9244 відвідувача онлайн

Російські та сирійські літаки 13 жовтня завдали бомбових ударів по Алеппо

Російські та сирійські літаки 13 жовтня завдали нових повітряних ударів по сирійському місту Алеппо.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Радіо Свобода.
Це сталося за кілька днів до переговорів, спрямованих на припинення вогню в Сирії.
За повідомленням спостерігачів за правами людини в Сирії понад 20 повітряних ударів було завдано по східній частині міста, внаслідок чого загинули семеро цивільних. У повідомленні спостерігачів також говориться, що ще чотири людини загинули від артилерійського обстрілу.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "З Донбасу в РФ виїхали понад 600 бойовиків для подальшої участі в боях у Сирії", - Держприкордонслужба

Минулого тижня Росія заблокувала прийняття в Раді безпеки ООН резолюції, яка передбачала припинення повітряних ударів і польотів військової авіації над сирійським містом Алеппо. У Москві пояснили, що Росія ветувала проект резолюції щодо Сирії, тому що проект є "політизованим і має односторонній характер".
Сотні мирних жителів загинули внаслідок російських і сирійських урядових повітряних ударів по утримуваних повстанцями районах Алеппо. Бойові дії в Алеппо поновилися 19 вересня після зриву перемир'я, яке було погоджено США і Росією.

Також читайте: Російська авіація скинула на Алеппо протибункерні снаряди й авіабомби: вбито 25 осіб, серед них діти
Топ коментарі
+25
Что тут учить, ватный ****** кальция ?
Российские и сирийские самолеты 13 октября нанесли бомбовые удары по Алеппо - Цензор.НЕТ 872
показати весь коментар
13.10.2016 22:51 Відповісти
+23
Скажу самую циничную вещь, но это правда. Варварские бомбардировки пуйлом Алеппо помогают Украине.
Именно сейчас началось реальное ужесточение позиции запада к пуйлу, в результате этих бомбёжек.
Западный обыватель теперь каждый день видит окровавленные трупы детей, достающих из под завалов домов в Алеппо. Это действует на западного обывателя и общественное мнение начинает давить на западных лидеров в сторону ужесточения отношения к пуйлу.
А мы уже давно исчезли из поля зрения западного обывателя и западных СМИ. Благодаря в первую очередь Порошенко, Минстецю, итд... На западе сейчас Украина упоминается лишь в свете коррупционных скандалов, офшоров, итд...
А Минстець вообще борется исключительно с патриотами и украинской оппозицией. Не влияя на общественное мнение запада, развенчивая пуйла репортажами про бои, про пострадавших украинцев от рук рашистов, итд... Бесполезная и паразитирующая структура.
показати весь коментар
13.10.2016 22:47 Відповісти
+22
С точки зрения стратегии, все эти действия в Сирии ровным счётом не приносят лилипуту НИЧЕГО. Он просто глубже себя закапывает. Рано или поздно режим Асада рухнет, это лишь вопрос времени. И пойдёт в Европу через Сирию и Турцию на Балканы совместный газопровод Саудовской Аравии, Катара, Эмиратов и даже Азербайджана, с чего демократическое правительство Сирии будет принимать в казну огромное бабло. Вот чего боится карликовое ботоксное существо.
показати весь коментар
13.10.2016 22:46 Відповісти

Завантаження...