Нестача патрульних поліцейських у Києві становить 15%, - Бушуєв
Про це в ефірі Еспрессо.TV сказав заступник глави Національної поліції України Костянтин Бушуєв, передає Цензор.НЕТ.
"Ми маємо умовний дефіцит патрульних у 15%, якщо говорити про Київ. Однак керівництво патрульної поліції вдало оперує особовим складом і за необхідності залучає додаткові сили", - сказав Бушуєв.
За його словами, причиною такого дефіциту стало те, що Київ був базою для формування патрульної поліції в Україні. Патрульна поліція Києва запрацювала в липні минулого року і була першим таким підрозділом у країні.
"Досвіду в київських патрульних було більше і тому при формуванні територіальних підрозділів у 32 містах країни залучався особовий склад патрулів із Києва. Тому утворився такий собі частковий некомплект", - пояснив Бушуєв.
И посадить каждого первого !