7544 відвідувача онлайн

Нестача патрульних поліцейських у Києві становить 15%, - Бушуєв

Про це в ефірі Еспрессо.TV сказав заступник глави Національної поліції України Костянтин Бушуєв, передає Цензор.НЕТ.
"Ми маємо умовний дефіцит патрульних у 15%, якщо говорити про Київ. Однак керівництво патрульної поліції вдало оперує особовим складом і за необхідності залучає додаткові сили", - сказав Бушуєв.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Поліцейський, який збив на смерть чоловіка на Миколаївщині, був п'яним, - заступник голови Нацполіціі Бушуєв. ФОТОрепортаж

За його словами, причиною такого дефіциту стало те, що Київ був базою для формування патрульної поліції в Україні. Патрульна поліція Києва запрацювала в липні минулого року і була першим таким підрозділом у країні.
"Досвіду в київських патрульних було більше і тому при формуванні територіальних підрозділів у 32 містах країни залучався особовий склад патрулів із Києва. Тому утворився такий собі частковий некомплект", - пояснив Бушуєв.
Топ коментарі
+7
Каждый второй должен стать ментом .
И посадить каждого первого !
показати весь коментар
13.10.2016 22:52 Відповісти
+7
Пора поднимать зарплату. Скажем тысяч до тридцати и тогда в стране не останется ни врачей, ни учителей, ни инженеров, все пойдут служить в полицию, вот тогда у нас преступность исчезнет полностью, ведь в стране, где живут одни полицейские преступности быть не может.
показати весь коментар
13.10.2016 22:54 Відповісти
+4
У МВФ.
показати весь коментар
13.10.2016 23:10 Відповісти

Завантаження...