9263 відвідувача онлайн

Жертвами російських авіаударів у Сирії стали 3600 мирних жителів, - британський експерт

Унаслідок російських бомбардувань у Сирії загинули близько 3600 мирних жителів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Радіо Свобода заявив Кріс Вудс, глава дослідницької групи Airwars (Лондон), яка збирає та аналізує дані про загибель мирних жителів у Сирії.
"Коли ми дивимося на дані Airwars про загиблих мирних жителів у Сирії, ми бачимо, що в результаті дій очолюваної США коаліції за останні 26 місяців, з вересня 2014 року, загинули близько 900 осіб. Жертвами російських авіаударів тільки за перший рік участі Росії у війні (з 30 вересня 2015 року. - Ред.) стали 3600 мирних жителів. Масштаб жертв серед мирного населення в результаті дій Росії значно більше, ніж унаслідок ударів коаліції, навіть якщо ми візьмемо до уваги той факт, що інтенсивність російських бомбардувань набагато вища" , - розповів він.

"Ми припускаємо, що для цього є три причини. Перша, як вже було сказано, інтенсивність ударів. Росія завдає набагато більше авіаударів в Сирії, ніж США, тому логічно припустити, що вони призводять до більшої кількості жертв серед мирного населення. Найбільш значним, на наш погляд, однак, є інша відмінність: це види озброєнь, які Росія переважно використовує в Сирії. Росія досі перебуває лише на початковій стадії впровадження так званих розумних бомб. Це бомби з лазерним наведенням на ціль і наведенням по GPS. Коаліція , навпаки, застосовує в Сирії майже виключно саме такі бомби. Перевага таких бомб у тому, що вони порівняно добре справляються з тим, щоб потрапити в потрібну вам ціль. Завдяки цьому вам потрібно менше бомб і менше вибухівки для досягнення ефекту, однакового з "дурними бомбами ". У разі застосування таких бомб гине і менше мирних жителів", - зазначив експерт.
"Наскільки ми розуміємо, понад 90% або навіть більше російських бомб - це досі некеровані бомби й снаряди. Російські пілоти, здається, хороші в тому, що стосується доставки бомб до цілей. Але в реальності для того, щоб уразити ціль, їм потрібно більше цих бомб. Ми не раз бачили, як Росія бомбардує військові цілі, але цивільні втрати - так званий супутній збиток - виявляються дуже значними. Ми думаємо, це найважливіша причина такої великої кількості жертв серед мирного населення в результаті російських бомбардувань", - заявив Вудс.

"Під час війни в Сирії були періоди, коли ціллю Росії ставали об'єкти цивільної інфраструктури та житлові райони. У певні моменти це призводило до дуже значної кількості жертв серед мирного населення. Звичайно, це викликає дуже сильне розчарування міжнародної спільноти, особливо в тому, що стосується нинішніх бомбардувань Алеппо. Навмисні удари по цивільних об'єктах і густонаселених житлових кварталах - це тактика, яка кардинально відрізняється від тактики, використовуваної міжнародною коаліцією, і призводить до значного зростання жертв серед цивільних осіб", - підкреслив він.
"На ранніх стадіях війни Росія показала себе дуже добре, випускаючи щоденні звіти про те, де вона завдавала своїх ударів. На жаль, зараз ці звіти стали набагато менш регулярними і все йде до того, що Росія лише приблизно один раз на місяць повідомляє, що вона завдавала ударів у тій чи іншій сирійської провінції", - додав експерт.
Нагадаємо, в комюніке Ради ЄС сказано, що авіаудари російської і сирійської авіації по Алеппо можуть бути розцінені як військові злочини.
Топ коментарі
+4
Фосфорные и бункерные бомбы, используемые Россией, вообще не подходят для бомбардировки военных объектов. Британский эксперт очень наивен, не понимает, что тактика России как раз и заключается в уничтожении мирного населения и городов для запугивания населения, как это было в Чечне. Достаточно посмотреть фото Грозного после войны.
показати весь коментар
18.10.2016 10:57 Відповісти
+2
паРаша бомбит жилые кварталы....основные жертвы ее бомбардировок женщины..дети и старики...и именно это является военным преступлением......
показати весь коментар
18.10.2016 10:58 Відповісти
+1
Путин... ну вы вкурсе
показати весь коментар
18.10.2016 10:38 Відповісти

Завантаження...