8195 відвідувачів онлайн

Бомбардування Алеппо є злочином історичного масштабу, - ООН

Військовими злочинами назвав бомбардування та облогу сирійського Алеппо верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хуссейн. Там відбуваються "злочини історичного масштабу", заявив він у своєму відеозверненні до Ради з прав людини ООН у Женеві.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.
"Колективна нездатність світової спільноти захистити цивільне населення і зупинити кровопролиття повинна переслідувати нас і являтися нам у страшних снах", - заявив комісар. Він вкотре закликав подолати всі неузгодженості і розслідувати ситуацію в Алеппо в Міжнародному кримінальному суді (МКС).
Раніше про свій намір звернутися до МКС у зв'язку з бомбардуваннями східної частини Алеппо російською і сирійською авіацією заявила Франція. Тим часом невідомо, чи зможе суд займатися розслідуванням ситуації в Сирії, бо ця країна не є членом МКС.

Правозахисна організація Amnesty International навела докази того, що сирійська і російська авіація завдає цілеспрямованих ударів по житлових кварталах, лікарнях, школах, ринках і мечетях. Правозахисники вважають, що Москва і Дамаск за допомогою бомбардувань намагаються домогтися того, щоб місто обезлюднів, і повністю взяти його під свій контроль.
Тим часом ООН, всупереч очікуванням, не змогла почати в п'ятницю евакуювати хворих і поранених зі східної частини Алеппо. У цю частину міста не була також спрямована жодна вантажівка з гуманітарною допомогою. Представники всесвітньої організації пояснили затримку відсутністю гарантій безпеки з боку всіх учасників конфлікту.
Топ коментарі
+25
Бомбардировка Алеппо является преступлением исторического масштаба, - ООН - Цензор.НЕТ 3869
показати весь коментар
21.10.2016 16:43 Відповісти
+23
Мир как обычно, живет эмоциями. Бомбят город - это плохо. А если тихо по подвалам мучают людей - уже не так их "впечатляет". Например, если по большому городу выпустили боекомлект града - это скандал. Если по маленькому поселку - никому нет дела. Ползучая оккупация - нет дела. А взрыв где-то в Париже - уже есть дело. Меньше нужно переживать о мнении других, и продавливать свою линию. Иначе любые соседи на голову сядут.
показати весь коментар
21.10.2016 16:48 Відповісти
+17
ООН - беззубі імпотенти.
показати весь коментар
21.10.2016 16:49 Відповісти

Завантаження...