8920 відвідувачів онлайн

Сирійські й російські літаки знову почали бомбити Алеппо, - правозахисники

Сирійська і російська авіація відновили бомбардування Алеппо.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, сирійська обсерваторія з прав людини стверджує, що авіаудари були нанесені по південно-західній частині міста. Бомбардування почалися вдень 22 жовтня і посилилися до вечора.

Представник збройної опозиції заявив, що так звана гуманітарна пауза не полегшила ситуацію. За його словами, ніхто не залишив місто по організованих коридорах. Та невелика кількість людей, що намагалися вийти з Алеппо, потрапили під обстріл і не змогли піти.

Також читайте: Бомбардування Алеппо є злочином історичного масштабу, - ООН

Нагадаємо, 20 жовтня в Алеппо та прилеглих районах вступила в дію так звана гуманітарна пауза. Міноборони РФ пояснило, що тимчасове припинення бомбардувань має дати можливість мирним жителям вільно залишити місто, а лікарям - евакуювати хворих і поранених в лікарні.
Топ коментарі
+46
Сирийские и российские самолеты снова начали бомбить Алеппо, - правозащитники - Цензор.НЕТ 2171
показати весь коментар
23.10.2016 11:02 Відповісти
+39
Скоро на всех экранах:

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
23.10.2016 11:04 Відповісти
+39
- Джонс, откуда столько ворон в море?
- Это чайки, сэр.
- Да, но они чёрные!
-«Кузнецов», сэр!
показати весь коментар
23.10.2016 12:31 Відповісти

Завантаження...