4883 відвідувача онлайн
1 907 26

Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Швеції Льовеном

Перебуваючи з офіційним візитом у Норвегії, Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Льовеном.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.
У повідомленні зазначається: "Співрозмовники скоординували позиції щодо пріоритетних питань взаємодії України-ЄС напередодні засідання Європейської ради 20-21 жовтня в Брюсселі.
Вони обговорили питання прискорення надання українцям безвізового режиму і завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію.
Глава держави поінформував прем'єра Швеції про ситуацію на Донбасі й закликав Швецію та інші країни ЄС услід за Норвегією офіційно визнати факт російської агресії.
Петро Порошенко і Стефан Льовен підтвердили важливість єдності Європейського Союзу в питанні збереження санкцій щодо Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко провів переговори з Президентом Стортингу Норвегії і членами Постійного Комітету у закордонних справах та з питань оборони. ФОТО
Топ коментарі
+6
Швеция ,Норвегия , о чём оно с ними разговаривает ,там нет порошенков ,там ,такие ,как оно ,сидят в тюрьмах а не президентских креслах !!!!
показати весь коментар
18.10.2016 21:12 Відповісти
+5
Звонил из номера гостинницы? И тут денег по привычке зажопил. Завтра с утра свалит к бундесам, а платить за международный звонок будет лох-портье
показати весь коментар
18.10.2016 21:21 Відповісти
+3
Да я тоже сегодня потратился, в Ребедайловку звонил.
показати весь коментар
18.10.2016 21:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Швеция ,Норвегия , о чём оно с ними разговаривает ,там нет порошенков ,там ,такие ,как оно ,сидят в тюрьмах а не президентских креслах !!!!
показати весь коментар
18.10.2016 21:12 Відповісти
Просто следующий визит Порошенко после Норвегии планируется в Швецию, вот и позвонил петя в швецию, что бы его встретили там подобающе.
Вчера Климкин обсудил уже со шведским министром иностранных дел Швеции этот планируемый визит Порошенко.
показати весь коментар
18.10.2016 21:14 Відповісти
Я думаю, чё Петя летает по всему миру, наверное ищет потеплее местечко, если вдруг народ взбунтуется и организует майдан, в какую страну если что сбежать.
показати весь коментар
18.10.2016 21:16 Відповісти
класс
показати весь коментар
18.10.2016 21:20 Відповісти
Зря, сейчас забанят.
показати весь коментар
18.10.2016 21:21 Відповісти
Ох вас і плющить після випуску двохсотої моделі мотороли. Уявляю що з вами буде коли Гіві скоро невдало пукне на унітазі.
показати весь коментар
19.10.2016 08:42 Відповісти
Звонил из номера гостинницы? И тут денег по привычке зажопил. Завтра с утра свалит к бундесам, а платить за международный звонок будет лох-портье
показати весь коментар
18.10.2016 21:21 Відповісти
показати весь коментар
18.10.2016 21:30 Відповісти
Чё вы зубоскалите, так и нада. Ну сэкономил малёха на роуминге
показати весь коментар
19.10.2016 00:36 Відповісти
Да я тоже сегодня потратился, в Ребедайловку звонил.
показати весь коментар
18.10.2016 21:28 Відповісти
а шо только по телефону))), а лично не захотел видеть петручио Шведский премьер?!
показати весь коментар
18.10.2016 21:29 Відповісти
Дебильные комменты касабов
показати весь коментар
18.10.2016 21:30 Відповісти
Срочная новость из Мацквы.
все данные о воевавших на Дамбассе россиянах сегодня слиты украинскому СБУ.
Нас попросту слили,сказал полковник ФСБ Игорь Машков.
показати весь коментар
18.10.2016 21:37 Відповісти
Нічого завтра буде відповідь від СБУ,що ми були з закритими очима і так,як Україна виконує "мінські договорнякі",ну і в такому ж дусі.
показати весь коментар
18.10.2016 21:57 Відповісти
Президент, как якорь в пустыне, не дает забывать сытой Европе о проблемах Родины.
показати весь коментар
18.10.2016 21:43 Відповісти
ну ребята, тут у вас меньше инфо о встрече Порошенко с всеми уровнями политиков и королём Норвегии, чем у нас в Норге в новостях, ну и опускание кремлёвского ***** не забыли, показали как раз и тот момент, как ***** перепугался, как электричество пропало
показати весь коментар
18.10.2016 21:51 Відповісти
З прем,єром Швеціі ******* і що?Не вмовив на пару лімонів,на офшори перегнати.
показати весь коментар
18.10.2016 21:52 Відповісти
спрашивал, как правильно декларацию заполнять ?
показати весь коментар
18.10.2016 22:08 Відповісти
http://telegraf.com.ua/biznes/ekonomika/2914302-kabmin-razyasnil-vopros-povyisheniya-pensionnogo-vozrasta.html Кабмин разъяснил вопрос повышения пенсионного возраста Порошенко провел телефонный разговор с премьер-министром Швеции Льовеном - Цензор.НЕТ 3072