5760 відвідувачів онлайн

"Вишеградська четвірка" виступає проти будівництва "Північного потоку-2", - Дуда

Про це в суботу в польському Жешуві під час прес-конференції за результатами зустрічі президентів "Вишеградської четвірки" заявив глава польської держави Анджей Дуда, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Читайте також: Терміни будівництва "Турецького потоку" синхронізовані з закінченням контракту на транзит газу українською територією, - Міненерго РФ

"Позиція наших країн є однозначною: всі президенти підтримують позицію про відсутність економічного обґрунтування для цієї інвестиції ("Північний потік-2 "- ред.). Проте є переконання, що ця інвестиція має політичний характер, і її реалізація, найперше, зашкодить процесу створення ефективного Енергетичного союзу в Європі", - підкреслив Дуда.

Також читайте: Тіло президента Польщі Качиньського, який загинув під Смоленськом, ексгумують, - Ярослав Качиньський


Як зазначив польський лідер, "Північний потік-2" не сприятиме конкуренції для постачання газу в Європу, а надаватиме значну перевагу одній стороні - "постачальнику зі Сходу, яким є "Газпром", тобто Росія".
Топ коментарі
+9
Спасибо за поддержку друзья.
Путин и Гитлер - гремучая смесь. Не дайте им окружить вас.
показати весь коментар
15.10.2016 19:54 Відповісти
+9
"Вышеградская четверка" выступает против строительства "Северного потока-2", - Дуда - Цензор.НЕТ 897
показати весь коментар
15.10.2016 19:59 Відповісти
+5
А Словакия то чего взъерепенилась??? Они же сами много газа добывают. Даже Украине его продают теперь вместо рашки.
показати весь коментар
15.10.2016 20:07 Відповісти

Завантаження...