Російські та сирійські літаки 13 жовтня завдали бомбових ударів по Алеппо
Російські та сирійські літаки 13 жовтня завдали нових повітряних ударів по сирійському місту Алеппо.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Радіо Свобода.
Це сталося за кілька днів до переговорів, спрямованих на припинення вогню в Сирії.
За повідомленням спостерігачів за правами людини в Сирії понад 20 повітряних ударів було завдано по східній частині міста, внаслідок чого загинули семеро цивільних. У повідомленні спостерігачів також говориться, що ще чотири людини загинули від артилерійського обстрілу.
Минулого тижня Росія заблокувала прийняття в Раді безпеки ООН резолюції, яка передбачала припинення повітряних ударів і польотів військової авіації над сирійським містом Алеппо. У Москві пояснили, що Росія ветувала проект резолюції щодо Сирії, тому що проект є "політизованим і має односторонній характер".
Сотні мирних жителів загинули внаслідок російських і сирійських урядових повітряних ударів по утримуваних повстанцями районах Алеппо. Бойові дії в Алеппо поновилися 19 вересня після зриву перемир'я, яке було погоджено США і Росією.
Именно сейчас началось реальное ужесточение позиции запада к пуйлу, в результате этих бомбёжек.
Западный обыватель теперь каждый день видит окровавленные трупы детей, достающих из под завалов домов в Алеппо. Это действует на западного обывателя и общественное мнение начинает давить на западных лидеров в сторону ужесточения отношения к пуйлу.
А мы уже давно исчезли из поля зрения западного обывателя и западных СМИ. Благодаря в первую очередь Порошенко, Минстецю, итд... На западе сейчас Украина упоминается лишь в свете коррупционных скандалов, офшоров, итд...
А Минстець вообще борется исключительно с патриотами и украинской оппозицией. Не влияя на общественное мнение запада, развенчивая пуйла репортажами про бои, про пострадавших украинцев от рук рашистов, итд... Бесполезная и паразитирующая структура.