
Тут сомневающиеся уже спрашивали меня "о доказательствах" и я публиковал фото. Делать повторно это не буду. Новость не обо мне.
показати весь коментар
12.10.2016 18:40 Відповісти
Да ни как. Вызвали просто в военкомат в летом прошлого года, у меня военная кафедра была и я младший лейтенант. Младший офицерский состав не требовался вроде, просто анкету заполнил и не более, больше не тревожили и надеюсь не потревожат. Я за мир.
показати весь коментар
12.10.2016 18:38 Відповісти
мир без кацапов это лучше...
показати весь коментар
12.10.2016 19:03 Відповісти
В тилових частинахзакомплектовано на 100%, а на передових позиціях і 50% не нарахуєте.
показати весь коментар
12.10.2016 21:33 Відповісти
Некомплект на фронте 40-60%, что они бредят?
показати весь коментар
12.10.2016 20:10 Відповісти
Они не бредят, планы шоколаднейшего величества реализуют.
показати весь коментар
12.10.2016 20:20 Відповісти
То буде, то не буде... Я не встигаю слідкувати за зміною прогнозів. Жаль, нема тієї фотки у мене.
показати весь коментар
12.10.2016 18:13 Відповісти
порохоботы - отборные дебилы..
показати весь коментар
12.10.2016 18:19 Відповісти
Седьмой волны мобилизации в Украине не будет - Минобороны - Цензор.НЕТ 496
показати весь коментар
12.10.2016 18:16 Відповісти
От тільки більшість контрабасів прийшли в ЗСУ за зарплатою і поки не відправляють в АТО будуть по казармах шаритись,а коли дійде до діла,порозривають контракти.
показати весь коментар
12.10.2016 18:16 Відповісти
Ясно, все на выборы в ордыло.
показати весь коментар
12.10.2016 18:21 Відповісти
Седьмой волны мобилизации в Украине не будет - Минобороны - Цензор.НЕТ 9426
показати весь коментар
12.10.2016 18:21 Відповісти
Глупо. Мобилизацию проводить нужно, даже если и не для боевых подразделений, то хотя бы для обучения месяцев на шесть. С таким дебильным соседом у нас вся страна должна иметь нормальную военную подготовку!!! И побольше тренировочных лагерей и полигонов. Не говоря уже про подготовку арт-состава. Уроки 2014 года были не слишком хорошие, не было нормально подготовленных расчётов. А на голом энтузиазме с автоматами в руках далеко не продвинешься.
показати весь коментар
12.10.2016 18:23 Відповісти
та с бессрочными контрактами иди служи сам. Куча дембелей с первых волн пошла бы по 7 волне на год, точно знаю. А за это время и контрактников бы не спеша набрали и отпустили бы заложников закона 4689. И сняли бы напругу в войсках. Но петрлексеевич за свою жопу больше думает а не за солдат. Ему насрать на то, что все эксперты в один голос говорят про необходимость 7 волны, которая разрулит многие проблемы в войсках.
показати весь коментар
12.10.2016 19:43 Відповісти
Для цього потрібні чималі гроші.
показати весь коментар
12.10.2016 18:55 Відповісти
тут с тобой согласен. У Пети деньги всегда на первом месте.
показати весь коментар
12.10.2016 19:52 Відповісти
Как так не слишком хорошие уроки 2014? Половину рашки кто в домбассе закопал? А как же самая грозная армия в Европе?
показати весь коментар
13.10.2016 10:00 Відповісти
Седьмой волны мобилизации в Украине не будет - Минобороны - Цензор.НЕТ 3505
показати весь коментар
12.10.2016 18:36 Відповісти
Сейчас начнут выдергивать резервистов.
показати весь коментар
12.10.2016 18:41 Відповісти
Ну, для цього необхідно оголосити мобілізацію.
показати весь коментар
12.10.2016 20:19 Відповісти
Никогда не говори -
н и к о г д а !
Седьмой волны мобилизации в Украине не будет - Минобороны - Цензор.НЕТ 7094
показати весь коментар
12.10.2016 18:45 Відповісти
Ну, не знаю, похоже на фотошоп (стремный флажок на шапке у мальца слева, балаклава на девочке, да и на пацаненке по центру и т.д).
Ну, или ополченец в "горке" решил сделать фотку с детьми в балаклавах - чтоб сказали, вот смотрите, укрофашисты из детей делают злобных фашизомби с младых ногтей.
показати весь коментар
12.10.2016 19:58 Відповісти
Это надо понимать,как,сдаемсю?
Жаль,что так,с нами поступают,жаль,что не слышат людей
показати весь коментар
12.10.2016 19:09 Відповісти
Зато ,сколько еще планируют созывов ВР
И ,что там безвиз ,буксует,харант ведь обещал,сдержать слово
показати весь коментар
12.10.2016 19:10 Відповісти
Не буде ніяких вже хвиль мобілізації. Кодла по 5-6 хвилі зрозуміла що навіть найтупіші догнали що на халяву підставлятись за їх бабло вже не буде в примусовому порядку.Тепер ,після того як опустили весь народ нижче плінтуса бідності ,появилась тема "контрактники" типу за 250$ в місяць . Для розкрадання коштів з бюджету міноборони це класно але в разі серйозної заварухи контрики плюнуть на них як колись 2,5 роки тому даїшники сказали що вони не наймались воювати,а типу тільки бабло з лошариків стиригти! І мали рацію - якщо воювати то всім і юридично обґрунтувати військову агресію,а не так "ми тут трошки маємо агресію росії і ви підставляйтесь ,бо перемиря і так треба" ,а ми тим часом бабла єкскаватором нагребем у офшори!
За яку мать вашу мій сусід загинув у даунбасії? За Україну ? Але чию!!? Кому вона належить? Як гроші ******* то курва влада ,а як дохнути за державу то ті самі обідрані владою громадяни!
показати весь коментар
12.10.2016 19:39 Відповісти
Він боїться об"являти нову хвилю мобілізації, том у що ніхто тне піде. Хлопці вже по 14 місяців
з під Маріуполя не можуть помінятись, а хіба тільки там?
показати весь коментар
12.10.2016 21:24 Відповісти
А тем временем ватники пишут в своих страницах - "я заметил что на моей стене лазиют укропы и пишут всякий гадости прежде чем нагрубить мне задумайтесь кто вы а кто я за все время которое я воевал я не убил не одного ребенка и сторика вы жи пришли в мой дом и стали убивать моих детей и матерей я патриот своего народа и я готов сложить головы за свой народ а ты за что шол сюда за свою преступную власть которая устраевает геноцид своему народу так что задумайся кто ты и зачем принес горе в наш дом"