"Вишеградська четвірка" виступає проти будівництва "Північного потоку-2", - Дуда
Про це в суботу в польському Жешуві під час прес-конференції за результатами зустрічі президентів "Вишеградської четвірки" заявив глава польської держави Анджей Дуда, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Позиція наших країн є однозначною: всі президенти підтримують позицію про відсутність економічного обґрунтування для цієї інвестиції ("Північний потік-2 "- ред.). Проте є переконання, що ця інвестиція має політичний характер, і її реалізація, найперше, зашкодить процесу створення ефективного Енергетичного союзу в Європі", - підкреслив Дуда.
Як зазначив польський лідер, "Північний потік-2" не сприятиме конкуренції для постачання газу в Європу, а надаватиме значну перевагу одній стороні - "постачальнику зі Сходу, яким є "Газпром", тобто Росія".
"Позиція наших країн є однозначною: всі президенти підтримують позицію про відсутність економічного обґрунтування для цієї інвестиції ("Північний потік-2 "- ред.). Проте є переконання, що ця інвестиція має політичний характер, і її реалізація, найперше, зашкодить процесу створення ефективного Енергетичного союзу в Європі", - підкреслив Дуда.
Як зазначив польський лідер, "Північний потік-2" не сприятиме конкуренції для постачання газу в Європу, а надаватиме значну перевагу одній стороні - "постачальнику зі Сходу, яким є "Газпром", тобто Росія".
Путин и Гитлер - гремучая смесь. Не дайте им окружить вас.